Smętne miny piłkarzy Stomilu Olsztyn świadczą o wyniku meczu z Miedzią. Fot. sport.egit.pl

"OceniamyStomil": Noty zawodników po meczu z Miedzią Legnica

12.09.16 21:21   redakcja portalu sport.egit.pl   5

Stomil Olsztyn w ostatnią sobotę przegrał 0:1 z Miedzią Legnica. Wystawiliśmy oceny olsztyńskim zawodnikiem.

Michał Leszczyński (6) - Przy strzale Forsella był bez szans. Później wybronił jego jeden groźny strzał.

Igor Biedrzycki (5) - Słabe spotkanie, mało widoczny w akcjach ofensywnych. W następnym meczu zapewne usiądzie na ławce rezerwowych.

Tomasz Wełnicki (6) - Bez rewelacji występ i bez rażących błędów w obronie.

Arkadiusz Czarnecki (4) - Po jego błędzie padła bramka dla Miedzi. Na skrzydle zamiast wybić piłkę, to pozwolił na podanie w pole karne.

Jarosław Ratajczak (6) - Widziany często pod polem karnym gości, ale dośrodkowania słabe w jego wykonaniu.

Tsubasa Nishi (6) - Mało widoczny, próbował schodzić do środka, ale nie było z tego żadnego pożytku.

Paweł Głowacki (5) - Słabo rozgrywał. Starał się rozbijać akcje Miedzi, ale do przodu nic nie szło.

Wiktor Biedrzycki (5) - Słaby występ, bardzo niewidoczny, przy stałych fragmentach żadnego pożytku z jego warunków fizycznych.

Krzysztof Szewczyk (6) - Oddał dwa strzały, ale Kapsa nie miał żadnych problemów z obroną jego strzałów.

Patryk Kun (7) - Ponownie najlepszy na boisku, najbardziej aktywny w ofensywie. Niestety nie strzelił gola, a miał do tego dwie akcje.

Rafał Kujawa (6) - Raz trafił w słupek, ale tak zbytnio nie mógł się odnaleźć w ataku, szczególnie w pierwszej połowie. W drugiej ciut lepiej.

Marcel Ziemann (6) - Pojawił się na boisku w 60 minucie. Tym razem dał lepszą zmianę niż w Puławach. Mocno aktywny w ofensywie. W jednej sytuacji wykazał się egoizmem, bo mógł podawać do kolegów, ale chciał sam pokonać bramkarza Miedzi.

Łukasz Suchocki (6) - Próbował w swoim stylu wbiegać w pole karne gości, ale niestety nie przyniosło to efektu w postaci bramki.

Łukasz Jegliński wszedł na boisko w 76. minucie i nie został brany pod uwagę w naszym zestawieniu, ale dał najlepszą zmianę w tym spotkaniu. Wziął się za rozgrywanie piłki i wychodziło mu to lepiej niż kolegom z zespołu.

Przy ocenie stosujemy skalę 1-10, gdzie 6 jest oceną wyjściową. Oceniamy zawodników, którzy w meczu grali minimum 15 minut.

Tagi: Stomil Olsztyn OceniamyStomil Michał Leszczyński Marcel Ziemann Tomasz Wełnicki Arkadiusz Czarnecki Jarosław Ratajczak Tsubasa Nishi Paweł Głowacki Wiktor Biedrzycki Patryk Kun Grzegorz Lech Rafał Kujawa