Stomil II zrewanżował się za jesienną porażkę w poprzednich derby, gdzie przegrał 1:4 z rezerwami Stomilu Visacom. Fot. Paweł Piekutowski

Stomil II zrewanżował się za jesienną porażkę w poprzednich derby, gdzie przegrał 1:4 z rezerwami Stomilu Visacom. Fot. Paweł Piekutowski

Stomil II lepszy w kobiecych derbach

08.05.16 23:33   paju   2  

W niedzielę na olsztyńskich Dajtkach doszło do trzecioligowych, kobiecych derbów Olsztyna. KKP Stomil Visacom II Olsztyn podejmował Stomil II Olsztyn. Lepsi w tym pojedynku okazały się zawodniczki Stomilu II zwyciężając 3:0.

 • KKP Stomil Visacom II Olsztyn - Stomil II Olsztyn 0:3 (0:0)

0:1 - Łazarczyk (52), 0:2 - Goc (66) (k), 0:3 - Grzelka (69)

Stomil Visacom II: Wieżynis - Gołębiowska (25 Murenia), Staruch, Rejmątowska, Gieroś, Ostrowska, Gonciarz, Hudzia (60 Fiodorowicz), Zinkiewicz (60 Gulbicka), Łukasik, Bubrowska 

Stomil II: Zych (51 Błocka)- Krzywonos, Kościanek (Machulska), Łazarczyk (76 Nowakowska), Tomczyk, Chaber (55 Walewacz), Cwalińska (74 Błędek), Lenard (70 Sontowska), Cisz, Goc, Grzelka (70 Wąsowska)

KKP Stomil Visacom II Olsztyn - Stomil II Olsztyn 0:3

Zobacz także:

Tagi: KKP Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn

Komentarze

 1. 09.05.16 13:17 kos

  Po video wiem że pomyliłem Kaję Grzelkę z Oliwią Cwalińską, ale Kaja też miała sytuację :) A co do wzmocnień KKP w tym meczu to jeszcze była Wiktoria Łukasik która też łapie minutki w pierwszym zespole :)

 2. 09.05.16 09:03 kos

  Małe derby Olsztyna za nami, czyli spotkanie drugich drużyn :) Zdecydowanie lepiej się to oglądało niż mecz OKS-u II z Olsztynkiem i KKP II z Wikielcem. Od razu dało się wyczuć że to coś więcej niż mecz środka tabeli. Jak na tę ligę to bardzo żywe spotkanie, mało było gry w środkowej części boiska, a dużo takiego przyjemnego falowania, to w jedną, to w drugą stronę. Mecz w posiadaniu piłki jak dla mnie na remis, ale OKS w odróżnieniu od KKP miał lepiej ustawione celowniki, a już w I połowie otworzyć wynik mogła Kaja Grzelka która była sam na sam. W KKP najaktywniejsza była Roksana z dużą ilością oddanych strzałów, skutecznych "szarż", robiła na boisku różnicę i widać było że obraca się na innym pułapie rozgrywek. Chociaż do tego jaką różnicę robiła Sandra Bukowska w spotkaniuz Wikielcem to jeszcze brakuje, bo tam od jej wejścia na boisko to był mecz Bukowska vs. Wikielec. W OKS-ie widać rośnie fajna skrzydłowa , Natalia Goc, już któryś mecz jak na ten wiek śmiga dużo, szybko i to produktywnie. Masa ciała jeszcze niewielka, ale widać że lubi posiłować się bark w bark. W tym meczu nie było chyba spalonego, a jeśli były to tak nie wiele że tego nie zarejestrowałem, co jest dużym postępem odnośnie ostatniej kolejki :) Genralnie też naszła mnie refleksja jak zmieniła się III liga od czasów sezonu 2011/12. Jak dla mnie jest więcej gry kombinacyjnej, a przynajmniej jest więcej prób, więcej się gra podaniami, a mniej jest holowania i nareszcie nie jest już tak że gdzie jest piłka tam zbiega sporo zawodniczek zostawiając za sobą dużo wolnego pola :)

      _   
      (_)   
__  _____ _ ___ 
\ \ / / _ \| |/ _ \
 \ V / (_) | | __/
 \_/ \___/| |\___|
     _/ |   
     |__/   
 

Redakcja sport.egit.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Najnowsze artykuły

Twitter