Krzysztof Maciejewski. Fot. sport.egit.pl

Krzysztof Maciejewski. Fot. sport.egit.pl

Maciejewski: Nie będziemy teraz skakać z radości, bo jesteśmy na pierwszym miejscu

04.10.14 23:57   rys   0  

Po spotkaniu Szczypiorniak Olsztyn - GKS Żukowo rozmowę przeprowadziliśmy z trener drużyny gospodarzy Krzysztofem Maciejewskim.

- Spotkanie miało rozpocząć się o 12:30, ale zaczęliście grać trochę wcześniej.

- Mecz rozpoczął się o 11:45. Sędziowie poprosili nas, żeby zacząć mecz wcześniej, ponieważ jeszcze dzisiaj sędziują mecz w Elblągu. Zgodziliśmy się.

- Jak wyglądało to spotkanie?

- Pierwsza połowa była bardzo nerwowa, bramka za bramkę, nie wykorzystaliśmy kilku sytuacji. Solidna postawa w obronie i dobra dyspozycja bramkarza Arka Dudka pozwoliła odskoczyć nam na 3-4 bramki i kontrolowaliśmy spotkanie w pierwszej połowie. W przerwie powiedzieliśmy sobie kilka mocnych słów i poskutkowało. Zagraliśmy wyśmienite 30 minut. Wszystko nam wychodziło i udało się wygrać różnicą dziesięciu bramek.

- To zwycięstwo tylko potwierdza, że chcecie awansować w tym sezonie do I ligi.

- Mamy takie plany, ale nic na siłę. Liga jest długa, wszystko może się zdarzyć. Nie będziemy teraz skakać z radości, bo jesteśmy na pierwszym miejscu. Systematycznie podchodzimy do każdego spotkania i staramy się wygrywać. Jak wyjdzie to zobaczymy, ale mamy plany zajęcia pierwszego miejsca. Sport jest jednak nieprzewidywalny i mogą się przydarzyć różne niespodzianki.

- Kolejne spotkanie już w tą niedzielę. Czego można się spodziewać po meczu z Energetykiem Gryfino?

- Z przyczyn osobistych musieliśmy ten mecz przełożyć na niedzielę. Chodziło też nam o koszta, w następnej rundzie jak my pojedziemy do nich to też zagramy dwa spotkania w weekend. Rywal jest bardzo ciężki, w tamtym roku walczyli o awans. Mają fajnych zawodników, trzeba będzie się maksymalnie skoncentrować i podstawić im tak samo ciężkie warunki jak dzisiaj. I wtedy o wynik nie będziemy musieli się bać.

Tagi: Szczypiorniak Olsztyn KS Żukowo Energetyk Gryfino Krzysztof Maciejewski

Komentarze

            
            
 __ _ __ ___ _____ 
 / _` |/ _` \ \/ / _ \ 
| (_| | (_| |> < (_) |
 \__, |\__,_/_/\_\___/ 
 __/ |        
 |___/         
 

Redakcja sport.egit.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Twitter