Plakat promujący imprezę. Fot. gala-mfc.pl

Plakat promujący imprezę. Fot. gala-mfc.pl

Wikłacz dobrze przygotowany do kolejnej walki w mma

10.09.15 17:31   rys   1  

W sobotę w Zielonej Górze odbędzie się gala mma MFC 8 Makowski Fighting Championship. Swoją kolejną walkę w zawodowym mma stoczy zawodnik Arrachionu Olsztyn Jakub Wikłacz. Rywalem olsztyńskiej zawodnika będzie Marcin Bilman z Ankosu Zapasy Poznań.

Bardzo zadowolony z przygotowań do walki jest trener Jakuba Wikłacza Szymon Bońkowski. - Przygotowania były bardzo udane, bo mieliśmy wcześniej obóz w Zakopanem. W Olsztynie Kuba miał kilka ciekawych sparingów z zawodnikami z naszego klubu. Przyjechało do nas dwóch zawodników z Austrii, Kuba stoczył kilka ciekawych walk sparingowych. Dobrze przygotował się do tej walki. W roku szkolnym nie może trenować dwa razy dziennie, ale w wakacje sumiennie pracował. Jeszcze nigdy nie był tak przygotowany jak do tej walki - mówi trener Berkutu Arrachion Olsztyn.

Rywalem olsztyńskiej zawodnika będzie Marcin Bilman z Ankosu Zapasy Poznań. - Jest to młody, utalentowany zawodnik, walczący bardzo efektowanie, bo nokautuje i poddaje. Je głównym atutem są uderzenia kick-boxing - ocenia rywala trener Bońkowski.

- Jestem bardzo zmotywowany przed tą walką. Jestem w stu procentowej formie. Mogłem w wakacje trenować dwa razy dziennie i jeszcze byłem na obozie w górach z całym zespołem. Bardzo dużo dały mi sparingi w Zakopanem jak i w Olsztynie. Mogłem doskonale przygotować się do walki - mówi w rozmowie z portalem sport.egit.pl Jakub Wikłacz. 

Młody zawodnik Berkutu Arrachion Olsztyn jest przekonany, że kibice w sobotę zobaczą dobrą walkę. - Spotka się dwóch dobrych rywali, dlatego zapowiada się całkiem fajna walka - mówi Wikłacz. 

Galę będzie można obejrzeć na żywo w internecie pod tym adresem

Tagi: Szymon Bońkowski Arrachion Olsztyn Jakub Wikłacz Marcin Bilman

Komentarze

 1. 12.09.15 08:51 Admin

  Transmisja gali MFC 8 na stronie: http://toplivestreams.com/gala-mfc-8/

          
          
__  _____ _ __ ___ 
\ \ / / _ \ '__/ _ \
 \ V / __/ | | __/
 \_/ \___|_| \___|
          
          
 

Redakcja sport.egit.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Twitter