Spotkanie z Bytovią może odbyć się w innym terminie. Fot. sport.egit.pl

Spotkanie z Bytovią może odbyć się w innym terminie. Fot. sport.egit.pl

Spotkanie z Bytovią może odbyć się w innym terminie

18.08.15 06:27   rys   0  

Ligowe spotkanie Bytovia Bytów - Stomil Olsztyn może odbyć się w innym terminie. O zmianę wnioskuje klub z Bytowa, który dopiero we wrześniu może grać na własnym obiekcie przy sztucznym oświetleniu.

- Wysłałem pismo do prezesa Stomilu Olsztyn z możliwością zmiany terminu naszego spotkania. Chciałbym, żeby mecz odbył się 2 września. Mam zapewnienia, że wtedy będą u nas już działać jupitery  - mówi w rozmowie ze sport.egit.pl prezes Bytovii Janusz Wiczkowski. 

Mecz w terminarzu jest wyznaczony na 26 sierpnia. Nie jest powiedziane, że Stomil zgodzi się na zmianę terminu. Dojdzie do tego wtedy jak Wigry Suwałki zgodzą się na zmianę terminu meczu ze Stomilem. Mecz ma się odbyć w niedzielę 30 sierpnia, a wtedy Stomil będzie miał za mało czasu na odpoczynek. 

Nie byłoby problemu gdyby Polsat Sport nie zrezygnowałby z transmisji meczu Wigry - Stomil. Gdyby klub trenera Zbigniewa Kaczmarka robiłby problemy, to wtedy mecz z Bytovią odbędzie się w pierwotnym terminie w innej miejscowości lub nawet w Olsztynie. 

Wszystko ma się wyjaśnić najpóźniej we wtorek wieczorem.

Tagi: Stomil Olsztyn Bytovia Bytów Wigry Suwałki Janusz Wiczkowski

Komentarze

             
             
__   _____  ___ ___ 
\ \ /\ / / _ \ / __/ _ \ 
 \ V V / (_) | (_| (_) |
 \_/\_/ \___/ \___\___/ 
             
             
 

Najnowsze artykuły

Twitter