Piłkarki OKS Stomil Olsztyn zagrają w mistrzostwach Polski U-13. Fot. Rafał Konopka / wmzpn.pl

Piłkarki OKS Stomil powalczą o mistrzostwo Polsku U-13

18.05.15 10:22   rys   0

Zawodniczki OKS Stomil Olsztyn zajęły drugiej miejsce w turniej półfinałowym mistrzostw Polski U-13. W turnieju rozegranym w Olsztynie zawodniczki Stomilu przegrały finałowe spotkanie, ale drugie miejsce także zostało premiowane awansem do turnieju finałowego.

W drodze do finału piłkarki Marka Maleszewskiego wygrały na początek wszystkie grupowe spotkania:

• 3:0  Ząbkovia Ząbki
  • 5:0 Wissa Szczuczyn
  • 6:0 Kania Toruń

W półfinale piłkarki z Olsztyna pokonały 3:0 Szóstka Inowrocław. W finałowym spotkaniu olsztyńskie zawodniczki uległy minimalnie 0:1 Pradze Warszawa.

Julia Każarnowicz otrzymała tytuł najlepszej zawodniczki turnieju.

Kadra OKS Stomil: Klaudia Malgrem, Ewelina Pliszka, Julia Każarnowicz, Nikola Przytuła, Paula Zawistowska, Katarzyna Nowakowska, Anaida Shahbazyan, Oliwia Cwalińska, Wiktoria Konopka, Klaudia Lenard, Alicja Ryska.