Trening piłkarzy Stomilu Olsztyn przed meczem z Pogonią Siedlce. Fot. sport.egit.pl

Trening piłkarzy Stomilu Olsztyn przed meczem z Pogonią Siedlce. Fot. sport.egit.pl

Sprawdziliśmy, co słychać w drużynie Stomilu przed meczem z Pogonią Siedlce

20.03.15 16:39   rys   0  

Piłkarze Stomilu Olsztyn w sobotę pożegnają się ze stadionem miejskim przy Al. Piłsudskiego 69A. Po spotkaniu z Pogonią Siedlce olsztyński zespół będzie swoje spotkania rozgrywał w roli gospodarza w Ostródzie. Jak wypadnie pożegnanie przekonamy się w sobotę o godzinie 13, bo wtedy arbiter Rafał Rokosz z Katowic rozpocznie spotkanie I ligi.

Piłkarze Stomilu Olsztyn zajęcia w tym tygodniu zaczęli od solidnej analizy porażki z Arką Gdynia. Przypomnijmy, że podopieczni Mirosława Jabłońskiego przegrali w ostatnią sobotę z Arka 1:4. 

- Otrząsnęliśmy się już po porażce w Gdyni - mówi dla sport.egit.pl pomocnik Stomilu Piotr Głowacki. I dodaje: - Przeanalizowaliśmy to spotkanie, wyciągnęliśmy wnioski i z podniesioną głową podchodzimy do meczu z Pogonią Siedlce. Nic innego jak zwycięstwo nas nie interesuje.

Pogoń Siedlce to obecnie przedostania drużyna I ligi, z którą Stomil na jesieni wygrał w wyjazdowym spotkaniu 2:1. Czy teraz też przyjdzie łatwe zwycięstwo? - Na pewno nie zlekceważymy przeciwnika, do każdego spotkania podchodzimy tak samo. Nie ma dla nas znaczenia, czy gramy z Zagłębiem Lubin, czy właśnie z Pogonią Siedlce. To ostatni przy Al. Piłsudskiego 69A i musimy zgarnąć trzy punkty! - zapowiada Piotr Głowacki, który najprawdopodobniej w meczu z Pogonią wybiegnie w podstawowej jedenastce. 

W meczu kibice na pewno nie zobaczą najlepszego strzelca Stomilu Wołodymyra Kowala. Zawodnik będzie pauzował za nadmiar żółtych kartek. Napastnik Stomilu po ostatnim meczu i tak narzekał na kontuzję nogi i podczas piątkowego treningu nie trenował z zespołem. 

Do drugiego zespołu na mecz z Polonią Pasłęk trener Mirosław Jabłoński oddelegował czterech piłkarzy: Rafała Remisza, Yasuhiro Katō, Piotra Wypniewskiego oraz Michała Przyborowskiego. 

Trening Stomilu Olsztyn przed meczem z Pogonią Siedlce

Tagi: Stomil Olsztyn Pogoń Siedlce Piotr Głowacki

Komentarze

     _      
     (_)     
__   ___ ___ __ _ 
\ \ /\ / / |/ __/ _` |
 \ V V /| | (_| (_| |
 \_/\_/ |_|\___\__,_|
           
           
 

Redakcja sport.egit.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Najnowsze artykuły

Twitter