Fot. sport.egit.pl

Fot. sport.egit.pl

Podcast "Rozmówki Biało-Niebieskie" #29 POSŁUCHAJ!

07.07.20 10:01   hcg   11  

Za Stomilem Olsztyn ponownie tydzień z dwoma meczami. Olsztynianie wygrali na własnym boisku z Olimpią Grudziądz i doznali kolejnej, piątej już z rzędu wyjazdowej porażki, tym razem z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza.

W kolejnym odcinku naszego podcastu Krzysztof Betkier, Tomasz Olszewski i Paweł Zajączkowski podsumowali dwie ligowe kolejki Fortuna I Ligi. Zapraszamy!

Tagi: Stomil Olsztyn Rozmówki Biało-Niebieskie Olimpia Grudziądz Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Komentarze

  1. 12.07.20 19:27 zorro

    Dajta spokój żesz chłopcom, szczekata i szczekata. Takich nam nie trza w Stomilu naszym. Żadnych podrobów mioch tyż nie trza. Stomilaki to my.

  2. 12.07.20 08:19 Robi

    Psy już gryzą z wkurw... a , karawana przez Reszel do Suwałk niech spieprza!Banda amatorów!

  3. 11.07.20 22:05 Kibic

    Jak to co? Karawana szczeka a psy jadą dalej haha

  4. 11.07.20 21:22 Karolek

    Mareczku,co tym razem mądrego wymyślisz? Jak bardzo pokażesz swoją butę i arogancję?

  5. 11.07.20 19:40 mario

    Brański wyjeb ta małpę Gibona razem z Majewskim ze Stomiliu. Spadek sie szykuje z tymi debilami na czele! Palaszewski mial nosa ze tu 2 liga sie szykuje.

  6. 11.07.20 19:37 zorro

    1:2 z Miedzią spadek do 2 ligi murowany! Pilkarzyki bez jaj i honoru zatopią ten klub. Skiba na ławę dziad holerny. Rozwiazac to gowno w pizfu

  7. 10.07.20 19:15 do Flipy

    Flip był chudy, a tęgi to raczej Flap, a mały może być Flipem.

  8. 09.07.20 00:04 Flipy

    Lizania du.py ciąg dalszy. U flipów bez zmian.

  9. 08.07.20 13:42 Karolek

    Takie mizianie się, to proszę zostawić na prywatne rozmowy. Ludzie oczekują od Was rzetelności, a nie słodzenia i gadania o barażach na ekstraklasę. Zostało popełnionych wiele błędów i tego jakoś nie potraficie zauważyć. Może i pan Brański to dobry chłop, ale wciąż ufa nie tym osobom co trzeba. I tu jest problem, że do piłki poważnej pchają się ludzie, którzy nie mają o tym pojęcia.

  10. 08.07.20 11:24 KIBIC dużymi literami

    taka prawda to g..... prawda.Tylko negować i krytykować kazdy potrafi

  11. 08.07.20 00:05 Taka prawda

    Marnie grają i tyle, adekwatnie do trenera i prezesa.

                     
                     
 ___  ___  ___  __ _ 
/ __|/ _ \/ __|/ _` |
\__ \  __/\__ \ (_| |
|___/\___||___/\__,_|
                     
                     
 

Redakcja sport.egit.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Najnowsze artykuły

Twitter