Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. sport.egit.pl.

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. sport.egit.pl.

Na wyjeździe bez zmian. Stomil przegrał w Niecieczy

05.07.20 17:01   kyn   18  

Nie poprawił swojego wyjazdowego bilansu Stomil Olsztyn, przegrywając 0:2 z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza. To była piąta wyjazdowa przegrana olsztynian z rzędu.

  • Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Stomil Olsztyn 2:0 (1:0)

1:0 - Wlazło (16), 2:0 - Bezpalec (90)

Stomil: Skiba, Bucholc, Szota (82 Jarosz), Biedrzycki, Mosakowski (46 Straus), Carolina - Tecław, van Huffel, Hinokio, Siemaszko (70 Gancarczyk) - Sobczak

W tym meczu nie mógł zagrać za kartki Wojciech Hajda i trener Adam Majewski desygnował do gry w pierwszym składzie Artura Siemaszkę, cofając w miejsce Hajdy Sama van Huffela.

Olsztynianie zaczęli dość niefrasoblie w obroni i w pierwszych 10 minutach gospodarze mieli 3 dogodne sytuacje. Stomil odpowiedział dobrym uderzeniem Juricha Caroliny sprzed pola karnego.

Dość niepewnie w tym fragmencie gry zachowywał się Jakub Mosakowski. Wybił piłkę na rzut rożny w prostej sytuacji, po którym bramkę dla Termalici zdobył kapitan Słoników Piotr Wlazło.

Całą dalszą część pierwszej połowy Stomil prowadził atak pozycyjny, bez pomysłu i wykończenia, co jakiś czas stwarzając zagrożenie po stałych fragmentach gry. Olsztynianie popełniali też koszmarne błędy w defensywie i tylko dzięki przytomności Piotra Skiby i niefrasobliwości gospodarzy olsztynianie schodzili na przerwę przegrywając tylko 0:1.

Widząc niepewność Mosakowskiego, trener Majewski zmienił go po przerwie na Jonatana Strausa.Po wznowieniu znów z dobrej strony pokazał się Carolina, oddając strzał ledwo sparowany przez bramkarza gospodarzy na rzut rożny.

W 58. minucie Stomil przeprowadził dobrą kontrę, po podaniu Siemaszki Koki Hinokio trafił jednak wprost w Łukasza Budziłka. Po czterech minutach Jakub Tecław trafił strzałem głową w poprzeczkę. Po kwadransie bezbarwnej gry, znów Stomil starał się odrobić niekorzystny wynik. Trener Majewski dał również zadebiutować w barwach Dumy Warmii Sebastianowi Jaroszowi w 82. minucie. W doliczonym czasie gry wynik spotkania ustalił Michał Bezpalec.

Tym razem podopieczni Adama Majewskiego będą mieli prawie tydzień odpoczynku. W sobotę (11. lipca) o 17:40 podejmą przy Piłsudskiego Miedź Legnica.

WYNIKI 30. KOLEJKI:

  • 04.07.19 17:40 Warta Poznań 1:2 Puszcza Niepołomice
  • 04.07.19 12:40 Miedź Legnica 2:2 GKS Tychy
  • 05.07.19 15:10 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2:0 Stomil Olsztyn
  • 05.07.19 18:00 Olimpia Grudziądz 1:2 GKS Bełchatów
  • 05.07.19 12:40 Podbeskidzie Bielsko-Biała 4:2 Radomiak Radom
  • 05.07.19 17:40 Wigry Suwałki 2:0 GKS 1962 Jastrzębie
  • 04.07.19 15:10 Stal Mielec 1:1 Odra Opole
  • 03.07.19 17:40 Chojniczanka Chojnice 2:1 Sandecja Nowy Sącz
  • 03.07.19 20:10 Zagłębie Sosnowiec 0:2 Chrobry Głogów
  Drużyna M Pkt Z-R-P Br
1. Podbeskidzie Bielsko-Biała 30 59 17-8-5 57-30
2. Stal Mielec 30 58 18-4-8 48-28
3. Warta Poznań 30 53 16-5-9 45-30
4. Radomiak Radom 30 50 14-8-8 46-40
5. Miedź Legnica 30 44 12-8-10 43-39
6. GKS Tychy 30 43 11-10-9 56-48
7. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 30 42 12-6-12 43-33
8. Chrobry Głogów 30 40 11-7-12 32-39
9. Puszcza Niepołomice 30 40 11-7-12 31-37
10. GKS Bełchatów 30 39 11-6-13 36-39
11. Stomil Olsztyn 30 39 11-6-13 25-34
12. GKS 1962 Jastrzębie 30 38 9-11-10 40-42
13. Olimpia Grudziądz 30 38 11-5-14 45-53
14. Zagłębie Sosnowiec 30 38 10-8-12 44-49
15. Sandecja Nowy Sącz 30 37 10-7-13 42-47
16. Odra Opole 30 36 9-9-12 28-34
17. Chojniczanka Chojnice 30 30 8-6-16 40-54
18. Wigry Suwałki 30 23 6-5-19 25-50

Tagi: Stomil Olsztyn Bruk-Bet Tremalica Nieciecza

Komentarze

  1. 07.07.20 11:54 zorro

    witajta to ja zorro wsiok, oj znowu zapominajta dopisac do nicka wsiok. Podroba z Myszyńca kibicujta Stomilowi

  2. 07.07.20 00:19 zorro

    Weźta podroba usuńta , niech un zapamienta ten oszą co zawsze bendzie tylko mojo podróbą. Pax pax pax, podroby won!

  3. 06.07.20 17:31 zorro-wsiok

    witajta ro znowu ja wsiok stomilak

  4. 06.07.20 17:28 zorro

    witajta zróbta umiejta strzelic sobie bana to ja prawdziwy zorro-wsiok, żadna podróba. Stomilaki to ja . Nie zapominajta dodawac wsiok do nicka.

  5. 06.07.20 14:35 zorro

    Witajta, bo znowu mus utemperować mojego podroba. Ten brutal hejtuje mojo osobe na klawiaturze bo inczej nie umi raczej. Ino wyzywa i wyzywa, bo nie ma argumenta na moje pstryki do niego. A jak nie ma to agresjo reakcjonuje we mie. Tylko Stomilaki so razem, powtarzam Stomilaki, a osząłąmom mówimy spadajta na kurpie do Ciechanowa czy inszej Mławy. Sio sio sio, kilometrów Sto mil.

  6. 06.07.20 10:48 Sławek

    Kyniu mam nadzieję, iż w końcu w podcastcie przestaniesz być tak słodki i bezkrytyczny i zaczniesz w końcu dostrzegać potężne problemy jakie są w klubie,a które twittrekowy zarząd próbuje notorycznie ukrywać.Może słuchacze Ci pomogą i przygotują pytania,taki prawdziwe, które czas zadać,bo te Wasze dyskusje są tak dramatyczne,że nie da się tego słuchać,jak możesz zapraszać ludzi kompletnie nieprzygotowanych,ciągle mówiącyh chyba było tak....I prośba nigdy więcej fachowca PG,bo to jest jakieś totane nieporozumienie,kto to jest żeby oceniał,nikt,tylko nie...nie...wysłowić sie nie potrafi.I mówmy szczerze - czeka nas mega ciezka walka utrzymanie,więc przetań wklejać jakies durne marzenia o barażach,nie z tym zarządem i trenerem marionetką.

  7. 06.07.20 08:29 Kibic STOMILU

    A teraz sprawy pozaboiskowe. Czeres out. Kowalewski out. Mamy odpowiedź dlaczego Czeres został dyrkiem a nie np. Adaś Zejer.. Kowal dobrze wiedział że wyjebia Zająca to i trzeba było by Zejera i Czeresia a tak Czeres szybciej na słabego dyra i temat rozwiązany... Kowalewski out. Won !!!!.

  8. 06.07.20 07:24 Grzegorz1981

    On od poczatku wyglądał na przestraszonego chłopczyka,a teraz to już po jego mince widać wręcz przerażenie, koledzy wpierd.. na mine, nie ma szans żeby to ogarnął, tu potrzebny trener z charyzmą a nie marionetka #kowalewski out

  9. 06.07.20 06:15 Plock

    Pan Majewski miał problem z drużyna w 4 lidze to co wymagacie od chłopa, super ze ma kolegę Czereczewskiego i Kowalewskiego to pomogli po latach.Gdy przegrywa wpada w lek i obudzidzi się poziom niżej.

  10. 06.07.20 02:42 zorro-wsiok

    zróbta mi bana bo jestem wsiokową podróbką zorra, dajta, zróbta to ja.

  11. 06.07.20 02:38 zorro

    zorro wsiok znowu nadaje, wali mu z pyska jak z wysypiska, znak rozpoznawczy tego gnojka to: dajta, zróbta.

  12. 05.07.20 23:42 Krzysztof podaj skład

    W tekście bez zmian, wszyscy zagrali super, mieli chwilę przestoju, ale było gorąco. Nic się nie zmienia. Klepanie po plecach się przydaje. Taki nasz "dziennikarski" los. Dzięki, że jesteście ze mną.

  13. 05.07.20 23:19 zorro

    Dajta żyć juszże, ile można, psiczyta i psioczyta a to Stomilakom nie da pomocy tylko ich denerwujeta nietrzebnie. Podroba moja zaś znowusz najmondrzejszy. Dajta mu kierować drużyno, albo lepiej niech ten osząłom dalej robi w Oszą na kasie. Chociasz bardziej mi on śmierdzi że jest ochraniaczem pewno w Oszą. To nie Stomilak tylko podroba jakaś. Gonić tego pasożyta na Kurpie do Ciechanowa, toć un stamtond est. Stomilaki zawsze razem a nie kurpioki!

  14. 05.07.20 21:43 zorro

    Gibon s....j z Olsztyna, razem z tym Majewskim. A pseudo piłkarzyki jeszcze jeden taki wyczyn i strefa spadkowa. Nieudacznicy zaraz będzie po was i będziecie grać w III lidze!

  15. 05.07.20 19:49 Gogo

    Jedzie przez Reszel do Suwałk, won nieudacznicy z Olsztyna!

  16. 05.07.20 18:10 Karolek

    Jedzie ta karawana czy nie?

  17. 05.07.20 18:05 Neutral

    Z wypowiedzi trenera Majewskiego wynika,że mu rura zmiękła. Teraz mówi już tylko o utrzymaniu w I lidze, a nie walce w barażach o Ekstraklasę.Co by nie mówić Stomil gra słabo. A swoją drogą Stomil zamienił siekierkę na kijek

  18. 05.07.20 18:01 Aaa

    Brawo Stomil myślę że ta drużynę można już skreślić lepiej niech spadną i wywala tych zawodników i zaczną budować Stomil z nowych młodych ludzi bo inaczej nic się nie zmieni i nie mówię tu tylko o zawodnikach

             _           
            | |          
 _ __  _   _| |__   __ _ 
| '_ \| | | | '_ \ / _` |
| |_) | |_| | | | | (_| |
| .__/ \__, |_| |_|\__,_|
| |     __/ |            
|_|    |___/             
 

Redakcja sport.egit.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Najnowsze artykuły

Twitter