Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Emil Marecki / sport.egit.pl.

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Emil Marecki / sport.egit.pl.

Niespodzianki nie było. Stomil przegrał z Podbeskidziem

28.06.20 18:40   kyn   34  

W kończącym 28. kolejkę Fortuna I ligi meczu Stomil przegrał z Podbeskidziem Bielsko-Biała 0:2.

  • Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stomil Olsztyn 2:0 (0:0)

1:0 - Bondarenko 58(s) 2:0 - Danielak 63

Stomil: Skiba - Bucholc, Bondarenko, Biedrzycki, Straus, Carolina - Hajda (64 Kubań), Tecław (64 Siemaszko), Hinokio, van Huffel (76 Lech) - Sobczak

Trener Adam Majewski dokonał dwóch zmian, w porównaniu do meczu z Wigrami. Artura Siemaszkę zastąpił powracający po pauzie za żółte kartki Szymon Sobczak, a na środku obrony w miejsce Serafina Szoty wszedł Mateusz Bondarenko.

O wyniku meczu zadecydowała druga połowa. Podbeskidzie wykorzystało bezlitośnie błędy popełnione przez olsztynian. Stomil do końca dążył do zmiany niekorzystnego wyniku, ale po raz kolejny zawiodła skuteczność pod bramką rywali.

Przegrana w Bielsku-Białej mocno komplikuje sytuację Dumy Warmii w tabeli. Podopieczni Adama Majewskiego mają już tylko dwa punkty przewagi nad strefą spadkową.

Kolejne spotkanie Stomil zagra w czwartek (2. lipca). O 20:40 olsztynianie podejmą na własnym boisku Olimpię Grudziądz.

WYNIKI 28. KOLEJKI:

  • 26.06.20 17:40 GKS 1962 Jastrzębie 1:3 Chojniczanka Chojnice
  • 27.06.20 12:40 Miedź Legnica 0:0 Warta Poznań
  • 26.06.20 16:00 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:3 Puszcza Niepołomice
  • 27.06.20 15:10 Olimpia Grudziądz 2:4 GKS Tychy
  • 28.06.20 15:10 Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:0 Stomil Olsztyn
  • 28.06.20 12:40 Wigry Suwałki 2:4 GKS Bełchatów
  • 27.06.20 17:40 Stal Mielec 2:0 Radomiak Radom
  • 26.06.20 20:20 Zagłębie Sosnowiec 1:3 Odra Opole
  • 26.06.20 15:00 Chrobry Głogów 1:0 Sandecja Nowy Sącz
  Drużyna M Pkt Z-R-P Br
1. Podbeskidzie Bielsko-Biała 28 55 16-7-5 52-27
2. Stal Mielec 28 54 17-3-8 45-26
3. Warta Poznań 28 53 16-5-7 43-26
4. Radomiak Radom 28 47 13-8-7 41-35
5. Miedź Legnica 28 40 11-7-10 40-37
6. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 28 39 11-6-11 41-32
7. GKS Tychy 28 39 10-9-9 53-46
8. GKS 1962 Jastrzębie 28 38 9-11-8 39-38
9. Olimpia Grudziądz 28 38 11-5-12 44-49
10. Zagłębie Sosnowiec 28 37 10-7-11 43-46
11. Puszcza Niepołomice 28 37 10-7-11 29-35
12. Sandecja Nowy Sącz 28 36 10-6-12 40-44
13. Stomil Olsztyn 28 36 10-6-12 23-32
14. GKS Bełchatów 28 35 10-5-13 33-37
15. Odra Opole 28 34 9-7-12 27-33
16. Chrobry Głogów 28 34 9-7-12 28-38
17. Chojniczanka Chojnice 28 26 7-5-16 38-53
18. Wigry Suwałki 28 20 5-5-18 22-47

Tagi: Stomil Olsztyn Podbeskidzie Bielsko-Biała

Komentarze

  1. 02.07.20 10:31 zorro

    odezwał się poniżej zorro-wsiok ze znakiem rozpoznawczym weźta, zróbta, kupujta. Śmierdzi mu z pyska jak z wysypiska!

  2. 01.07.20 21:47 zorro

    Weźta tego głomba podroba zorra wymiksujta z forum Stomilaków, ten tłumok z Ciechanowa nie wie, że nie ma meczyków po 6 punktów. Toć to pacan jaki co to nie zna sie na niczym a klepie w te klawiature bzdury. Taki kurpiowy oszołom. Stomilaki to my a nie un!!!

  3. 01.07.20 19:57 Grzegorz1981

    Przez te działania tych popaparancow jestesmy blisko 2 ligi,jutro stawiam 1;2 i bedzie dopiero sen o ekstraklasie.....niestety smutne,ale prawdziwe....

  4. 01.07.20 18:32 zorro

    mecz z Olimpią za 6 punktów, tylko zwycięstwo przedłuża szansę na pozostanie w tej lidze! Do boju Stomil, orać na 200%

  5. 01.07.20 11:35 Karolek

    Kleitz może zna się na paragrafach i przepisach, to niech tam zostanie. Na medialnym zarządzaniu klubem, to pokazuje, że się nie zna totalnie.

  6. 01.07.20 01:56 zorro-wsiok

    weźta, dajta, trzymajta , Stomil to ja, to charakterystyka zorro-wsioka

  7. 01.07.20 01:53 zorro

    Zamknijcie ryja temu zorro-wsiokowi, podszywa się pod prawdziwego, zamiast podpisac sie zorro-wsiok. Znowu wali mu z pyska jak z wysypiska.

  8. 30.06.20 22:30 zorro

    Weźta te podroby moje wrzućta do Wisły, niechaj płyno do Płocka z kupami. Tylko ja jeztym zorrem prawdziwym ze krwi i kośćca,reszta to moje podroby. Stomilaki razem ale nie z kurpiakami z Ciechanowa albo Mławy. Stomil to my i nie wy!!!

  9. 30.06.20 21:21 Daniel

    Grudziadz przyjedzie nakrecony przez Asenskiego i wcale tak latwo nie bedzie jak sie wszystkim wydaje,a wtedy dopiero bedzie sraczka...a mialo byc tak pieknie...bajkopisarze z twitterka.

  10. 30.06.20 21:15 Tzubasa

    Utrzymamy się kolejny rok z rzędu ledwo ledwo i z odrobina szczęścia. Z grudziadzem wymeczymy 3 pkt. ale to żadna rewelacja nie tak miało być,żadnego zwycięstwa z klasowym rywalem z czołówki ,nic kompletnie żadnej frajdy z oglądania, nic co by sprawiło ze chce się myśleć o jakiś akcjach. Póki co zabawa za kasę Miasta i tyle!!!

  11. 30.06.20 20:28 Robi

    No co Ty przecież najlepsze 2 ligowe mecze przed nami ...

  12. 30.06.20 19:36 rolmops

    Chrobry wygrywa z Wartą Poznań i jesteśmy w czarnej dupie!

  13. 29.06.20 23:53 zorro

    znowu ten zorro-wsiok otworzył ryja. Śmierdzi od niego iak z kanalizy. Dać mu bava bo to obciach dla Stomilu

  14. 29.06.20 22:59 zorro

    Tylko je jeztym prawdziwym zorrem, reszta podrobów to takie kmioty co im sanczopansa uciek. Wywalta te podroby ztond bo tylkuś zionom hejtem te kurpioki. Basta. Stomilaki to my nie wy podroby.

  15. 29.06.20 19:09 Stomilowiec

    Działacza mamy spod suwałk, ciężko liczyć na układy w stolicy, jeszcze się zdziwia jak Grudziadz wywiezie 3 pkt, sen o Ekstraklasie zmieni się w koszmar w 2 lidze,banda amatorów!#kowalewski out

  16. 29.06.20 18:31 rolo

    Tak czy inaczej na wyjeździe nawet nie zdobyli punktu za Zająca czy Majewskiego w rundzie rewanżowej, to oczymś świadczy. Mam wrażenie że nie wszyscy grają na 100% i tego nie widzi trener. Siąść na rywalu od początku, pressing i brtamki się pojawią. Niech nawet Bucholc strzela . Skoro mamy działaczy z W-wy niech zgłoszą protest na sędziego -drukarza

  17. 29.06.20 18:25 Bolo

    Ta jasne,gdyby sedzia...jak sedzia przeszkadza wystarczy strzelić 3 gole i będzie 3:2,wychowani w latach 90-tych widzieli prawdziwe "cuda"sedziowskie,teraz to pikus....więc argument z du...y

  18. 29.06.20 17:20 Rok

    Ciężko się gra mając drukarza sprytnego na boisku . Zamiast drugiej żółtej kartki i karnego dla Stomilu , drukarze z Krakowa nic złego nie widzieli na polu karnym Podbeskidzia . Stomil w pierwszej połowie grał rewelacyjnie w drugiej połowie po ciosie poniżej pasa , stracili chyba chęć do gry bo mieli świadomość kto ma wygrać . Minusy to ustawienie zawodników przy kornerach pod bramką przeciwnika i umożliwienie skutecznych kontr . Aktualnie Stomil może wygrać każdy mecz pod warunkiem przygotowania na sędziowanie drukarzy . Ciekawe jakie noty za wypaczenie wyniku otrzymają krakowscy drukarze .

  19. 29.06.20 13:27 xD

    #kowalewskiout

  20. 29.06.20 11:39 Karol

    Klub się pogubił totalnie. Właściciel zaufał niewłaściwym osobom. Prezes - marketingowiec niż specjalista od piłki. Dyrektor sportowy - przemilczymy. Sztab szkoleniowy - gorzej się nie dało. Specjalista ds. mediów - chce być lepszy i głośniejszy od prezesa, a swoimi zachowaniami to działa tylko na szkodę klubu. Jak w takim składzie, właściciel chce namówić do zakupu akcji? Artystyczne obrazki z planszami nic nie zmienią w przekonaniu kibiców, bo oni widzą, co się dzieje. Zresztą, od trzech miesięcy notorycznie wyskakują reklamy, a działań żadnych w tym kierunku nie ma.

  21. 29.06.20 09:56 Fan paragrafa

    Jestem fanem paragrafa z którego śmieją się już nie tylko kibice za to że się sprzedał ale też śmieją się z niego piłkarze i inni pracownicy za plecami. Gość pracuje w klubie drugi miesiąc a jest już pośmiewiskiem całego środowiska. To chyba rekord. Doradca zarządu a zajmuje się trzymaniem mikrofonu. Jeszcze wszystkich okłamał w raporcie medycznym przed meczem. Marnej klasy manipulator i stojak na mikrofon. Czekam na jego kolejne wypowiedzi o patrzeniu w lustro. Niech powie czy też się śmieje jak wszyscy za jego plecami.

  22. 29.06.20 01:48 do zorro-wsio

    podpisuj się zorro-wsiok lub zorro z Myszyńca lub zorro-dajta lub zorro -zróbta

  23. 29.06.20 01:45 #zorro -wsiok

    weź ty zorro zamknij tą wsiokową dupę, bo już tych gazów wszyscy mają dosyć. Do szkoły idź nawet tej online to cię nauczą, że nie ma takich słów jak weźta czy dajta wsioku z pod Myszyńca. Prawdziwy zorro używa polszczyzny...

  24. 28.06.20 21:39 QUO VADIS STOMILU..,

    Oby Panu Brańskiemu nie przeszlo to zauroczenie, ale Zarząd sam sobie taki zmontował a to nie wróży nic dobrego ,a o tych akcjach i biznesie w takich okolicznościach może niestety zapomnieć,bo za chwile kibice zaczną bojkot

  25. 28.06.20 21:17 zorro

    Weźta tego mondralę-podrobową zorra wywalta na hasiok. To zwykła zakała forum Stomilaków. Takich kurpiaków z ciechanowa ma nie trza. Som my Stomilaki a nie kurpiaki Chłopaki dobrze gadajo i robio. To my a nie wy!

  26. 28.06.20 20:11 Robi

    A to kolejna kompromitacja,Skiba wakacyjna forma,sorry pesela nie oszukasz,a co robi wspaniały zarząd...odsuwa Leszcza jak Pałasza,co za Idioci,to już jest poniżej wszelakiej krytyki...#2 liga przed Nami!

  27. 28.06.20 20:07 mario

    Gibon w...j z Olsztyna. Nasze piłkarzyki to takie luksusowe panny. Zarabiac chcą, ale grać juz nie. Skiba drugo mecz zawalił, od nowego sezonu powinien byc juz zmiennikiem, tylko czy w 1 czy 2 lidze...

  28. 28.06.20 20:03 Robi

    Dokładnie, przyjeżdża Olimpia,gdzie prezesem jest Asensky,potraktowali go słabo w Olsztynie,więc na pewno podsypie piłkarzyki by wygrali,ale spokojnie,najlepsze przed nami....

  29. 28.06.20 19:58 # baraze baraze

    tylko sie nie zdziw jak Olimpia wygra w Olsztynie lub zremisuje i od nastepnej kolejki bedziemy w strefie spadkowej

  30. 28.06.20 19:55 zorro

    Redaktor z radia Olsztyn zacytowal ktoregos z grajkow Stomilu, ze Podbeskidzie musi, a my możemy. Co za idiota! Teraz to juz wy musicie kazdy mecz wygrac bo 2 liga wita.

  31. 28.06.20 19:31 Robi

    Kyniu w następnym tym swoim programie weź już przestań być potulnym barankiem tylko w końcu powiedz tam prawdę co się w klubie twitwrkowcow dzieje,bo to co robią to jest wstyd i żarty się skończyły,przestańcie pier... o ekstraklasie,ja prdl żart,my mamy mega ciezka walkę o utrzymanie!!!

  32. 28.06.20 19:29 Baraże Baraże Baraże...

    Trochę kicha bo z Grudziadzem pewno wymeczymy zwyciestwo ale czym tu się podniecac ze znowu ledwo się utrzymamy..... cała ta akcja z akcjami/ inwestorami możliwa raczej za rok jak się porządek zrobi bo KLIMATU nie ma żadnego i to nie wina pandemii...

  33. 28.06.20 19:10 Neutralny kibic

    Stomil pod wodzą nowego trenera zamiast do Ekstraklasy równym krokiem kroczy di II ligi

  34. 28.06.20 19:09 Robi

    Najlepsze przed nami.buhaha banda amatorów spod suwalk,wstyd!

 _          _    _ 
| |        | |  (_)
| | ___   _| | ___ 
| |/ / | | | |/ / |
|   <| |_| |   <| |
|_|\_\\__, |_|\_\_|
       __/ |       
      |___/        
 

Redakcja sport.egit.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Najnowsze artykuły

Twitter