Fot. sport.egit.pl

Fot. sport.egit.pl

Podcast "Rozmówki Biało-Niebieskie" #27 POSŁUCHAJ!

23.06.20 09:03   hcg   9  

W kolejnym odcinku "Rozmówek Biało-Niebieskich" Krzysztof Betkier, Bartek Kucharski i Seba Chrostowski podsumowali kolejny tydzień Dumy Warmii i dwie ligowe kolejki, podczas których olsztynianie zmierzyli się ze Stalą Mielec i Wigrami Suwałki.

Nasi komentatorzy omówili mecze Stomilu z 26. i 27. kolejki Fortuna I Ligi i bieżące wydarzenia w klubie. Zapraszamy!

Tagi: Stomil Olsztyn Rozmówki Biało-Niebieskie Stal Mielec Wigry Suwałki Podbeskidzie Bielsko-Biała

Komentarze

  1. 24.06.20 20:35 zorro

    Gibon na drzewo. Temu panu już dziękujemy.. Nie chcemy cię tu, bo lody kręcisz. Kibic Stomilu nie lubi być oszukiwany, a Stomil pudrowany. My już nieboszczyka Stomil mieliśmy. Teraz miały przyjść lepsze czasy. A widzimy machloje, cyrk tylko z nie naszymi małpami i brak klasy. Taki Maciek przekaże kolegom jak tu wygląda i poza IV ligowcami nikt ku nie będzie chciał przyjść przez takiego Gibona i Czeresia. Dziwie się że Brański dopuścił do rozwałki atmosfery, poniżania kibiców i piłkarzy. Protest kibiców coraz bliżej.

  2. 24.06.20 19:19 Karolek

    Paragraf dziś daje czadu. Najpierw CELOWO nie jest wspominane o karze finansowej przy licencji. Potem poucza Kowalczyka przy przepisach, bo paragraf zna przepisy i może oceniać innych, a reszta ludzi nie. Gratuluje takiego człowieka

  3. 24.06.20 05:44 Daniel

    Sobczak zostanie,ale tylko do konca sezonu,nie dziwie mu sie ,nie chce juz dluzej uczestniczyc w tej szopce,ale o nastepny sezon jestem spokojny,mamy w stajni dwoch turystow,ktorym suwalski zasponsorowal wakacje pieniedzmi mieszkancow Olsztyna,to co sie dzieje w tym klubie to kpina!Z bolem serca,ale w Bielsku przy tej atmosferze w klubie stawiam 4-0.

  4. 24.06.20 01:20 zorro

    Jest wywiad z Pałaszewskim Czereś igibon lecą w siuśki. Nie dziwię się ,że Pałasz wybiera Śląsk, jak ostatnio mało grał w Stomilu. A te panny (Czeres i Gibon) obraziły się i Pałasza do rezerw przesunęły, zamiast zgotować mu fetę i mecz pożegnalny z Podbeskidziem, chłopak grałby na 150%, ale cóż w tym klubie coraz mniej klasy, Warszawka pełną gębą

  5. 24.06.20 00:22 kibic

    Gibon - prezes jak nie utrzyma Sobczaka to niech się pakuje z całą tą warszawką i Czeresiem!!! Panowie od rozmówek nie czepiajcie się Caroliny bo z Wigrami był jednym z najlpeszych piłkarzy

  6. 23.06.20 23:39 Kibic

    Czy ktoś wie, czy klub kontaktował się z Olszewskim? Słyszałem że zazyczyl sobie duża kasę.

  7. 23.06.20 16:44 Stomilowiec

    Kyniu,bardzo cenię Twoje zaangażowanie i oddanie klubowi,ale prośba przestań w końcu ukrywać to,co każdy kumaty kibic widzi,powiedz w końcu w tym programie jak wygląda sytuacja w klubie,bo dobrze wiesz,że nie dzieje się dobrze,wręcz dramatycznie i żadne sciemy na twitterku pisane przez tych ściemniaczy tego nie wybiela.Wiecej odwagi,nic Ci nie zrobią,ich i tak nie będzie niedługo w klubie,działaj,weź przykład z Kota,pokaz jaja!

  8. 23.06.20 13:41 Krzysztof Kyniu Betkier

    Lekka przesada z tym zachwytem, ale tak byłem zadowolony. |Natomiast nie jest to chyba dziwne, że oczekuję progresu z każdym meczem, a na razie go nie widać. Wiem, że potrzeba czasu, ale już wachlarz finalizacji akcji powinien być ciut szerszy. Do tego SFG, były zajawki, na razie się skończyły...

  9. 23.06.20 10:46 s

    Kyniu po zwycięstwie 1:0 z Chojniczanką zachwycony, a teraz po wygranej 1:0 z Wigrami Suwałki marudzi? I zaprosił gości i sam mówi... Przyzwoita gra przyjdzie jak bedziemy mieli przyzwoitych piłkarzy. #NajlepszePrzedNami wiec spokojnie mozemy grac młodymi, zdolnymi z juniorów. Nie mamy takich? W rezerwach czy w akademii, którą prowadzi teraz Królik. Kiedy materiał o akademii? Zgadzam się z Bartkiem, że hajs nie gra. PRzykład GKS-u Katowice jak spadli z I ligi do II ligi. Teraz krytykować nie można, no jak? Jest przecież dobrze, super... Ale z drugiej strony jak awansować do Esktraklasy to teraz przez baraż. Za rok? Widzew, Arka, Stal Rzeszów, Korona Kielce... Mocna taaaa liga będzie!  Stomil nie ma licencji na grę w Esktraklasie póki co... wiec jak mozna myslec o bałażach?

 _                     
| |                    
| |_ _   _  __ _ _   _ 
| __| | | |/ _` | | | |
| |_| |_| | (_| | |_| |
 \__|\__,_|\__, |\__,_|
            __/ |      
           |___/       
 

Redakcja sport.egit.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Najnowsze artykuły

Twitter