Fot. sport.egit.pl

Fot. sport.egit.pl

Podcast "Rozmówki Biało-Niebieskie" #26 POSŁUCHAJ!

16.06.20 09:05   hcg   10  

W 26. odcinku naszego podcastu wzięli udział Krzysztof Betkier, Emil Marecki i Maciek Świniarski. Podsumowali debiut Adama Majewskiego na ławce trenerskiej Stomilu Olsztyn i zwycięstwo nad Chojniczanką Chojnice.

Nasi komentatorzy omówili bieżące wydarzenia w klubie i najbliższe dni Dumy Warmii. Zapraszamy!

Tagi: Stomil Olsztyn Rozmówki Biało-Niebieskie Chojniczanka Chojnice Stal Mielec Wigry Suwałki

Komentarze

  1. 17.06.20 19:53 Kibic

    Jaki sens mają te podcast? Piepszenie o szopenie ! Przygotujcie się do tego przejdź się jeden z drugim zapytaj się kogoś w kLubie o konkretne rzeczy typu kubań czy trybuna a nie zbieranie plotek z komentarzy później się dziwić ie ze coraz mniej ludzi tego słucha!? Ile to można głaskać sie

  2. 16.06.20 22:15 Słonecznikowiec

    A Pan Klei.z dalej makowca z prezezem wcina , a wczesniej tak krytykował,ale wiadomo płacą trzeba grać(gadać) typowa chorągiew...

  3. 16.06.20 14:32 Olieg Tarasjenko

    Szkoda że bez Marka Klajca dzisiejsza transmisja ale pewnie musiał masztu się trzymać jak na flagę przystało. Lubię ten jego wschodni zaśpiew w głosie. Mam nadzieję że następnym razem przyjdzie. Najlepszy komentator. Obiektywny taki.

  4. 16.06.20 13:30 Daniel

    Ja mam pytanie do Kynia-dlaczego nie odniosles sie do slow Kleitza,bo co ,ze koles,maly czlowieczek urosl w piorka to juz nic nie skomentujesz,to wyszlo od tego typa wlasnie niestety pochodzenie,nie da sie pokonac kompleksow malego miasteczka,na twiterku taki mocny,niech kibicom powie prosto w tears,zenada i ta wazelina,ze pieknie grali ofensywnie,tak pieknie,ze przez 75 min grajac w przewadze zrobili z akcji dwie sytuacje bramkowe,no faktycznie super.Zawies lepiej program,bo wstyd firmowac to dziadostwo Irka egitem

  5. 16.06.20 13:07 Aro

    Grzegorz - dobry pocisk, z tym że nikt tu nikomu w d*** nie wchodzi. Czyli nie wiem, ale coś tam napiszę

  6. 16.06.20 12:31 Robi

    Kyniu co Ty za bzdury gadasz, grali ofensywnie,a jak ku...mieli grać,grając w przewadze od 15 min...zejdź na ziemię chłopie

  7. 16.06.20 11:51 Lukasz Mackiewicz

    Brawo Panowie, brawo dla Pana Swiniarskeigo za poruszenie kwestii komentarza Marka Kleitza. Szacun.

  8. 16.06.20 11:38 Panowie

    dziennikarze, reporterzy czas zacząć zadawać konkretne pytania dla przedstawicieli klubu czy miasta, a nie bazować na domysłach. Kwestia Kubania, organizacja wejścia kibiców na stadion przy dopuszczonej pojemności 20 procent, sprawa remontu trybuny od strony ulicy Leonharda itd. Brakuje konkretów!!!!!

  9. 16.06.20 11:27 Olieg Tarasjenko

    Paragraf powinien się wprosić. Ostatnio ma dużo do powiedzenia.

  10. 16.06.20 10:56 Grzegorz1981

    Jak widzę w zapowiedzi, że gościem był ten przemądrzały, znający się na wszystkim,twitterkowy pseudo redaktor ,wchodzący wszystkim w tyłek, to nawet tego nie włączam. Weźcie Panowie zaproscie kogoś kto zna się na piłce i kiedys wogóle ją kopnął,bo takich znawców to nie da się słuchać.

                _          
               | |         
__      ___   _| | ___   _ 
\ \ /\ / / | | | |/ / | | |
 \ V  V /| |_| |   <| |_| |
  \_/\_/  \__,_|_|\_\\__,_|
                           
                           
 

Redakcja sport.egit.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Najnowsze artykuły

Twitter