Nowy sztab Stomilu Olsztyn. Fot. Paweł Piekutowski / stomilolsztyn.com

Nowy sztab Stomilu Olsztyn. Fot. Paweł Piekutowski / stomilolsztyn.com

Adam Majewski nowym szkoleniowcem Stomilu

10.06.20 20:55   kyn   27  

Adam Majewski, były zawodnik Wisły Płock, Lecha Poznań i Legii Warszawa, został nowym trenerem Stomilu Olsztyn. 46-letni szkoleniowiec był asystentem Jana Złomańczuka (2009-2010) oraz Marcina Kaczmarka (2012-2016) w Wiśle Płock.

Majewski podpisał ze Stomilem kontrakt obowiązujący do czerwca 2021 z możliwością przedłużenia. Wraz z nim do olsztyńskiego pierwszoligowca przyszli asystent Karol Szweda i trener przygotowania fizycznego Dariusz Fabianowicz. 

Majewski zastąpił na stanowisku Piotra Zajączkowskiego, który w poniedziałek (8. czerwca) został zwolniony z funkcji trenera Stomilu. Wraz z nim ze sztabu szkoleniowego Dumy Warmii zwolniono Adama Zejera i Arkadiusza Kędzięrskiego. Z Adamaem Majewskim nadal współpracować będa Piotr Klepczarek i Sylwester Wyłupski.

Nowy trener Stomilu od sezonu 2018/19 samodzielnie prowadził czwartoligowe rezerwy płockiego klubu, w 45 ligowych meczach pod jego wodzą drużyna - 17 razy wygrała, 10 zremisowała oraz 18 przegrała.

Tagi: Stomil Olsztyn Adam Majewski Dariusz Fabianowicz Karol Szweda Piotr Zajączkowski

Komentarze

  1. 17.06.20 00:35 ...

    Panie prezesie dlaczego zmienił pan trenera? Poważnie pytam w imieniu kibiców. Bo wyniki nie mogły być powodem bo nic nadzwyczajnego się nie działo. Żeby było ciekawiej to gra Stomilu w Sosnowcu była o niebo lepsza niż w wymęczonym meczu z Chojniczanką. Trener przyszedł tu jak było kompletne dno za to powinien mieć spokój nawet gdyby spadł z ligi. Jedyna osoba nadająca się do zwolnienia to pan panie prezesie. Kolejne pytanie: Kto zatrudnił Carolinę? Takie cuda już tu były m.in. piłkarzyna co miał w cv Arsenal a grał w 6 czy 8 lidze angielskiej przed przyjściem do Stomilu. Carolina nie przedstawia swoja grą kompletnie nic. Junior po 2-3 tygodniach treningu z pierwszym zespołem i po zapoznaniu się z taktyką i wytycznymi co do gry zagrałby zdecydowanie lepiej. Skończcie z wyrzucaniem pieniędzy w błoto. Myślałem że będzie normalnie ale już zaczyna mieszeć tu karuzela i wyjdzie kolejny pierdolnik. Panie presezie co pan zaproponował dla zasłużonego piłkarza i trenera Piotra Zajączkowskiego? Bo jak tylko dziękuję za współpracę i dowidzenia to jest pan następny na wylocie.

  2. 16.06.20 23:18 zorro

    Ja som prawdziwy zorro, weźta tego oszukańca zorre wyrzućta na hasiok!

  3. 16.06.20 01:00 zorro

    stul tego ryja wieśniaku podszywający się pod prawdziwego zorro. Weźta, kupta, zablokujta, to typowe wieśniackie opowiastki tego trolla, któy dawno powinien od admina dostać bana.

  4. 15.06.20 23:48 zorro

    Nieprawda, te z dołu to podróby, to ja jestem prawdziwy zorro!

  5. 15.06.20 23:39 zorro

    Eeee to ja jestem prawdziwy zorro!

  6. 15.06.20 23:27 zorro @zorro

    Daj już żesz spokój lamusie, kurpioki powinny zaś na forum ciechanowskie wiadomości wchodzić a nie nam tu bruździć Stomilakom. Weźta go zablokujta bo normalnie zaciski w dupie nie trzymajo. Stomilaki to My a nie ty kurpioku!

  7. 15.06.20 00:40 zorro

    sam jesteś Kurpiakiem złamasie, prawdziwy to ja, a ty jesteś gównianą wsiokową podróbą

  8. 14.06.20 11:09 kibic

    ehehhehe dokladnie

  9. 14.06.20 00:47 @kibic

    Niech spada, jest cienki. Łeb w dół i klapy na oczach jak koń, źrebaka niech zabierze ze sobą, ten też łamaga i jeszcze koński łeb.

  10. 13.06.20 23:46 Kibic

    Siemaszko odchodzi po sezonie dlatego nie gra a gorączka była tydzień temu przygrywka

  11. 13.06.20 22:16 Krzysztof podaj skład

    Witam serrrrrdecznie! Krzysztof podał skład, poględził, pomlaskał, pomądrzył się i .... nie mógł zapanować nad chwaleniem nowego trenera z II drużyny fan clubu Widzewa. Wszyscy widzieli grę zespołu, który grał kolejną padakę z przewagą zawodnika przez cały mecz a Kinio co widział? Świetną grę zespołu, dominację przez cały mecz i mnóstwo akcji. Musi tak ględzić bo go nie wpuszczą na stadion następnym razem. Tylko czy lizanie zadów to jest sposób na fanatyzm? Może czerpie wzór z prezydenta-długopisa? Dziękuję, że jesteście ze mną.

  12. 13.06.20 21:06 @zorro

    Kurpiaku nikt cię tu nie chce, wypad do Ciechanowa!

  13. 13.06.20 01:46 zorro

    s...j wieśniaku i od....j się od zorra bo na dupie zetkę stuknie

  14. 12.06.20 23:59 @zorro

    Kurpiaku już się nie odzywaj!

  15. 12.06.20 18:06 Kurwa mac

    Carolina w pierwszym. Kubań ława..... Suwałki w pierwszym wychodzi też......

  16. 12.06.20 09:37 Zibi

    Z tym klubem prezesa,to nie do konca prawda,zapytaj kogos z Wigier jakie maja zdanie na temat tego Pana....delikatnie mowiac -nienajlepsze...co nie zmienia faktu,ze zgadzam sie niestety,ze nie wygramy z nimi...dawac na trenera chlopa co sie uczy,to jest to prostu petarda pomysl,chyba,ze taki jest plan druga liga i zawina zagle,bo okazuje sie,ze zarzadzac klubu z twittera jest ciezko.

  17. 12.06.20 06:59 OKS

    Witam. Do Zorro. Kubań ława. Z Suwalkami nie wygramy bo to klub ,, prezesa ,, swoim nie da przegrać... Jak przegrają to spadają wtedy już na bank

  18. 12.06.20 06:46 Robi

    Nie biadolą tylko prawdę piszą, kazdy ogarniety,myślący kibic w Olsztynie widzi co tu się wyprawia,kolesiostwo,układziki szastanie nieswoja kasa,brak pomyslu i jedyna aktywność to twiterek,gdzie zaraz będę pisać kiedy kupkę zrobili,rzygać się chce jak to się czyta,ta wazelina i scieme,pamiętajcie cwaniaczki tu nie jest ciemnogród,nie na bierzecie kibiców Stomilu na ten układ zamknięty!

  19. 12.06.20 00:37 zorro

    zobaczymy czy Kuban nie zagra. Spokojnie, jest nowa miotła więc gorzej być nie może. Trzeba stuknąć Chojniczankę i Wigry u siebie i szukać remisu w Mielcu. To oni musząwygrać mają nóż na gardle, więc z kontry na Sobczaka i Semaszkę i powinno być dobrze. Na portalu Stomil biadolą

  20. 11.06.20 21:01 burdel

    Kuban znowu lawa Bucholc w pierwszym kpina z kibicow. Kolesiostwo ciag dalszy

  21. 11.06.20 11:23 Karolek

    Czy klub może jeszcze zatrudnić specjalistę do spraw dźwięku? Przecież to, co jest na „wywiadzie” z trenerem to woła o pomstę do nieba

  22. 11.06.20 00:58 Bareja

    Podobno przy ustalaniu składu ma pomagać utyty dziennikarz, zawsze to robił i się nie sprawdzał. Jak nie da rady przy składzie, to będzie biegał po boisku. Już kiedyś biegał, po odwołanym meczu, co prawda nie potrafił kopnąć w piłkę, ale się nauczy.

  23. 10.06.20 22:28 Bolo

    No ,ale jak twiterkowi wladcy klubu pisali o ekstraklasie,ja prdl co za czasy na twitterku zwalniają,zatrudniają,klepia sie po dupkach,a kiedyś wstałeś zmęczony,szedłes na dworzec i się jechalo na mecz...była szansa na normalność,ale pojawiła się ekipa z twiterka i myślą,że wirtualny świat pozwoli zarządzać klubem, ich szczęście, że stadiony zamknięte dla kibiców, bo prawdziwi fanatycy nie pozwolą na taka scieme!

  24. 10.06.20 22:10 KibicStarejDaty

    Dajcie spokoj z tą ległą ,bo to.wyglada ja kompleksy,oni tam w ległej nawet nie wiedzą ze jest jakiś Stomil(dawne dzieje) -a co do trenera to szału nie bedzie ale wyboru nie mieliśmy- miejsce 10-12 czyli środek to dla nas pozycja z tą cała organizacją,nie iem jakim pelikanem trzeba być zeby myśleć o barażach....

  25. 10.06.20 21:44 cygan

    Z ty wiązaniem botów,to raczej Zejer Majewskimu

  26. 10.06.20 21:28 SPW

    Kolejny Stomilowiec odstawiony,Majewski moglby buty wiazac Zejerkowi...żenada,przez to ukladziki warszawsko-suwalskie obudzimy sie w 2 lidze!

  27. 10.06.20 21:20 ja pierdole

    Legła IIOlsztyn

 _                         
| |                        
| |__   _____      ___   _ 
| '_ \ / _ \ \ /\ / / | | |
| | | |  __/\ V  V /| |_| |
|_| |_|\___| \_/\_/  \__, |
                      __/ |
                     |___/ 
 

Redakcja sport.egit.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Najnowsze artykuły

Twitter