Piotr Zajączkowski. Fot. sport.egit.pl

Piotr Zajączkowski. Fot. sport.egit.pl

Piotr Zajączkowski nie jest już trenerem Stomilu

08.06.20 20:30   rys   15  

Zarząd Stomilu Olsztyn zdecydował rozstać się z trenerem Piotrem Zajączkowskim. To efekt słabych wyników w rundzie wiosennej I ligi.

Stomil Olsztyn w tej rundzie rozegrał cztery spotkania. Jedno wygrał, jedno zremisował i dwa przegrał. W minioną niedzielę drużyna z Olsztyna przegrała 1:2 z Zagłębiem Sosnowiec.

Gra olsztyńskiego zespołu nie przekonywała nawet najwierniejszych kibiców Stomilu. Z wyników punktowych nie był zadowolony także Wojciech Kowalewski, prezes olsztyńskiego pierwszoligowca.

W poniedziałek oficjalnie “Zając” przestał pełnić funkcję pierwszego trenera. - Zarząd klubu pragnie serdecznie podziękować za dotychczasową współpracę i życzy trenerowi wielu sukcesów oraz powodzenia zarówno w życiu prywatnym jak i sportowym - czytamy na oficjalnej stronie klubu.

Piotr Zajączkowski do Stomilu trafił w październiku 2018 roku. Utrzymał “Dumę Warmii” w I lidze. Łącznie w lidze 16 razy wygrał, 15 zremisował i 14 przegrał.

Kto zostanie trener Stomilu i poprowadzi drużynę w meczu z Chojniczanką Chojnice? Powinniśmy dowiedzieć się najpóźniej w środę.

Tagi: Stomil Olsztyn Piotr Zajączkowski

Komentarze

  1. 12.06.20 00:40 zorro

    Stomil to my a nie wy. Wygrają z Chojniczanką i Wigrami i powinno być dobrze, bo jak nie z nimi to z kim w tej lidze. Więcej słabeuszy nie widzę. Oni mają nóż na gardle, a my ich z kontry na Sobczaka i Siemaszkę

  2. 10.06.20 09:10 Kenaj

    A jaka rolę pełnią prezes i dyrektor klubu wraz z zarządem?Zdrzemneli się w tym czasie już od jesieni........

  3. 10.06.20 08:13 S2 całe życie ze STOMILEM

    Najlepsze przed Nami. Ode Mnie Kowalewski kasy nie dostaniecie. Koniec. Dla STOMILU bym oddał Serce dla Was kombinatorzy nic. Spierdalac

  4. 10.06.20 08:04 Jebać legie

    Dla Kowa(L)ewskiego STOMIL to jak dla Mnie Zydzew....

  5. 09.06.20 16:48 @zorro

    Zorro dzbanie, zamknij japę kurpiu!

  6. 09.06.20 16:44 kurwa mac

    Za bardzo jebie legła...... Zaraz będziemy rezerwamy legły II... Kowalewski won

  7. 09.06.20 16:13 Słonecznikowiec

    Majewski rano rozwiazał umowe z Wisłą.... Takze jedzie do nas

  8. 09.06.20 11:29 zorro

    tylko Mirek Jabłoński moze podniesc poziom. Gibon dzwoń.

  9. 09.06.20 10:07 rys

    Bucholc do Sokoła...

  10. 09.06.20 08:21 Kibic

    Mirosław Jabłoński

  11. 09.06.20 07:23 Neutral

    2 liga 2 liga oks!!!! Tak czy inaczej spadek i derby w Ostródzie!!!

  12. 09.06.20 00:30 mario

    Gibon ustrzelił Zająca nareszcie... Koniec mydlenia oczu na koferencjach., graliśmy super ale cóż prrzytrafiłsię błąd i 0:3. Jedziemy do Sosnowca wygrać a na miejscu mizerota, bez ładu i skladu. Wszyscy na to czekali conajmniej od grudnia.

  13. 09.06.20 00:26 rolmops

    Nie ma Mariolki :) Pałaszewski, Kubań i Koki teraz do I składu, do tego Skiba, Sobczak i Lech na jedną połowę, reszta niech walczy o ten skład na treningach. Do 2 skladu Garnek, Bucholc, itp.

  14. 08.06.20 23:10 zorro

    I chwała Bogu, po grali padakę. Czas na zmiany i wietrzenie 1 składu. Moze wreszcie Kuban zagra.

  15. 08.06.20 21:42 OKS

    Mirosław Smyla trenerem widziany był w Klubie juz

   _                   
  (_)                  
   _ _   _  __ _ _   _ 
  | | | | |/ _` | | | |
  | | |_| | (_| | |_| |
  | |\__, |\__, |\__, |
 _/ | __/ | __/ | __/ |
|__/ |___/ |___/ |___/ 
 

Redakcja sport.egit.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Najnowsze artykuły

Twitter