Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. pixabay.com

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. pixabay.com

Stomil w weekend nie zagra, podobnie jak cała piłkarska Polska

13.03.20 13:30   rys   6  

Polski Związek Piłki Nożnej zmienił w piątek swoją decyzję. O tuż rozgrywki I ligi zostają zawieszone, na początek odwołano cała 23. kolejkę rozgrywek. Tym samym nie odbędzie się spotkanie Stomilu Olsztyn z Chrobrym Głogów.

Jeszcze w czwartek PZPN był za tym, żeby spotkania się odbywały bez udziału publiczności. Było to podobno za zgodą klubów, wieczorem natomiast kluby z II ligi podjęły decyzję, że nie chcą grać. Z klubów I ligi też zaczęły napływać głosy, żeby jednak zawiesić rozgrywki.

Przypominamy, że umocowani formalnoprawnie reprezentanci środowisk klubów Ekstraklasy, pierwszej i drugiej ligi podczas czwartkowego (12 marca) posiedzenia Zarządu PZPN, opowiedzieli się za kontynuowaniem rozgrywek zgodnie z terminarzami - czytamy w komunikacie PZPN. - Tym samym wyrażamy szczere zdziwienie i zaniepokojenie nagłą zmianą stanowiska przez dużą część klubów drugiej ligi, dotyczącą omawianego problemu, jednocześnie w najmniejszym stopniu nie bagatelizując sprawy.

I dodaje: - W związku z powyższym, mając na uwadze zdrowie uczestników wszystkich ligowych meczów i stanowisko klubów informujemy, że mecze 23. kolejki pierwszej oraz drugiej ligi zostają odwołane i odbędą się w najbliższym możliwym terminie.

Stomil w ten weekend miał grać ligowe spotkanie z Chrobrym Głogów. Mecz się jednak nie odbędzie, zostanie rozegrany w innym terminie. Gdyby jednak liga nie została rozegrana, to Stomil zakończyłby rozgrywki na 12. miejscu ligowej tabeli. Do Ekstraklasy awansowałoby Podbeskidzie Bielsko-Biała, Warta Poznań oraz Stal Mielec. Do II ligi spadłaby Odra Opole, Wigry Suwałki oraz Chojniczanka Chojnice.

To słuszna decyzja?

 • Tak 100%
 • Nie 0%

Głosowanie zakończyło się 16.03.20 13:40

Tagi: Stomil Olsztyn

Komentarze

 1. 15.03.20 16:32 Zmiana Mariolki

  Dobry czas na zmianę Mariolki bo już chyba dość jaj

 2. 14.03.20 20:14 rolo

  i czytac

 3. 14.03.20 19:10 Rolo

  wezcie tego wiesniaka zorro z anteny, bo jak takich ma kibicow Stomil to obciach na caly kraj. Tego wsioka to powinni banowac, bo go szkoda sluchac.

 4. 13.03.20 23:23 Kali

  "...ale kwestią czasu jest jak nie odbędą się kolejne ligowe spotkania." Hmmmm Polska trudny język.

 5. 13.03.20 20:23 Zorro

  Dajta jusz żesz spokuj temu wszystkiemu. Chłopaki robio dobrze i im blokujo takie okazje do mondrego opowiadania mecza. Może byśta chłopaki pookomentowali nam jaki meczyk historyczny kiedy to Polacy zdobyli igrzyska olimpijske i tam złotko? ja bym kciał co by wy pogadali o meczu Polska-Rosja jak trenerę był słynny trener Wagner. Możeta to zdziałać bo wolne mata. Stomilaki za Stomilaki. My i Wy zawsze razem. TUGEDER!!!

 6. 13.03.20 15:43 Zorro

  Wreszcie madra decyzja. Pilkarze tez maja rodziny...

   _       
  (_)       
 _______   _____ 
|_ / \ \ /\ / / _ \
 / /| |\ V V / __/
/___|_| \_/\_/ \___|
          
          
 

Redakcja sport.egit.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Najnowsze artykuły

Twitter