Warmia Olsztyn przegrał 1:3 z Pisą Barczewo. Fot. Małgorzata Skutnik

Warmia przegrała sparing z Pisą Barczewo. FOTORELACJA!

29.02.20 15:02   rys   1

W sobotę rano na olsztyńskich Dajtkach doszło do sparingu dwóch czwartoligowców. Warmia Olsztyn przegrała 1:3 z Pisą Barczewo.

Warmia: Sobieraj - Sznitko, Smoliński, Gębicki, Brych, Kosek, Bojarowski, Trznadel, Ptak, Gendera, P. Wiśniewski oraz przerwie Filipek, Kwiatkowski, Szymborski, Sobka, D. Wiśniewski

- Absencje spowodowały, że zagraliśmy w nowym ustawieniu przez co organizacja gry była na niższym poziomie - powiedział po meczu Tomasz Aziewicz, trener Warmii Olsztyn. - Przeciwnik z kolei dość skutecznie uniemożliwiał konstruowanie akcji i wymuszał indywidualne błędy, których dziś było sporo. Po takich błędach straciliśmy 2 gole. W drugiej połowie panował już duży chaos. Zawodnicy z konieczności musieli grać na innych pozycjach niż zwykle, więc gra była rwana i przypadkowa.

I dodaje: - Niemniej w sytuacjach indywidualnych ponownie podejmowaliśmy wiele błędnych decyzji. Był to wartościowy mecz bo sam bylem ciekaw jak wypadniemy w starciu z drużyną z naszej ligi. Gra i wynik pokazują że przed nami w dalszym ciągu wiele do poprawy i od poniedziałku dalej mocno pracujemy, aby przygotować się optymalnie do 1 meczu w IV lidze"- tak dzisiejszy sparing skomentował trener Tomasz Aziewicz

Warmia Olsztyn - Pisa Barczewo 1:3