Nikola Przytuła. Fot. Artur Szczepański

Nikola Przytuła. Fot. Artur Szczepański

Potrzebna pomoc dla piłkarki Stomilanek

24.02.20 12:19   rys   7  

Nikola Przytuła, zawodniczka Stomilanek Olsztyn, potrzebuje naszej pomocy. Zawodniczkę czeka operacja kontuzjowanej stopy, niestety zabieg kosztuje 12 tysięcy złotych. Klub zbiera pieniądze poprzez internetową zbiórkę. Zachęcamy do pomocy!

- Celem zbiórki jest zebranie środków na operację stopy Nikoli - mówi Dariusz Maleszewski, organizator zbiórki. - Nikola od najmłodszych lat gra w piłkę nożną, ta dyscyplina sportu to całe jej życie. Od najmłodszych lat była jedną z największych talentów piłkarskich na Warmii I Mazurach. Nikola była powoływana na zgrupowania kadry Polski U-15, niestety ból jaki pojawiał się w stopie zaczynał stopować rozwój piłkarski Nikoli, a co za tym poszło dalej to zaprzestanie trenowania i poszukiwanie pomocy lekarskiej, by umożliwić powrót na boisko.

I dodaje: - Udało się znaleźć klinikę i lekarza, który podejmie się tego wyzwania by operacyjnie pomóc Nikoli wrócić do sportu, do piłki, do marzeń. Nikola jest zawodniczką Kobiecego Klubu Piłkarskiego Stomilanki Olsztyn. Operacja będzie polegała na ścięciu dodatkowej kości łódkowatej, resekcji ścięgna mięśnia piszczelowego tylnego, i na wydłużeniu kości piętowej. Jest to osteotomia kości piętowej.

ZACHĘCAMY DO WPŁAT! TUTAJ ZNAJDZIECIE LINK DO ZBIÓRKI!

Tagi: KKP Stomilanki Olsztyn Nikola Przytuła

Komentarze

  1. 10.03.20 12:02 Kibic

    Przecież ta dziewczyna jest z prywatnej szkółki AP Stomilanki i że Stomilem nie ma nic wspólnego,przecież płacą składki i powinny być ubezpieczone ,i niech prezes Darek sfinalizuje operację a nie szuka naiwnych ludzi.

  2. 24.02.20 15:44 Okotoburak

    Skoro nie chcesz - nie dawaj. I nie komentuj takich sytuacji, chcesz sam z problemami zdrowotnymi zostać i mieć takie wsparcie wśród ludzi jakie ty dajesz? Radzę iść swoje wypociny wylewać gdzieś indziej Jak ktoś chce, pomaga choćby złotówką, jeśli nie ma, nie może lub nie chce, to tyle, niech ominie artykuł i zbiórkę, koniec tematu. A nie zachowuje się jak nabzdyczony dzieciak, jakby to jemu zabierano z portfela dla niej

  3. 24.02.20 15:01 znowutenjad

    Znowu ten jad jeżeli chodzi o kobiecą piłkę w Olsztynie... dramatesku.

  4. 24.02.20 14:38 ObserwaTor

    Prezes to nie potrafi zapłacić za leczenie drobnych urazów, a co mówić o12 tysiącach.

  5. 24.02.20 13:55 Oko

    A co ta dziewczyna ma wspólnego ze Stomilem ??? Stomilanki to NIE STOMIL A prywatną firma więc właściciel A za razem prezes niech sam zasponsoruje operacje

  6. 24.02.20 13:32 Kibic STOMILU

    CALY STOMIL.ZAWSZE RAZEM ! Prośba żeby piłkarki lub piłkarze z rezerw zbierali do puchy na.meczu z Odrą Opole.

  7. 24.02.20 12:46 Oko

    Piłkarki ????

   _                   
  (_)                  
   _  __ _  __ _  __ _ 
  | |/ _` |/ _` |/ _` |
  | | (_| | (_| | (_| |
  | |\__,_|\__, |\__,_|
 _/ |         | |      
|__/          |_|      
 

Redakcja sport.egit.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Najnowsze artykuły

Twitter