Stomil przegrał 0:1 ze Zniczem Pruszków. Fot. Paweł Piekutowski

Stomil przegrał 0:1 ze Zniczem Pruszków. Fot. Paweł Piekutowski

Stomil przegrał ze Zniczem Pruszków

15.02.20 20:38   rys   7  

Drużyna Stomilu Olsztyn zakończyła tygodniowe zgrupowanie w Nieborowie. Na koniec podopieczni Piotra Zajączkowskiego przegrali 0:1 ze Zniczem Pruszków.

  • Znicz Pruszków - Stomil Olsztyn 1:0 (0:0)

1:0 - Baran (86)

Stomil: Leszczyński (46 Kudrjavcevs) - Bucholc, Bondarenko (46 Tarasenko), Szota (46 Mosakowski), Straus (46 Staszak), M. Gancarczyk, Jakub Tecław (46 Gancarczyk), Pałaszewski (46 Hajda), Skrzecz (46 Johnson), Hinokio, Siemaszko

- Po mimo porażki to był najlepszy występ podczas obozu - powiedział Piotr Zajączkowski, trener Stomilu. - Wszyscy zawodnicy zagrali na niezłych poziomie, szczególnie jeżeli chodzi o motoryczność i duże zaangażowanie. Mieliśmy kilka sytuacji, ale ich nie wykorzystaliśmy. Bramkę straciliśmy w ostatnich minutach, dość przypadkowo. 

Tagi: Stomil Olsztyn Znicz Pruszków

Komentarze

  1. 17.02.20 20:59 Fan

    Czyli gotowi na II lige :D :D :D

  2. 17.02.20 19:47 kibic

    po pierwsze to nie Cetnarski powinien byc odpalony tylko zajaczkowski !!! po drugie to jak mozna dac wogole kontrakt temu czarnemu jak to lebiega!!! po 3 potrzebni skrzydlowi !!!

  3. 17.02.20 17:20 Kibice

    Boże spraw żebyśmy szybko się utrzymali !.

  4. 16.02.20 21:48 Flipy

    Jak te Flipy (Kinio i jego młodszy bliźniak) murowali bramkę? Nawet do tego się nie nadają!

  5. 16.02.20 11:33 Układy syf burdel

    Że słów trenera można wywnioskować zSobczak i Siemaszko to są zajebiście nietuzinkowi napastnicy i jak tylko kogoś na napad to takiego nie za mocnego chłopaka żeby polrostu był.na zapchana dziurę w razie kontuzji.... Dlatego Kujawa w dupie mieliście ????.

  6. 16.02.20 11:22 STOMIL

    Wolałbym grać sparingu z Lechią, Jagiellonia i przegrać np po 1 : 4 tu można coś podpatrzeć niż grać z III liga i nic nie wyniesc z gry...

  7. 16.02.20 01:11 Kibic

    A warmiński Smuda dalej plecie coś trzy po trzy....

   _       _           
  (_)     | |          
   _ _   _| |__  _   _ 
  | | | | | '_ \| | | |
  | | |_| | | | | |_| |
  | |\__, |_| |_|\__, |
 _/ | __/ |       __/ |
|__/ |___/       |___/ 
 

Redakcja sport.egit.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Najnowsze artykuły

Twitter