Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. sport.egit.pl

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. sport.egit.pl

Faza play-off? Oj raczej nie w tym sezonie...

14.02.20 23:42   rys   9  

Indykpol AZS Olsztyn zanotował 12. porażkę w tegorocznym sezonie Plus Ligi. Tym razem Akademicy przed własną publicznością przegrali 1:3 ze Ślepskiem Suwałki. Marzenia na awans do najlepszej ósemki sezonu można odłożyć na kolejny sezon.

  • Indykpol AZS Olsztyn - Ślepsk Suwałki 1:3 (32:24, 23:25, 25:23, 17:25)

MVP: Cezary Sapiński

Indykpol AZS Olsztyn - Ślepsk Suwałki 1:3

Tagi: Indykpol AZS Olsztyn Ślepsk Suwałki Jan Hadrava

Komentarze

  1. 21.02.20 22:35 Flipy

    32;24? Eksperci-dziennikarze-amatorzy w akcji! Tęgi, młodszy bliźniak i reszta blok ekipy wielkie brawa, jest z czego się pośmiać!

  2. 18.02.20 15:52 @Karol

    No właśnie Karol nie pierdol.

  3. 17.02.20 00:28 Rolo

    Karol nie pier...ol grają jak ostatnie szmaty. Dostają d..ę od każdego a ty ich bronisz. Już nawet takie potęgi jak Suwałki i Będzin nas wyprzediły. Trzeba sobie powiedzieć prawdę - kolejny sezon stracony. Chybione transfery lub ich brak, prezes do zmiany, zawodnicy bez jaj

  4. 16.02.20 20:50 Karol

    Jakie to pięknie. Jak wygrywało, to nikt tego tu nie komentował. Jak przegrywają, to zlot znawców. Hipokryci

  5. 16.02.20 13:23 Aneta

    Do 2 ligi z tym dziadostwem

  6. 16.02.20 13:21 Zorro

    Nawet Będzin jest wyżej! Teraz czas na porażkę z Bydgoszcza i będzie ostatnie miejsce! Obciach Warmii!

  7. 15.02.20 19:30 Igor

    Cała Polska z was się śmieje...

  8. 15.02.20 19:26 Seba

    AZS to największy wstyd tej ligi i największe rozczarowanie. Prezes do dymisji, trener i grajki won

  9. 15.02.20 19:13 Rolo

    Przegrać z beniaminkiem u siebie!!! Taka firma jak AZS Olsztyn przegrywa z Suwalkami to hańba i dyskwalifikacja. Prezes, trener do dymisji! A te wkłady do koszulek nie są godne nosić koszulek AZS

                          
                          
  ___ ___ _ __ ___  _   _ 
 / __/ _ \ '_ ` _ \| | | |
| (_|  __/ | | | | | |_| |
 \___\___|_| |_| |_|\__, |
                     __/ |
                    |___/ 
 

Redakcja sport.egit.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Najnowsze artykuły

Twitter