Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki / sport.egit.pl

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki / sport.egit.pl

Stomil wyjechał na kolejne zgrupowanie

10.02.20 11:48   rys   10  

26. piłkarzy wsiadło do klubowego autokaru, który zawiózł drużynę Stomilu Olsztyn na obóz przygotowawczy do Nieborowa. Drużyna Piotra Zajączkowskiego zagra na miejscu trzy spotkania sparingowe na naturalnej nawierzchni.

Olsztyńskiego szkoleniowca najbardziej cieszy fakt, że drużyna będzie mogła trenować i grać na naturalnej nawierzchni. - Czekamy na prawdziwą trawę, bo wszyscy już mają przesyt sztucznych nawierzchni - mówi olsztyński szkoleniowiec. - Jedziemy w dobrze znane nam miejsce (Stomil w Nieborowie na zgrupowaniu był już dwukrotnie - red.), aby jak najlepiej przygotować się do rundy wiosennej I ligi.

Do Nieborowa nie pojechał kontuzjowany Rafał Remisz. Obrońca Stomilu w zeszłym tygodniu otrzymał profilaktyczny zastrzyk w kolano i do zdrowia będzie dochodził w Olsztynie, bo na obóz pojechali sami zdrowi zawodnicy.

Na kolejny obóz przygotowawczy Stomilu nie pojechał Bartłomiej Niedziela. Być może nie zobaczymy tego zawodnika w rundzie wiosennej w Stomilu. Pomocnik może sobie szukać nowego klubu, podobnie jak Mateusz Cetnarski, który obecnie trenuje z rezerwami. Piłkarze mają jednak ważne kontrakty i nie wiadomo czy wiosną odejdą z olsztyńskiego klubu.

We wtorek Stomil zagra sparing z Pelikanem Łowicz (III liga), w czwartek z Pogonią Grodziska Mazowiecki (III liga), a na koniec ze Zniczem Pruszków (II liga). Do pierwszego meczu w rundzie wiosennej I ligi zostały trzy tygodnie. Stomil 29 lutego przed własną publicznością zagra z Odrą Opole.

Kadra:

Bramkarze: Jakub Kanclerz, Vjačeslavs Kudrjavcev,  Michał Leszczyński, Piotr Skiba.

Obrońcy: Wiktor Biedrzycki, Mateusz Bondarenko, Janusz Bucholc, Lukas Kubań, Jakub Mosakowski, Jakub Staszak, Jonatan Straus, Serafin Szota, Ołeh Taraseno.

Pomocnicy: Mateusz Gancarczyk, Waldemar Gancarczyk, Wojciech Hajda, Sam van Huffel, Grzegorz Lech, Eric Molloy, Maciej Pałaszewski, Oktawian Skrzecz, Jakub Tecałw.

Napastnicy: Koki Hinokio, Artur Siemaszko, Szymon Sobczak, Richard Amaechi Johnson.

Stomil Olsztyn wyjechał na obóz przygotowawczy do Nieborowa

Tagi: Stomil Olsztyn

Komentarze

  1. 11.02.20 13:22 Swoj

    Prezes tez dziwny człowiek. Nie chwała Go był pan Jurga się, ten też jakiś nie za mocny.... Narzekania w szatni slychac

  2. 10.02.20 18:50 Karol

    Carlos, weź Ty wstydu oszczędź i skończ gadać głupoty na Twitterku, o jakimś stomilowskim dna...

  3. 10.02.20 18:36 Zorro

    Gibon weź się za to towarzystwo włącznie z trenerem bo to tutaj ktoś działa na niekorzyść klubu. Rezygnacja z Cetnarskiego?

  4. 10.02.20 18:33 Zorro

    Do Kabaret - Kto to jest ten Koki? Do STOMIL Kujawa może grać w ataku z Sobczakiem 4-4-2. Brak Centarskiego i Niedzieli do sabotaż. Kiedy prawdziwy trener będzie w tym klubie. Zając tego nie ogarnia!

  5. 10.02.20 16:02 kibic

    Cetnar zostan do konca kontraktu tutaj ogonia tego pesudo trenera to moze w koncu dostaniesz szanse !!!! teraz bedzie cyrk jak zakontraktuja to melepete z san marino bo potrafi sie zastawic przed juniorami hahah zajac podjarany nim jest jak dzieciak lizakiem!!! Dobrze ze Niedziela odchodzi ale czekamy jeszcze na odejscie Waldka i ukrainca !!!

  6. 10.02.20 14:46 STOMIL

    Konrad Nowak czemu nie pojechał ?. Zrezygnowali z.Niego ?

  7. 10.02.20 14:35 STOMIL

    Sorki za błędy pisane na szybko z tela

  8. 10.02.20 14:34 STOMIL

    W Klubie panują układy. Po co brać np Kujawa czy Innego użytkownika granego napastnika jak Sobczak musi grać bo jest pupilkiem Zająca i wtedy dużo.lepszy Kujawa i tak lawa .. Strauss wzięli za Lubania, to dużo.oepszy Kuban powinniśmy grać za Bucholca słabego a i tak nie zagra bo jest układ znowu. Pierdolnij od.lat

  9. 10.02.20 14:04 Kabaret

    Cetnarski to Pilkarz gdy nie dostał szansy od tego Piotrka na sparingu sztab był w stanie........po kilku......szok ze taka amatorka istnieje jeszcze!!!!!Mam wrażenie ze w tym roku Piotrek spadnie do 2 ligi bo wszystko jest równanie z ziemia w tym Olsztynie!!!

  10. 10.02.20 12:47 Kabaret

    Kpina. Kpina. Kpina. Odstrzelić Cetnara a brać np. Bucholca... Chore.. Dużo ludzi pisało że.napastnika brakuje dlatego już z Wartą zagrał Koki. Dobry szybki.. ale.na.oige na rosłych stoperów od.piczatku zjedzą Go.. na podmeczonych obrońcow ok . Inna.sprawa.zaden wartościowy zawodnik nie przyjdzie trenowac pod okiem średniego szkoleniowca. .. bo nauczyć też czegoś by chciał.sie nauczyć.. proste.

 _            __       
| |          / _|      
| |__   __ _| |_ _   _ 
| '_ \ / _` |  _| | | |
| |_) | (_| | | | |_| |
|_.__/ \__,_|_|  \__,_|
                       
                       
 

Redakcja sport.egit.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Twitter