Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. sport.egit.pl

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. sport.egit.pl

Indykpol AZS Olsztyn bez szans w starciu z liderem

09.02.20 22:31   rys   1  

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn przegrali kolejne spotkanie w PlusLidze. Tym razem olsztyński zespół przegrał 1:3 z liderem rozgrywek Verva Warszawa Orlen Paliwa.

 • Verva Warszawa Orlen Paliwa - Indykpol AZS Olsztyn 3:1 (25:21, 25:17, 18;25, 25:18)

Teraz drużyna Daniela Castellaniego zagra w najbliższy piątek (14 lutego) we własnej hali ze Ślepskiem Suwałki. Początek spotkania zaplanowano na godz. 20:30.

Tagi: Indykpol AZS Olsztyn Verva Warszawa Orlen Paliwa

Komentarze

 1. 10.02.20 18:30 kibic

  Wszystko przegrywają, terz przegrająz Suwałkami które wygrały ze Skrą za 3 punkty. Zaraz wyprzedzi nas Będzin i kto będzie na końcu Bydgoszcz i Olsztyn. Żenada ta ekipa którą zebrali na ten sezon. Powinni się uczyć od Suwałk jak prowadzić zespół w ekstraklasie siatkówki.

           
           
__ ____ ___ _____ 
\ \/ / _` \ \/ / _ \ 
 > < (_| |> < (_) |
/_/\_\__,_/_/\_\___/ 
           
           
 

Redakcja sport.egit.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Najnowsze artykuły

Twitter