Serafin Szota. Fot. Paweł Piekutowski / stomilolsztyn.com

Serafin Szota. Fot. Paweł Piekutowski / stomilolsztyn.com

Stomil wypożyczył Szotę z Wisły Kraków

07.02.20 20:28   mmks   7  

Stomil Olsztyn dokonał piątego transferu w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej I ligi. Z Wisły Kraków został wypożyczony Serafin Szota (rocznik 1999).

Na swoim koncie ma dwadzieścia osiem występów w młodzieżowych reprezentacjach Polski (U-17, U-18, U-19, U-20). W 2019 roku rozegrał cztery mecze w reprezentacji Polski podczas mistrzostw świata U-20. W 2018 roku został wypożyczony z Zagłębia Lubin do pierwszoligowej Odry Opole, w której wystąpił w 21. ligowych spotkaniach.

Piłkarz zagrał ostatnio w sparingu przeciwko rezerw Stomilu. W sobotę olsztyński zespół zagra sparingowe spotkanie przeciwko Warcie Poznań (w Sopocie). Nowy zawodnik otrzyma kolejną szansę pokazania się trenerowi Piotrowi Zajączkowskiemu.

Tagi: Stomil Olsztyn Wisła Kraków Serafin Szota

Komentarze

  1. 09.02.20 09:03 Zibi

    Do kibic: jaki by Zajac nie był,to jednak ślepy nie jest i nie ma wątpliwości,że to nie jego decyzja,niestety jest ustawka i prezes kazał brać Ryszarda,bo zapewne jakiegoś kolesia to zawodnik i kolejny szrot na pół roku bez zapewne minuty zagranej...ważne,że kasa się zgodzi i na twitterku można napisać,supcio....to jest dramat!

  2. 08.02.20 19:19 kibic

    dobry ruch jak najwiecej mlodych chlopakow !! przeraza mnie ze zajac podnieca sie tym czarnoskorym drewnem to jest jakas kpina ze zaproponowali mu kontrakt !!!!

  3. 08.02.20 15:42 Fagas

    Twitter zadowolony, dziennikarze pucują, Paja brandzlują, wiec wszystko się zgsfza

  4. 08.02.20 06:39 Stomilowiec

    Pytanie czy to Szota czy sprowadzili kolejnego szrota...patrzac na wzmocnienia innych ekip to czeka nas trudna walka do konca o utrzymanie,ale Co tam wazne,ze prezes jest aktywny na twiterrku,to priorytet dla wlasciciela...

  5. 07.02.20 23:26 Kibic

    Gdzie są napastnicy??? Bez piłkarzy ofensywnych z prawdziwego zdarzenia Stomil nic nie osiągnie. Z całym szacunkiem ale tacy grajkowie jak Lech, Siemaszko czy Gancarczyki nie dają żadnej gwarancji na skuteczne akcje ofensywne.

  6. 07.02.20 23:13 Kibic Stomilu

    Żaden kozak, nie zagrał ani minuty w Ex, gdy musiał rywalizować z takim tuzem jak Janicki, Klemenz czy 40-letni Wasyl. Jego nominalna pozycja to środek obrony, na skrzydle pograł w kadrze młodzieżowej na mistrzostwach w porywających bojach naszej kadry do zapomnienia. Grajmy samymi jubiorami w obronie to daleko nie zajedziemy. Przypominam ponadto, że samymi obrońcami meczu nie wygramy i za remis jest tylko jeden punkt.

  7. 07.02.20 20:58 Kibic

    Bardzo mądry transfer młody zawodnik może grać na środku lub boku obrony.Widac że chcemy zdobyć pieniądze z Pro Junior.

 _                       
| |                      
| |__   __ _ _   _ _   _ 
| '_ \ / _` | | | | | | |
| | | | (_| | |_| | |_| |
|_| |_|\__,_|\__,_|\__,_|
                         
                         
 

Redakcja sport.egit.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Twitter