Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Emil Marecki / sport.egit.pl

Bez niespodzianki w Gdyni. KKS przegrał z Arką

08.01.20 20:43   kyn   1

W pierwszym tegorocznym meczu KKS Olsztyn przegrał na wyjeździe w Gdyni z rezerwami Arki 49:85. Olsztyńskie koszykarki wygrały drugą kwartę, ale po przerwie zaprezentowały się fatalnie i zdobyły raptem 49. punktów.

• Arka II Gdynia - KKS Olsztyn 85:49 (28:12, 19:20, 23:9, 15:8)

KKS: Markiewicz 18, N. Żukowska, Woźniak 11, K. Żukowska, Wichłacz 2 oraz Sztąberska, Jastrzębska, Wybraniec 6, Gzinka 10, Birkos 2.

Pozytywnym aspektem tego meczu był powrót na parkiet, po ciężkiej kontuzji, młodzieżowej reprezentantki Polski Marty Sztąberskiej.

Kolejny mecz KKS zagra 13. stycznia (poniedziałek). O godz. 18 podejmie we własnej hali Mon-Pol Płock.