Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Paweł Piekutowski

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Paweł Piekutowski

Stomil przedstawił plan przygotowań do rundy wiosennej

07.12.19 19:48   rys   8  

Stomil Olsztyn czwartkowym spotkaniem w ramach 1/8 finału Pucharu Polski z Miedzią Legnica zakończył piłkarskie grania w 2019 roku. Teraz do 7 stycznia podopieczni Piotra Zajączkowskiego mają wolne, a potem rozpoczynają przygotowania do rundy wiosennej I ligi. Olsztyński zespół wyjedzie na dwa zgrupowania.

Drużyna Stomilu Olsztyn po 20. kolejkach rozegranych jesienią zajmuje 11. miejsce w tabeli I ligi. Drużyna Piotra Zajączkowskiego zgromadziła 26. punktów, a złożyło się na to 7. zwycięstw, 5. remisów i 8. porażek.

Olsztyński zespół wyjedzie na dwa zgrupowania w Polsce. W styczniu drużyna wyjedzie do Władysławowa i będzie stacjonować w ośrodku Cetniewo, a w lutym Stomil będzie szlifował formę w Nieborowie.

"Duma Warmii" rozegra szereg spotkań sparingowych. M.in. z Olimpią Elbląg, Standecją Nowy Sącz czy Żalgirisem Wilno. Ostatnim sparingpartnerem będzie Sokół Ostróda. 1 marca na inaugurację rundy wiosennej Stomil zagra przed własną publicznością z Odrą Opole.

Plan przygotowań Stomilu Olsztyn:

  • 7 stycznia - powrót do zajęć
  • 11 stycznia, godz. 11:00 - Znicz Biała Piska (Mrągowo)
  • 13-18 stycznia - zgrupowanie we Władysławowie-Cetniewie
  • 15 stycznia - Olimpia Elbląg (Cetniewo)
  • 18 stycznia - Radunia Stężyca (miejsce do ustalenia)
  • 21 stycznia - Żalgiris Wilno (Wilno)
  • 1 lutego - Świt Nowy Dwór Mazowiecki (Mława)
  • 8 lutego, godz. 11:00 - Sandecja Nowy Sącz (Gdańsk)
  • 10-15 lutego - zgrupowanie w Nieborowie
  • 11 lutego - rywal do ustalenia
  • 13 lutego - Pelikan Łowicz
  • 15 lutego - Znicz Pruszków
  • 22 lutego, godz. 11:00 - Sokół Ostróda (Olsztyn)

Tagi: Stomil Olsztyn

Komentarze

  1. 11.12.19 21:39 Flipy

    A ten przypakowany na brzuchu, co się tak odgrażał, że będzie robił więcej i więcej to zaniemógł? Co cisza o nim, no chyba, że na zgrupowanie "dziennikarzy" pojechał, ale mógłby coś podukać i tak, będzie fajnie!

  2. 11.12.19 10:21 Stomilowiec

    Oby trener został jeden z lepszych w ostatnich 5 latach

  3. 09.12.19 20:52 Wazalde

    Zgadzam się z poprzednimi wpisami,obecny trener na tą ligę jest słabiutki.Od początku pażdziernika drużyna nie ma polotu,a stabilizacja finansowa jest.Zauważyłem znaczny spadek kibiców na meczach w Olsztynie.Też przestałem chodzić pomimo że mam karnet na cały sezon. Zarząd do ROBOTY

  4. 09.12.19 17:36 Kibic

    Jako kibic Stomilu mam nadzieję, że przygotowania do rundy wiosennej klub rozpocznie już z nowym trenerem! Panu Zajączkowskiemu już zdecydowanie dziękujemy. Nie ta liga, nie ten poziom, nie te kwalifikacje! Przerosła tego pana 1 liga, zdecydowanie przerosła... Kilku panom piłkarzom też dziękujemy, nie chcę tu wymieniać nazwisk bo dużo ich jest. Ale jako kibice wszyscy wiemy o kogo chodzi. Władze Stomilu- do roboty! Kibic na swoją cierpliwość ale pewne granice już zostały przekroczone!

  5. 09.12.19 07:58 Senior

    Panowie-włodarze klubu. Czas na zmiany. Czas na zamianę trenera (temu Panu już dziękujemy),czas na wymianę połowy zawodników. Duma Warmii zasługuje na lepszą drużynę.

  6. 09.12.19 06:40 Tomek

    Sparingi jaki trener jego liga chłop i tak dostał od życia ze prowadził klub w 1 lidze bo jego CV to 33 kluby od a klasy do 3 ligi .Jak się trzymają stanowisk

  7. 08.12.19 12:22 Zorro

    Same Michalki w tych sparingach. Brakuje mocnychbdruzyn typu ktos z ekstraklasy, wzglednie Widzew,

  8. 07.12.19 22:08 JEDYNA DUMA WARMII STOMIL

    Najwieksza informacja jest... Sparing z zulawami hehe , z nimi gralismy sparing chyba nie ?. Zaw(S)ze NAD wami..

                         
                         
 _ __   __ _ _ __   __ _ 
| '_ \ / _` | '_ \ / _` |
| |_) | (_| | | | | (_| |
| .__/ \__,_|_| |_|\__,_|
| |                      
|_|                      
 

Redakcja sport.egit.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Twitter