Stomil Olsztyn zdobył ważne trzy punkty. Fot. Paweł Piekutowski

Stomil Olsztyn zdobył ważne trzy punkty. Fot. Paweł Piekutowski

Zwycięstwo Stomilu w ostatnim ligowym meczu w 2019 roku

30.11.19 17:58   rys   23  

Piłkarze Stomilu Olsztyn sprawili miłą niespodziankę dla swoich kibiców w ostatnim meczu ligowym w tym roku. Podopieczni Piotra Zajączkowskiego przegrywali 0:1 w Jastrzębiu, ale ostatecznie wygrali 2:1 z wyżej notowanym zespołem. Bramki na wagę trzech punktów strzelali Wojciech Hajda oraz Grzegorz Lech.

  • GKS 1962 Jastrzębie - Stomil Olsztyn 1:2 (1:1)

1:0 - Wróbel (3), 1:1 - Hajda (29), 1:2 - Lech (88 k)

Stomil: Skiba - Bucholc, Biedrzycki, Mosakowski, M. Gancarczyk - Molloy, Hajda, Tecław (59 W. Gancarczyk), Niedziela (73 Skrzecz) - Siemaszko (84 Lech), Sobczak

- Długo czekaliśmy na zwycięstwo - mówił po meczu na konferencji praswoej Piotr Zajaczkowski, trener Stomilu. - I przyszło ono w bardzo ważnym momencie i z bardzo dobrym zespołem. Źle weszliśmy w mecz, bo w trzeciej minucie, po stałym fragmencie gry, straciliśmy bramkę. Doprowadzliśmy do remisu i uważam, że w drugiej części spotkania mieliśmy zdecydowaną przewagę. Mieliśmy, bodajże 10 rzutów rożnych. Mieliśmy dwie dogodne sytuacje... Cóż, sezon jeszcze dla nas się nie zakończył. We czwartek mamy mecz pucharowy z Miedzą Legnica. Jedziemy podbudowani powalczyć o następną edycję Pucharu.

PROGRAM 20. KOLEJKI:

  • 01.12.19 13:30 Warta Poznań 3:0 Wigry Suwałki
  • 30.11.19 12:40 Stal Mielec 2:1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • 30.11.19 16:00 Chojniczanka Chojnice 1:3 Olimpia Grudziądz
  • 29.11.19 18:00 Zagłębie Sosnowiec 1:0 Bruk-Bet Termalica Nieciecza
  • 01.12.19 19:30 Chrobry Głogów 0:2 Miedź Legnica
  • 30.11.19 17:00 Sandecja Nowy Sącz 0:1 Puszcza Niepołomice
  • 01.12.19 15:00 Odra Opole 0:0 GKS Tychy
  • 30.11.19 13:00 GKS 1962 Jastrzębie 1:2 Stomil Olsztyn
  • 01.12.19 12:40 Radomiak Radom 2:0 GKS Bełchatów
  Drużyna M Pkt Z-R-P Br
1. Warta Poznań 20 40 12-4-4 33-18
2. Stal Mielec 20 38 12-2-6 30-18
3. Podbeskidzie Bielsko-Biała 20 37 11-4-5 36-21
4. Radomiak Radom 20 36 10-6-4 30-23
5. Olimpia Grudziądz 20 31 9-4-7 34-30
6. Miedź Legnica 20 31 9-4-7 29-26
7. GKS 1962 Jastrzębie 20 30 7-9-4 30-25
8. GKS Tychy 20 30 8-6-6 40-29
9. Zagłębie Sosnowiec 20 26 7-5-8 28-31
10. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 20 26 7-5-8 28-22
11. Stomil Olsztyn 20 26 7-5-8 16-22
12. Sandecja Nowy Sącz 20 25 7-4-9 28-35
13. GKS Bełchatów 20 24 7-3-10 24-27
14. Puszcza Niepołomice 20 23 6-5-9 15-24
15. Chrobry Głogów 20 20 5-5-10 18-33
16. Odra Opole 20 20 5-5-10 16-25
17. Wigry Suwałki 20 19 5-4-11 17-31
18. Chojniczanka Chojnice 20 16 4-4-12 27-39

Stomil Olsztyn - GKS 1962 Jastrzębie 1:2

Tagi: Stomil Olsztyn GKS 1962 Jastrzębie

Komentarze

  1. 05.12.19 20:15 Zorro

    Pozegnac tych Gancarczykow, w dogrywce zwalniali, nic nie pokazali, nie maja formy. Lech poraz kolejny nic nie wniosl

  2. 05.12.19 20:01 Rolmops

    W meczu z Miedzia gospodarze nie istnieli, Ale trener dal znowu ciala, sciagnal z boiska Sobczaka a Lech to juz nie ma szybkosci i zamiast 3:0, zrobilo sie 1:1

  3. 03.12.19 19:44 Botanik

    Ciekawe czy Flap pisze też sylabami, tak jak ględzi.

  4. 03.12.19 01:25 Zenek

    Tęgi (vel. Flap) juz całkowicie odleciał. Myśli że jest w lidze mistrzów, tymczasem to okręgówka. Olsztyńskiemu Borkowi chyba liść zaszkodził. Jeszcze Flip poziom trzymał ale już go nie ma w relacjach.

  5. 02.12.19 22:43 @redakcja

    Podpisujecie się trzema literkami, nie jesteście aż tak sławni żeby was znać! Nie dodawajcie sobie...

  6. 02.12.19 21:24 @ "dziennikarza" Kinio

    Brawo "dziennikarzu" za słownictwo. To tylko potwierdza twoje prostactwo niestety. Rób więcej, będzie większy ubaw! Ps. A jak palisz na stadionie ( wbrew regulaminowi stadionowemu) to posprzątaj po sobie pety a nie przydeptujesz i zostawiasz. Oczekujesz kultury to sam ją zachowaj!

  7. 02.12.19 05:23 Redakcja

    Do Zorro. Wiecie kto to Emil, Krzysztof,Wiec My tez chceny wiedziec kto jest po drugiej stronie... Imie nazwisko

  8. 02.12.19 00:53 Zorro

    Dajta spokoj kibicowi pod nickirn Krzysztof podaj sklad.. kazdy ma prawo do wypowiedzi... Cieszta sie z 3 punktow. Stomil to my a. nie wy

  9. 01.12.19 22:45 fan

    Dlatego kiedys bylo pisane zeby bylo imie nazwisko tak jak ma face i komentarz normalniejsze.. Tyczy to rowniez,strony Stomil.Olsztyn.pl

  10. 01.12.19 18:35 Zdzich

    Krzysiu nie przejmuj się komentarzami lamusa co siedzi przed kompem i nie ma odwagi się przedstawić ja jestem Zdzich Kwintalski mieszkam w Jarotach i słucham twoich komentatotorkich wypowiedzi super sobie radzisz jak na dziennikarZa samouka.ja prosty chłop dziękuje za transmisje

  11. 01.12.19 18:25 Jarek

    Zgadzam się z komentarzem poniżej. Ty i reszta chłopaków robicie przysługę kibicom Stomilu nie tylko tych mieszkających w Olsztynie, ale również (jeśli nie przede wszystkim) tym wszystkim rozsianym po świecie, jak choćby w moim przypadku (Londyn). Kiedy tylko zbliża się mecz naszej drużyny to wiem, że można na was liczyć. I jeszcze robicie to nieodpłatnie, za co wielkie dzięki i szacun! A na tych zakompleksionych impotentów umysłowych nawet nie zwracajcie uwagi, bo to zwyczajne gówno. Pozdrawiam

  12. 01.12.19 18:24 kibic

    Zajac moglby zajac sie rezerwami tak naprawde bo tam potrzeba trenera a nie grajacego zawodnika!! niestety zajac nic tu wiecej nie ugra pogubil sie strasznie gra ciagle tymi samymi zawodnikami !potrzeba trenera ktory zna pilkarzy i moze fajnych ludzi sciagnac! pozegnal bym Gancarczyka Niedziele na poczatek

  13. 01.12.19 16:33 Jolka

    Brawo Krzysiek dzięki twojej pracy mamy transmisje.

  14. 01.12.19 13:30 Krzysztof Kyniu Betkier

    @Krzysztof podaj skład - niczego nie kasowałem baranie, nie przejmuję się Twoimi miernymi wypocinami, robię swoje. Najwyraźniej przekroczyłeś jakiś próg w swoim komentarzu i admin go usunął. Poza tym wolność słowa dotyczy ludzi z twarzą i imieniem a nie anonimowych, tylko w ich chorym mniemaniu oczywiście, bezmózgich hejterów. Aczkolwiek cieszę się, że mam wpływ na Twoje dobre samopoczucie psychiczne. Pozdrawiam serdecznie. Dziękuję, że jesteś z nami i nabijasz odsłony. Dzięki temu będę robił jeszcze więcej.

  15. 01.12.19 10:26 Do Sektor 2

    Czlowieku słownik kup

  16. 01.12.19 10:20 Morag

    ZMoraga nawet świetny Zajac Hiszpanem się nie zainteresował Bo on tymi gdzie interes widzi

  17. 01.12.19 09:11 Zorro

    Potrzeba nam napadziora z prawdziwego zdarzenia, takiego ktory w rundzie doda nam 7 punktow extra. Kogos takiego jak Angulo w Gorniku, ktory strzelal gole w kazdym meczu.

  18. 01.12.19 07:46 Jolka

    Zajac powinien Zajac się szukaniem złota bo drużyna nigdy taka słaba nie była a jeżeli dla kogoś szrot to Tanczyk Kun Piotrowski Ziman Baranowski Kuban Szywacz..... to gratuluje Panie Borkowski miał Pan nosa kiedyś do transferów i wszystko z małym budżetem to ten Słonecznikowy to pewnie zawistna sztabowa miernota.

  19. 30.11.19 23:27 Krzysztof podaj skład

    Krzysztof skasował komentarz bo sam nie umie komentować! Komunistyczna cenzura wróciła!!! Dziękuję, że byliście ze mną!

  20. 30.11.19 22:16 rolo

    Sektro 2 nie podniecaj się za bardzo bo hooligan to hooligan i w krawacie nie chodzi.

  21. 30.11.19 22:08 OKS

    Lembowicz i prezes,Jurga poleca. Pewne czekajcie na newsa

  22. 30.11.19 22:00 Slonecznikowiec

    A ja mysle ze Zajac powinien zostac ze sztabem,tylko Prezes i ten łowca talentów na pół etatu powinni wyleciec bo nawsadzali szrotu tak rok temu Bubnik i Borkoś napchali swoich ,a Zajac musi sie z tym meczyć i wyniki robic!!!!!!!!

  23. 30.11.19 21:12 Sektor2

    Piekna fotka !!!!!!!. Az lezka w oku sie kreci. Pozdrowienia dla tych w tle bandytów, nie dobrych ludzi, tych hooliganow co są nie grzeczni, co kazda gazeta ocenia ich za zbirow, nie robow, za zwykłych nie udacznikow... Jebac to MY BEDZIEMY ZAW(S)E !!!!! brawo kibice jestem z Was DUMNY !!!

            _           
           | |          
__  ___   _| |__  _   _ 
\ \/ / | | | '_ \| | | |
 >  <| |_| | |_) | |_| |
/_/\_\\__, |_.__/ \__, |
       __/ |       __/ |
      |___/       |___/ 
 

Redakcja sport.egit.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Twitter