AZS UWM wygrał przed własą publicznością. Fot. Arutr Szczepański / sport.egit.pl

AZS UWM wygrał przed własą publicznością. Fot. Arutr Szczepański / sport.egit.pl

Futsalistki wygrały z Pragą Warszawa

25.11.19 20:38   paju   3  

W sobotnim meczu I ligi futsalu kobiet olsztyńskie zawodniczki wygrały przed własną publicznością. W Kortowie pokonały 5:4 Pragę Warszawa.

 • AZS UWM High Heels Olsztyn - Praga Warszawa 5:4 (2:3)

0:1 - Jakubowska (6), 1:1 - Klonowska (7), 1:2 - Krzyżanowska (11), 2:2 - Smolińska (18), 2:3 - Strasińska (19), 2:4 - Dębska (26), 3:4 - Puchalska (33 sam.), 4:4 - Michalska (34), 5:4 - Smolińska (35)

AZS UWM High Heels: Kojadyńska - Żuchowska, Michalska, Leszczyńska, Klonowska oraz Benecka - Smolińska, Wasilewska, Dąbrowska, Łapińska, Piwko, Seroka, Duda, Cwalińska.

- Nie wiem czy ta kortowska bramka jest dla nas specjalnie "zaczarowana" (śmiech) - powiedziała Ewa Kuliś, trener AZS-u UWM. - Limit słupków i poprzeczek chyba na długi czas wyczerpał się. W zeszłym tygodniu było podobnie. Cieszy to, ze w drugiej połowie nie było zbyt dużych błędów.

Za tydzień olsztynianki czeka pierwszy wyjazd. Konkretnie trzydziestego listopada, o godz. 16:00 zmierzą się ze Zdrowiem Garwolin.

Tagi: AZS UWM High Heels Olsztyn AZS UWM Olsztyn Praga Warszawa

Komentarze

 1. 26.11.19 14:54 nortmalna

  Szkoda, że nie ma kar za zgłoszenie drużyny, a później jej wycofanie chodzi oczywiście o Stomilanki. Przez takie postępowanie robi się tylko bajzel w kalendarzu.

 2. 25.11.19 23:40 kos

  Eleganckie zwycięstwo, rzutem na taśmę. Przy 2:4 dla Pragi już brakowało mi nadziei, ale najważniejsze że futsalistkom tej nadziei nie brakowało. Tym fajniejsze to zwycięstwo że osiągnęte nad drużyną Pragi złożoną z piłkarek Centralnej Ligi Juniorek u-17. Na dziś jest to czołowa drużyna w Polsce w tej kategorii wiekowej. Pamiętamy zeszły sezon i Włókniarza, Mazovię, czyli drużyny gdzie się szkoli od małej dziewczynki i jak nam było ciężko z takimi klubami, teraz do ligi dołączyła Praga, czyli ten sam typ drużyny. Mecz zupełnie inny niż ten sprzed tygodnia. Tamten obfitował w całe mnóstwo sytuacji, w zdecydowanej mierze z naszej strony, a dziś wydaje mi się że tych sytuacji łącznie było zdecydowanie mniej, mimo że padło więcej bramek, ale to ponownie świadczy o tym jaki bramkarka Heliosa wykręciła wynik w skuteczności obron. Dzisiaj u nas fajnie zagrały obie czwórki w polu. Jest to też duża zasługa Marty której tydzień temu brakowało, a która zagrała dzisiaj w drugiej czwórce. Nie zgadzam sie z opinia niżej, że ta grupa jest słabsza niż rok wcześniej. Dla mnie ta grupa jest mocniejsza. Praga i Unifreeze to znane marki, na dodatek jest spadkowicz z Ekstraklasy, czyli Toruń. Czegoś takiego rok wcześniej nie było. Szkoda że KKP się nie zgłosiło mimo że były takie plany, KKP należałoby do wielkich faworytów tej ligi.

 3. 25.11.19 22:38 Obseervator

  Słaba ta grupa 1 ligi na hali,więc dziewczyny powinny się tym razem jakoś przebić. Chociaz pierwszy mecz nie wyglądał optymistycznie. Drugi troche lepiej, ale zawodniczki nie mają juz tej energii i sprytu jak wczesniej

          _ 
         (_)
__   ____ _ ___ _ 
\ \ /\ / / _` / __| |
 \ V V / (_| \__ \ |
 \_/\_/ \__,_|___/_|
           
           
 

Redakcja sport.egit.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Najnowsze artykuły

Twitter