Stomil Olsztyn przegrał 0:1 z GKS-em Bełchatów, fot. sport.egit.pl

Stomil Olsztyn przegrał 0:1 z GKS-em Bełchatów, fot. sport.egit.pl

Oczy bolą od gry Stomilu

16.11.19 20:38   rys   20  

Piłkarze Stomilu Olsztyn na początku sezonu przyzwyczaili swoich kibiców do dobrej gry. Teraz niestety podopieczni Piotr Zajączkowskiego są w głębokim kryzysie. Olsztyński zespół przegrał 0:1 z GKS-em Bełchatów.

  • Stomil Olsztyn - GKS Bełchatów 0:1 (0:0)

0:1 - Biel (84)

Stomil: Skiba - Bucholc, Biedrzycki, Remisz, Kubań - Molloy, Pałaszewski (59 W. Gancarczyk), Hajda, Cetnarski (67 Hinokio), Siemaszko (M. Gancarczyk - Sobczak

- Nie zasłużyliśmy na porażkę - powiedział po meczu Piotr Zajączkowski, treenr Stomilu. - Będą na pewno kontrowersje jeżeli chodzi o sędziowanie, bo uważam, że była w pierwszej części spotkania ręką w polu karnym i wrzut piłki był wznowiony gdzieś o 10 metrów nie z tego miejsca, gdzie my byliśmy przygotowani i ustawieni. Przeciwnik wykonał rzut z innego punktu i nastąpiło fatalne zaskoczenie i bramka. Na pewno porażka bardzo boli, bo chcieliśmy to spotkanie wygrać. Drużyna do końca walczyła, ale fakt jest faktem, że nie mieliśmy, szczególnie w drugiej części spotkania, dogodnych sytuacji, aby zdobyć bramkę.

Stomil w następnym meczu zagra na własnym stadionie z Radomiakiem Radom. Mecz zaplanowano na niedzielę (24 listopada) o godz. 12:40.

WYNIKI 18. KOLEJKI:

  • 16.11.19 12:40 Podbeskidzie Bielsko-Biała 4:1 Zagłębie Sosnowiec
  • 16.11.19 17:00 GKS Tychy 2:2 Radomiak Radom
  • 16.11.19 15:00 Stomil Olsztyn 0:1 GKS Bełchatów
  • 17.11.19 12:40 Warta Poznań 0:2 Stal Mielec
  • 16.11.19 16:00 Chojniczanka Chojnice 1:3 Wigry Suwałki
  • 27.11.19 18:00 Chrobry Głogów 2:2 Olimpia Grudziądz
  • 16.11.19 17:00 Sandecja Nowy Sącz 2:2 Bruk-Bet Termalica Nieciecza
  • 27.11.19 17:30 Odra Opole 3:0 Miedź Legnica
  • 26.11.19 17:00 GKS 1962 Jastrzębie 1:1 Puszcza Niepołomice
  Drużyna M Pkt Z-R-P Br
1. Warta Poznań 18 34 10-4-4 28-17
2. Podbeskidzie Bielsko-Biała 18 34 10-4-4 33-18
3. Radomiak Radom 18 32 9-5-4 28-23
4. Stal Mielec 18 32 10-2-6 25-17
5. GKS 1962 Jastrzębie 18 29 7-8-3 27-21
6. GKS Tychy 18 28 8-4-6 38-27
7. Miedź Legnica 18 28 8-4-6 26-23
8. Olimpia Grudziądz 18 25 7-4-7 29-28
9. GKS Bełchatów 18 24 7-3-8 23-23
10. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 18 23 6-5-7 24-21
11. Zagłębie Sosnowiec 18 23 6-5-7 26-29
12. Stomil Olsztyn 18 22 6-4-8 14-21
13. Sandecja Nowy Sącz 18 22 6-4-8 25-33
14. Puszcza Niepołomice 18 20 5-5-8 13-22
15. Chrobry Głogów 18 20 5-5-8 18-27
16. Wigry Suwałki 18 19 5-4-9 17-25
17. Odra Opole 18 16 4-4-10 14-24
18. Chojniczanka Chojnice 18 16 4-4-10 25-34

Stomil Olsztyn - GKS Bełchatów 0:1

Tagi: Stomil Olsztyn GKS Bełchatów

Komentarze

  1. 22.11.19 10:32 Fano

    Śmiało można obstawić na wygraną Radomiaka w STS dobrze można wygrać bo ten cały stomil da dupy

  2. 20.11.19 10:57 Rolmops

    W bajki wierzysz? Wygra Radomiak, jakosc jest po ich stronie

  3. 20.11.19 06:53 STOMIL OLSZTYN

    Z dziadami wygramy 2 : 1. To jest taki mecz jak kiedys ze Swinia 3 : 0. To jest mecz ze beda jezdic na dupach walczyc za herb STOMILU

  4. 19.11.19 10:03 Fano

    z Radomiakiem. Z Taką grą to pizdeczka mórowana i to ze 4:0

  5. 19.11.19 07:26 Zorro

    Chyba 0:10 z taką grą

  6. 19.11.19 05:02 Gosc

    A skąd wiecie ze Jasiek z Grześkiem może Piotrek z Zenkiem a Zajac ma szanse pobić rekord z Wysokiiiiiiego Mazowieckiego z Radomiakiem 10:0 i zostaje w klubie na masera

  7. 18.11.19 16:15 kibol

    jezeli to parwda ze nie maja placone to za ta gre czy wyniki tez bym nie placil nasciagali pilkarzy bez sensu ktorzy nie radza sobie w 4 lidze i wstyd przynosza !!! lepiej grac swoimi chlopakami juniorami w 4 lidze !!! po 2 nigdy niebylem za zajacem i jego sztabem pogonic wpizdu zostawic WYlupskiego Klepczarka Zejera zajac jak chce niech prowadzi sobie rezerwy chociaz nie bedzie tam rozwoju bo jak sobie ubzdura pierwsza 11 to sie niezmieni przez caly sezon !!! mlody trener w rezerwach powinien byc a nie grajacy trene co to kurwa ma byc to amatorka taka jaka byla wczesniej w tym klubie niemamy boisk nasze druzyny tulaja sie po caly wojewodztwie kurwa wstyd kolejny!! przegrmy te 2 mecze i jestesmy w strefie spadkowej na zime !!! wymyslili sobie premie za awans i co Lech z Bucholcem ustalaja sklad??/ komus sie tu popierdolilo !!!! PREMIE ZA ZDOBYTE PKT powinny byc nie inaczej tedy bedzie ambicja i chec walki caly czas graja ci sami zawodnicy niema zadnej walki o sklad bo jest niepotrzebna!!!

  8. 17.11.19 16:23 STOMIL OLSZTYN

    Witam. Musi byc natychmiastowa zmiana treera ktory cos pouklada Nie moze byc tak ze sklad wybiera na mecz Jasiek i Grzesiem .. NIE MOZE BYC TAK !!!!. Poki nie jestesmy jeszcze w czarnej dupie pan Michal Branski powinnien natychmiast zareagowac i trzeba w dwoch meczach ugrac ile sie da, kady punkt jest na wage zlota !!! . Dalej potrzeba natychmiastowej zmiany prezesa ktory nie rozumie futbolu i trzeba odrazu podziekowac dyrkowi panu Lembowiczowy ktory jest nie ogarniety tez ! Klub STOMIL OLSZTYN wychodzil nie z takich opresji jest szansa na pozostanie w lidze ale trzeba dzialac panie Michale . Amen

  9. 17.11.19 13:08 Ciocia

    A Siemaszko zwalił wszystko na dzieci podających piłki to jest dopiero hit tego roku wracaj pod Lubin bo z Lubina dostałeś kopa w dupe!!!

  10. 17.11.19 12:02 Do olsztynianina z Dorotowa

    I słusznie, za co im płacić? Za chałturę. Piłkarzyki od -ca udają że pracują, to co się dziwic. Nie ma pracy nie ma kołaczy

  11. 17.11.19 09:30 Olsztynianin z Dorotowa

    Kolego poniżej, wyłącz caps, bo tego nie idzie czytać. Po drugie, nie maja płacone wiec grają adekwatnie. Po trzecie, zacząć należy od głowy tj. Prezesa który miał być z biznesu i miał te praktyki wdrożyć do klubu a póki co przyprowadził do klubu tylko swoją brodę. Piłkarze grają tak jaki jest poziom tego klubu.

  12. 17.11.19 08:49 mis

    ZAJACZKOWSKI ZAWSZE TO SAMO NIC SIE NIE STALO JEST OK,NIE JEST I NIE BYLO BO JEST SLABY MATERIAL ZAWODNIKOW KTORYCH SCIAGNAL ON!!!!ON!!!NIKT INNY NIEDZIELA,NAPASTNIK OBRONCY NIE MA ZADNEGO PLANU CHLOP I DYREKTOR OD SIEDMIU BOLESCI.DO ZOBACZENIA W 2 LIDZE JAK TAK DALEJ BEDZIE

  13. 17.11.19 07:40 Dość wymówek

    "Przegrani znajdują wymówki, wygrani znajdują rozwiązania!"

  14. 17.11.19 03:05 Do trenera

    Człowieku jeżeli masz Stomil w sercu to odejdź ze swoim wspaniałym sztabem jesteś za słaby na prowadzenie Stomilu znajdziesz klub na swoje możliwości i będzie ok przerosło to was .A Branski niech się zastanowi ile jego kasy poszło w błoto ale tak jest jak się zaufało ludziom bez wiedzy

  15. 16.11.19 23:37 Podaj skład 2

    Apel do Tęgiego, obejrzyj w TV jak sie mecze komentuje, wiecej treści i przekazania tego co na boisku. Mniej podniety i stękania. Ogol tą brodę bo pecha przynosi a będą punkty.

  16. 16.11.19 23:31 Wkurwiony

    Ch..ja grają. Obciach Olsztyna. Za taka kasę powinni latać. Trener od 3 kolejek do zmiany. Piłkarzyki graja padakę bo nie ma rywalizacji w zespole. Wiadomo kto zagra za tydzień, za nazwisko, zasługi a nie za bieżącą dyspozycję. Właściciel klubu powinien wprowadzić nowy system płacowy i płacenie tylko za punkty. Komu nie pasuje droga wolna. Tłuste krowy nic nie grają. Czas na zmiany i kary za brak pracy, czas na wzmocnienia

  17. 16.11.19 23:30 Kibic

    Dwóch samozwańczych"dziennikarzy" prezentuje podobny poziom do gry Stomilu. Mały i mniejszy nie kompromitujcie się :)

  18. 16.11.19 22:39 jebac pzpn

    Bardzo mradra i szczera wypowiedz Rafala Remisza. JESTESMY OKRADZANI przez te czarne kyrwiska !!!!!. Od meczu z Glogowem co kolejke Nas kurwiska tepia. .

  19. 16.11.19 21:18 Konrad

    Podsumujmy ten tydzień. Promocja meczu zerowa. Sprzedaż biletów dopiero od środy. Nie rozumiem skąd zachwyt nad social mediami Stomilu i tym co robi Paju - chłop obudził się dopiero dzień przed meczem. Wcześniej, bo w środę skompromitował się pseudo grafiką z alfabetem Braila (i to jeszcze z błędem). Kibiców - troszeczkę więcej niż ostatnio, ale to raptem o 100 osób. Gra - padaka, nawet tego nie da się skomentować. No i po meczu druga kompromitacja Siemaszki + Paja, nt. dzieciaków podających piłki - gdyby Paju nie wstawił tych słów do "komentarza", to może by się nikt o nich nie dowiedział.

  20. 16.11.19 21:17 Krzysztof podaj skład

    Uszy więdną od słuchania dwóch mądrali. Skład podali i powinni zamilknąć. "Fachowcy" przynoszą pecha. "Piłkarze Stomilu Olsztyn na początku sezonu przyzwyczaili swoich kibiców do dobrej gry" ??? Co to za farmazon? To, że punktowali, to nie znaczy, że dobrze grali! Lizania piłkarzyków ciąg dalszy, ale nie będzie inaczej przecieków z szatni. Nie będzie plotek i informacji "z naszych źródeł" Jaki komentarz z meczu taka i gra Stomilu.

                 __       
                / _|      
__      ___   _| |_ _   _ 
\ \ /\ / / | | |  _| | | |
 \ V  V /| |_| | | | |_| |
  \_/\_/  \__, |_|  \__,_|
           __/ |          
          |___/           
 

Redakcja sport.egit.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Najnowsze artykuły

Twitter