Szymon Sobczak strzelił gola i zmarnował rzut kartny. Fot. sport.egit.pl

Szymon Sobczak strzelił gola i zmarnował rzut kartny. Fot. sport.egit.pl

Stomil za słaby na lidera I ligi. FOTORELACJA!

09.11.19 17:35   rys   24  

Piłkarze Stomilu Olsztyn nadal są w kryzysie. Nie potrafili zdobyć punktów w starciu z liderem I ligi - Wartą Poznań. Olsztyński zespół przegrał na własnym stadionie 1:3. Honorowe trafienie zaliczył napastnik Szymon Sobczak.

  • Stomil Olsztyn - Warta Poznań 1:3 (0:0)

0:1 - Kupczak (57 k), 1:1 - Sobczak (71), 1:2 - Kupczak (78 k), 1:3 - Jaroch (90)

Stomil: Skiba - Bucholc, Biedrzycki, Tarasenko, Kubań - Niedziela (46 Molloy), Hajda, Pałaszewski, Lech (62 Skrzecz), Siemaszko (90 W. Gancarczyk) - Sobczak

- Do przerwy mieliśmy dwie dogodne sytuacje do strzelenia bramek: Bartosz Niedziela i Artur Siemaszko - mówił po meczu Piotr Zajączkowski, trener Stomilu. - Jak powiedział trener Warty, w pierwszej połowie zespoły badały się. W drugiej odsłonie bardzo źle mecz się ułożył dla nas, bowiem straciliśmy bramkę z rzutu karnego. Dążyliśmy do wyrównania i to wyrównanie nastąpiło.

I dodaje: - Na pewno walczyliśmy do końca o jak najlepszy wynik. Ja dziękuję swoim zadownikom, bowiem po raz kolejny pracują, walczą, dają z siebie wszystko. Błędy się przytrafiają i to jest kolejny mecz, gdzie po niezłej grze, po drobrym zaangażowaniu, przegrywamy. Cóż, taka jest piłka. Każdy w tej lidze miał serię kilku porażek z rzędu. My z kolei tych porażek z rzędu tak dużo nie mamy, ale też nie zdobywamy punktów. Na pewno porażka boli i na pewno ten mecz przeanalizujemy. Zdawaliśmy sobie sprawę, jaką siłą ofensywną dysponuje zespół Warty. To jednak my sami na siebie powinniśmy narzekać, bowiem tego meczu nie powinniśmy przegrać.

WYNIKI 17. KOLEJKI:

  • 09.11.19 12:40 Stomil Olsztyn 1:3 Warta Poznań
  • 09.11.19 17:00 GKS Bełchatów 1:4 GKS Tychy
  • 09.11.19 14:00 Radomiak Radom 1:1 Puszcza Niepołomice
  • 09.11.19 16:00 GKS 1962 Jastrzębie 2:2 Miedź Legnica
  • 09.11.19 17:00 Odra Opole 2:0 Bruk-Bet Termalica Nieciecza
  • 08.11.19 19:10 Sandecja Nowy Sącz 3:1 Olimpia Grudziądz
  • 10.11.19 12:40 Chrobry Głogów 1:1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • 09.11.19 18:00 Zagłębie Sosnowiec 2:0 Wigry Suwałki
  • 09.11.19 16:00 Chojniczanka Chojnice 0:2 Stal Mielec
  Drużyna M Pkt Z-R-P Br
1. Warta Poznań 17 34 10-4-3 28-15
2. Podbeskidzie Bielsko-Biała 17 31 9-4-4 29-17
3. Radomiak Radom 17 31 9-4-4 26-21
4. Stal Mielec 17 29 9-2-6 23-17
5. GKS 1962 Jastrzębie 17 28 7-7-3 26-20
Miedź Legnica 17 28 8-4-5 26-20
7. GKS Tychy 17 27 8-3-6 36-25
8. Olimpia Grudziądz 17 24 7-3-7 27-26
9. Zagłębie Sosnowiec 17 23 6-5-6 25-25
10. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 17 22 6-4-7 22-19
11. Stomil Olsztyn 17 22 6-4-7 14-20
12. Sandecja Nowy Sącz 17 21 6-3-8 23-31
13. GKS Bełchatów 17 21 6-3-8 22-23
14. Puszcza Niepołomice 17 19 5-4-8 12-21
15. Chrobry Głogów 17 19 5-4-8 16-25
16. Wigry Suwałki 17 16 4-4-9 14-24
17. Chojniczanka Chojnice 17 16 4-4-9 24-31
18. Odra Opole 17 13 3-4-10 11-24

Stomil Olsztyn - Warta Poznań 1:3

Tagi: Stomil Olsztyn Warta Poznań

Komentarze

  1. 13.11.19 02:07 !!!!!!!!!!!

    O czym WY tu piszecie .. WY SIE TYLKO MODLCIE ZEBY Z LIGII NAS NIE WYJEBALI !!!!!!

  2. 12.11.19 02:52 Rodzic

    Zajac może na trenera Warmii poradzi?Ze sztabem i by mogli zabrać swoją ekipę grajków.

  3. 12.11.19 02:37 Pedro

    Z pewnego źródła wiem ze nowym trenerem ma zostać Alfred Polanski z 2 trenerem koordynatorem Wioletta Willas i to się zadzieje do Świat a Prezesem zostanie Prezes.

  4. 12.11.19 02:31 Wacek

    Tak Mariusz Lewandowski a może Jarosław M?????wiemy wiemy Ciotoko

  5. 12.11.19 00:24 kogo Oni biora

    Mariusz Lewandowski byly zawodnik Schahtara trenerem blisko

  6. 11.11.19 22:32 fanatyzm

    Po co sie klocicie na tych stronkach. Nie smeSPW !!!!

  7. 11.11.19 22:18 haha

    Hehe zesralem sie strach

  8. 11.11.19 21:44 kibice

    Do janusz Nie pierdol glupot bo nawet kibice pana Radkiewicza ugoscili po stapolsku i podziekowali Mu osobiscie !!!!!. Kto wie ten wie !!!!. Pozatym jak mozna od srody zzrobic sprzedaz biletow zart kpina. Zero promocji nic pan z tatru nie kuma bazy nic.

  9. 11.11.19 20:52 janusz

    Ten Radkiewicz nie dawal rady dlatego go zmienili chyba to normalne nowy Jurga poukladal ten bajzel po porzedniku.

  10. 11.11.19 19:54 Witos

    Jaki Radkiewicz to on rozpoczął ten burdel???

  11. 11.11.19 19:48 Olsztynek

    Ja do tej pory czekam na zmiany w Stomilu ale ich nie widzę.Jurga dalej gra w golfa i nie przeprowadza sponsorów. Paju dalej dlubie w nosie i nic nie robi.Pierwszy zespół gra beznadziejnie bez pomysłu.Drugi zespół ośmiesza się w 4 lidze.

  12. 11.11.19 18:40 Irek

    Paju, tak bardzo płakałeś na Twitterku przed meczem o zmianach organizacyjnych do końca roku, super promocji przed meczem z Tychami (widać to było po frekwencji). To j mam prośbę. Zmiany organizacyjne możesz zacząć już dziś, od zmiany daty meczu z Bełchatowem na oficjalnej stronie. Może to będzie pierwsza rzecz, którą zrobisz szybko i dobrze. Za pomysł nie dziękuj

  13. 11.11.19 18:19 Do kibica

    Takiego prezesa jakim był Maciej Radziewicz to Stomil nie będzie miał nigdy.Jurga i Knothe out

  14. 11.11.19 13:37 kibice

    Panie Radkiewicz wroc !!!!!!. Wiemy ze nie chce pan tu byc ale za pana bylo dobrze czul pan klimat !!!! Pan Jurga out do teatru

  15. 11.11.19 06:02 Ja pierd...

    Witam. Pan Branski to sie nie zna na futbolu.. Dyro sportowy jest slaby wynajduje bardzo slabych grajkow !. Z drugiej strony pan Zajaczkowski wystawil liste do dyra jakich chce pilkarzy w druzynie.. ZADNE nazwisko nie przyszlo bo trener nic noe ms do powiedzenia bo jest nie kumaty dyro, ale to dyro wiec ma pierwszenstwo !!. Moim zdaniem trzeba zmienic juz trenera bo treningi da slabe co podkreslaja dami pilkarze. Maser masuj chlopakow zeby nie musieli sami chodzic po gabinetach na masaze. Skoncz z nakladaniem jakis urzsdzen masiuj recznie a ze nie chce Ci sie !!!!. Co do sedziowania.. Sedziowie kreca Nas strasznie ok 10 punkot zabrali a to duzo... Na Gancaru teraz gwizdna bo to i tak koniec meczu bylby po znowieniu gry.. Czyli dal na popis

  16. 11.11.19 02:52 Zorro

    Sedziowie to swoja droga ale jak troche gralismy na poczatku ligi to punkty wpadaly. A teraz gramy jak pizdy wolowe, 3 ligowiec by nas pyknal. Niech ktos wstrzasnie tymi grajkami. Branski powinien dac ultumatum 3 punkty albo zero kasy. Brak pracy brak kasy, ravhunek prosty

  17. 10.11.19 21:05 obiektywny

    Kreca Nas nie,daja karnych w Glogowie i z Puszcza !!!!! Korupcja. Nie uznaja prawidlowych bramek w Suwalkach i Grudziadzu korupcja !!!. To zegramy zle to fakt ale sedziow orzydzielalja Nam chujowych teraz czekac jak znowu bedzie ten Sulkowski frajer co z Puszcza pojechal Nas a pizniej znowu Zlotnicki. To jest wal. Zapamietajcie co pisze.

  18. 10.11.19 13:04 Prawda

    Kaska się skończy i do łopaty Bucholc i spółka i jeszcze wyniki kontroli....

  19. 10.11.19 13:02 Sobczak

    Taki Sobczak to max 3 liga ściągnął Zajac swoich w Klubie jest sztab na ok 50 z kadry Branski nie ma kontroli nad ich walkami ten pseudo dyrektor sportowy to ma pojęcie o festynach bardzo dobre i wystawach nie o piłce co widać po wynikach kadrze marnie to widze uważam ze Pan Branski zaras sprzeda klub bo to kolejny przykład w pilskiej piłce jak się nabiera uczciwych przedsiebiorcow

  20. 10.11.19 11:21 Maniek

    Gdzie są ci Twitterowicze, co po kilku kolejkach domagali się ekstraklasy? Panie Carlos, Panie Ruszczyński? Co teraz napiszecie? Tydzień temu wychwalaliście Zajączkowskiego po Pucharze Polski, dziś chcecie go zwalniać. Śmiać mi się chce, gdy czytam wpisy "dziękuję za słowa otuchy"...Takie to śmieszne środowisko Twitterowe mamy. Dziennikarze teraz też nie wrzucali zdjęć frekwencji, nie chwalili się kolejkami przed kasą, świetną atmosferą na trybunach.

  21. 10.11.19 03:57 Zorro

    Zajac wypad z tego klubu. Nie ma rywalizacji, transfery porazka, gra gorsza niz na wiosne, a kasy jest wiecej przeciez. Grajki sobie w h. leca kibole powinni sie z nimi powaznie rozmowic, bo powinni grac na dupach i dawac jakos

  22. 09.11.19 20:58 Karol

    Dobrze, że wczoraj na Polsacie leciał AZS, to chociaż poszedł ładny przekaz Olsztyna

  23. 09.11.19 20:02 Szkoda

    Wszystko się sypie nie ma drużyny jest kabaret

  24. 09.11.19 18:32 Kibic do kibica

    Grzegorzu G,który zgubiłeś karnet(bo chyba nie wyrzuciłeś :)po słabym wyniku)będziesz mógł odebrać zgubę w sklepie Egit na Jarotach najprawdopodobniej od wtorku.SPW!

             __     
            / _|    
  __ _  ___| |_ ___ 
 / _` |/ _ \  _/ _ \
| (_| |  __/ ||  __/
 \__, |\___|_| \___|
    | |             
    |_|             
 

Najnowsze artykuły

Twitter