Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. sport.egit.pl

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. sport.egit.pl

Olimpijski stadion rugby budowany z OBO

05.11.19 11:38   rys   1  

Mieszkańcy Olsztyna znowu zrobiły psikusa miejskim władzom. Wiadomo, że inwestycje sportowe w Olsztynie kuleją od lat. A w tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego kolejny raz wygrał projekt związany z modernizacją stadionu rugby przy starej ulicy Artyleryjskiej.

Drugi raz z rzędu mieszkańcy Olsztyna zdecydowali przeznaczyć pieniądze na obiekt sportowy. Wcześniej zdecydowano, że z miejskiej kasy zostanie zrobione ogrodzenie terenu i podłączenie instalacji elektrycznej.

Teraz w ramach OBO zostanie zrobione w istniejącej skarpie sześć sektorów siedzisk klubowych przy płycie murawy wraz z boksem na biuro zawodów. W olimpijskiej odmianie rugby 7, w turniejach bierze udział zawsze kilkanaście zespołów, co nakłada obowiązek zapewnienia miejsc klubowych.

Tagi: Rugby Team Olsztyn

Komentarze

 1. 10.11.19 20:08 Ateny

  Tytul sugeruje Wielki Stadion. A to tylko laka z ogrodzeniem.

            
            
__ _______   _____ 
\ \/ / _ \ \ /\ / / _ \ 
 > < __/\ V V / (_) |
/_/\_\___| \_/\_/ \___/ 
            
            
 

Redakcja sport.egit.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Twitter