Fot. sport.egit.pl

Fot. sport.egit.pl

Podcast "Rozmówki Biało-Niebieskie" #16 POSŁUCHAJ!

05.11.19 09:05   hcg   21  

W 16. odcinku podcastu Krzysztof Betkier i Marek Kleitz podsumowali intensywny, piłkarski tydzień, który za Dumą Warmii, a także podyskutowali o kolejnym meczu Stomilu.

Tym razem we dwóch, nie za długo, ale jak zawsze dosadnie i wnikliwie, komentatorzy z naszej redakcji opisali pucharowe starcie z Wisłą Płock, ligową rywalizację z GKS-em Tychy, a także pozastanawiali się co może czekać Biało-Niebieskich w meczu z liderem ligi Wartą Poznań. Zapraszamy!

Tagi: Stomil Olsztyn Rozmówki Biało-Niebieskie GKS Tychy Wisła Płock Warta Poznań I liga Fortuna I Liga Puchar Polski

Komentarze

  1. 08.11.19 14:29 Adam

    Wystarczy spojrzeć, jak AZS promuje mecze w social mediach, by się od nich uczyć

  2. 08.11.19 13:25 Irek

    A co zrobił klub, aby promować spotkanie? Czy wykonał pół zdjęcia, na którym zawodnicy zapraszali by na mecz? Czy wykonał pół filmu, w którym jest zaproszenie na mecz? W zamian dostaliśmy po 6 dniach film z Pucharu Polski (kto oglądał całe 15 minut?), film z e-sportu, gdzie zawodnicy grają tylko między sobą (na prawdę, bardzo ciekawe), informacje o jeździe samochodem na trzy godziny przed startem. Przestańmy chwalić na Twitterku powracającego rzecznika w glorii chwały i Paja, bo jak widać promocja meczu ich dwójkę przerasta. I sobotni mecz to pokaże.

  3. 08.11.19 09:18 Krzysztof Kyniu Betkier

    Co do późniejszego rozpoczęcia sprzedaży biletów - z moich informacji wynika, że tym razem nie jest to niczyja wina, nikt niczego nie zaniedbał itp. Wypadek losowy, awaria maszyny drukującej i bilety do dystrybucji nie trafiły w piątek, a kilka dni później. Zdarza się. Wiadomo, że zaraz podniosą się głosy krytyczne, ale cóż począć?

  4. 08.11.19 09:13 Krzysztof Kyniu Betkier

    @Pioter Nie odliczam, bo mi się znudziło ;) Nie muszę tego robić, nie moje to zadanie, jak mam na to czas, to mogę się tym pobawić. Sprzedaż się kształtuje na mniej więcej stałym poziomie, zazwyczaj decyduje dzień meczowy. Będzie pewnie ok. 1500. To po pierwsze. Po drugie - to tylko pokazuje, że jeśli nas kiedyś zabraknie - czyt. pozytywnie zakręconych świrów - to nawet spalona ziemia w tym mieście nie zostanie. Więc jeśli piszesz to z troską, w co wierzę, to zrób coś od siebie, a nie wymagaj od innych. A jeśli szydzisz, to cóż - spadaj na drzewo ;)

  5. 07.11.19 22:06 Biuro-expert

    Widzę jedną rzecz w tym naszym olszyńskim grajdole.Mnóstwo ludzi którzy potrafią krytykować najmniejsze niedociągnięcia teraz np.czas rozpoczęcia sprzedaży biletow.Czy to jest główny powód tak słabej frekwencji na tą chwilę.Moim zdaniem każdy kibic mając takie mozliwosci zakupu biletu jak są w tej chwili naprawdę nie powinien narzekać.Przez ostatnie lata grają c o utrzymanie w 1 lidze i wczesniejsze sezony 2,3,4 lidze,Stomil miał określoną liczbę kibiców i teraz tak szybko się to nie zmieni.Mam tylko takie przekonanie że wszyscy komentujący frekwencję mają bilety.

  6. 07.11.19 17:39 Pioter

    Kyniu, czemu tak ochoczo nie odliczasz na TT ile zostało biletów? Aż taka tragedia? Znów nie chcecie jako jedyni w Olsztynie promować meczu - bo klub tego nie potrafi?

  7. 07.11.19 10:59 Kugel

    Ja mam propozycję dla trenera niech zabierze chłopaków na rybki zrobi ognicho kiełbaski niech oczyszczą głowy i do boju.

  8. 07.11.19 10:59 Levante

    "Tomek" dobrze napisał - Jeżeli w klubie jest jakikolwiek pomysł na marketing i promocję dnia meczowego - to albo go odpalą teraz albo nigdy......... Na Wartę poznań szykuje się niestety najgorsza frekwencja w sezonie - jakby tego było mało to sprzedaż biletów ruszyła dopiero w środę............ nie Wiem z czego ta niernosc wynika- PRZECIEZ PROMOCJA MECZU NA WLASNYCH SOCIAL MEDIA TO ZADNA PROMOCJA - jeżeli szersze grono osób nie bęzie wiedziało o meczu to frekwencja będzie słaba - a co to jest dla takiego miasta jak Olsztyn 2,5 tys. ??? ......... jak notorycznie nie będzie kompletu to zaraz pewnie pojawią sie pytania o sens otwierania i remontowania trybuny odkrytej....... a tego dobrze bylo by uniknac ....

  9. 06.11.19 23:23 Tomek

    Jaki jest sens robienia skrótu na 16 minut, aż 6 dni po meczu? Gdzie promocja sobotniego meczu? Nie zwalajmy całkowitej winy na godzinę. Klub po podatkowej „fali” osiadł na laurach i uznał, ze nie trzeba robić nic.

  10. 06.11.19 18:03 kic

    gadacie nie na temat i szyframi. To forum o Stomilu na temat proszę

  11. 06.11.19 08:23 Zając

    Dosadnie i wnikliwie? Hahahahahahaha

  12. 06.11.19 07:55 Romek

    Może Klub by się nauczył obsługiwać system biletowy, bo ostatnio stałem w godzinnej kolejce, żeby wymienić zły kod kreskowy. A podobno to "ekstraklasa" w systemie biletowym

  13. 05.11.19 23:29 xXx

    Koki na pewno przydałby sie w 1 zespole, jeśli jest problem z atakiem pozycyjnym. Koki, Pałaszewski, Lech i można coś pograć. Problem jest taki że w formie jest Tarasenko i póki co mamy wybór - lepiej z tyłu z Tarasenką, czy Koki z przodu? Może grać tylko 1 spoza UE. W ten weekend akurat Koki będzie potrzebny w juniorach, brak awansu do makro będzie tragedią dla tej ekipy. Po za tym, przy założeniu awansu do makro, dla tych młodych chłopaków , w tym Kokiego, nawet lepiej będzie pograć regularnie w lidze makro, niż czekać na ławkach w rezerwach lub 1 zespole. Z innej beczki - 16.11 juniorzy trenera Zejera będą grali o awans do CLJ u17 baraż z Jagiellonią Białystok, warto zachęcić na antenie i stronie int, do przyjścia na mecz...

  14. 05.11.19 17:29 Adas 1504

    Smutne jest to że juniorzy przegrali 1 mecz w barażach o ligę makroregionalna i wszyscy co mają wiek juniora trenują cały tydzień w juniorach żeby w rewanżu zapewnić awans. Wszyscy poza Kokim gdyż z nim nie wiadomo jak będzie bo albo w 1 zespole w kadrze meczowej będzie albo też w juniorach ( podobno) ma zagrać. Czyli że zawodnicy któży awanasowali w wakacje z juniora do rezerw tak naprawde sa tam nie potrzebni gdyż nawet nie mogą realnie powalczyć o skład. Troszkę smutne jak dla mnie

  15. 05.11.19 17:02 Marek Kleitz

    Nie zaprzeczam...

  16. 05.11.19 16:54 Bogusz

    Mecz pucharów pokazał aktualna dyspozycję Stomil. To był totalny antyfutbol grany na oczach szerokiej widowni. Jedynie kibice na trybunach trzymali jak zwykle poziom. Ale nie oszukujmy się, frekwencja na trybunach spada również przez styl gry drużyny. Podkreślacie Panowie wolę walki i zaangażowanie naszych piłkarzy. Jednak to wystarczy na utrzymanie, patrz poprzednie sezony. Chcąc walczyć o coś więcej trzeba zdecydowanie więcej jakości. Obawiam się że również w sztabie trenerskie.

  17. 05.11.19 14:47 Marek Kleitz

    Panie „Boguszu” to jest właśnie ta różnica, kiedy się ogląda skrót a cały mecz. Kiedy się wychodzi z „kontra” na połowie rywale 3:3,3:2,2;1 to jest to również doskonała okazja do strzelenia gola. Czasami trzeba sięgnąć trochę głębiej i zaufać tym, którzy ten mecz oglądali z wysokości trybun. Obiektywizm? Jeśli Stomil gra zle to mówimy to głośno, teraz było zupełnie inaczej i mówimy to głośno.

  18. 05.11.19 14:24 Bogusz

    Mam wrażenie, że komentatorzy oglądali chyba inny mecz. Oglądając skrót z meczu nie widziałem przewagi Stomil. A tworzący skrót chyba nie wycieli specjalnie "świetnych" akcji Stomil. Proszę o trochę obiektywizmu. A fakty są takie, że w 16 meczach strzelamy raptem 13 goli. Najsłabszy atak w całej lidze.

  19. 05.11.19 12:26 Tomek

    Hahahahhaha, piękne losowanie. Ahh ci obłudnicy, którzy w coś wierzyli ;)

  20. 05.11.19 11:11 Irek

    Godzina 11:10 - chciałem kupić bilet po odsłuchaniu podcastu, ale nie mam takiej możliwości...Szkoda, że klub się organizacyjnie znów cofa

  21. 05.11.19 10:49 marduck

    Zgadzam się brakuje Koke w I drużynie, ale wszyscy się chyba zgadzamy ze Oleg jest w formie. I dobrego rozwiązania nie ma. A ewentualne zmiany w meczu, teoretycznie trzeba dokonać 2 żeby się zgadzało wszystko na placu.

  __                
 / _|               
| |_ _____  ___   _ 
|  _/ _ \ \/ / | | |
| || (_) >  <| |_| |
|_| \___/_/\_\\__,_|
                    
                    
 

Najnowsze artykuły

Twitter