Piłkarze Stomilu Olsztyn przegrali w Tychach. Fot. sport.egit.pl

Piłkarze Stomilu Olsztyn przegrali w Tychach. Fot. sport.egit.pl

Stomil przegrał w Tychach

03.11.19 17:47   rys   9  

Piłkarze Stomilu Olsztyn nie wygrali żadnego spotkania w październiku. Nie wygrali także pierwszego spotkania w listopadzie. Olsztyński zespół przegrał 0:1 z GKS-em Tychy. Gospodarze bramkę na wagę trzech punktów zdobyli pod koniec pierwszej połowy.

  • GKS Tychy - Stomil Olsztyn 1:0 (1:0)

1:0 - Mańka (41)

Stomil: Leszczyński - Bucholc, Biedrzycki, Tarasenko, Kubáň - Molloy, Pałaszewski (83 Skrzecz), Hajda, Lech (62 W. Gancarczyk), Niedziela, Siemaszko (57 Sobczak)

WYNIKI 16. KOLEJKI:

  • 03.11.19 13:00 Warta Poznań 2:0 Chojniczanka Chojnice
  • 03.11.19 17:00 Stal Mielec 1:1 Zagłębie Sosnowiec
  • 03.11.19 16:00 Wigry Suwałki 1:1 Chrobry Głogów
  • 03.11.19 12:40 Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:1 Sandecja Nowy Sącz
  • 02.11.19 17:00 Olimpia Grudziądz 3:1 Odra Opole
  • 02.11.19 18:00 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2:2 GKS 1962 Jastrzębie
  • 02.11.19 12:40 Miedź Legnica 3:1 Radomiak Radom
  • 03.11.19 15:00 Puszcza Niepołomice 1:4 GKS Bełchatów
  • 03.11.19 15:00 GKS Tychy 1:0 Stomil Olsztyn
  Drużyna M Pkt Z-R-P Br
1. Warta Poznań 16 31 9-4-3 25-14
2. Podbeskidzie Bielsko-Biała 16 30 9-3-4 28-16
3. Radomiak Radom 16 30 9-3-4 25-20
4. GKS 1962 Jastrzębie 16 27 7-6-3 24-18
Miedź Legnica 16 27 8-3-5 24-18
6. Stal Mielec 16 26 8-2-6 21-17
7. Olimpia Grudziądz 16 24 7-3-6 26-23
8. GKS Tychy 16 24 7-3-6 32-24
9. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 16 22 6-4-6 22-17
10. Stomil Olsztyn 16 22 6-4-6 13-17
11. GKS Bełchatów 16 21 6-3-7 21-19
12. Zagłębie Sosnowiec 16 20 5-5-6 23-25
13. Sandecja Nowy Sącz 16 18 5-3-8 20-30
14. Puszcza Niepołomice 16 18 5-3-8 11-20
15. Chrobry Głogów 16 18 5-3-8 15-24
16. Wigry Suwałki 16 16 4-4-8 14-22
17. Chojniczanka Chojnice 16 16 4-4-8 24-29
18. Odra Opole 16 10 2-4-10 9-24

Tagi: GKS Tychy Stomil Olsztyn

Komentarze

  1. 04.11.19 23:45 lord

    Zając miej honor, teraz 3 punkty albo podaj się do dymisji

  2. 04.11.19 23:29 red

    Niech ktoś wstrząśnie tym klubem, prezes, sponsor czy pan Brański. Takiej nieporadności dłużej nie można tolerować. Trener do zmiany i koniecznie trzeba niektórym grajkom dać odpocząć na dłużej bo poczuli się zbyt pewni składu. Nie ma presji wyników. Niech się uczą od Radomiaka jak grać k.mać

  3. 04.11.19 17:04 kibic

    dla mnie ewidentnie zajac nie ma pomyslu na ten zespol!!! pierwszy sklad jest na sile graja ludzie ktorzy nie maja formy !!! zmiany to jest jakis kabaret !!! ogolnie z tylu ludzi co on ma mozna bylo by ten zespol ustawic inacczej ale gosc maklapki na oczach i tyle jestesmy przewidywalni kazdy moze poiedziec jaki wyjdzie sklad jakie beda zmiany i w ktorych munutach wyglada to jak burdel jeden wielki

  4. 04.11.19 04:50 Zajc

    Maja klikę która się trzyma grupa trenerów którzy nigdzie by nie zaistnieli tylko tutaj się trzymają, ostatnio byłem na treningu to jest prefanacja piłki Zejer prowadzi trening jak z lat 80 nieład nie wiedza co robić Wylupski schematy ciagle te same przez 10 lat aż w końcu w trakcie zajęć kilku starszych zeszło bo im się nie chce to jest straszne jak się patrzy na to.Zaraz Branski skuma jak go wszyscy w bambuko robią i Miasto już nie pomoże budzie płacz, trener z warsztatem tu nie przyjdzie bo takiemu Zajacawi wszystko pasuje a dla kogoś kto się szanuje to dalej skansen starzy zaklinają rzeczywistość opowiadają brednie żeby nic nie wypłynęło

  5. 03.11.19 23:18 zorro

    Zająć czas odejść! Potrzeba tu kogoś z warsztatem i poważaniem

  6. 03.11.19 22:29 Ja pierdolee

    NAPISZE BO MAM PRAWO !. Jestem zly i wkurwiony jak kur.. mozna brac Skrzecza do autokaru skoro nie umie grac w pilke ?. Ok Koki nie moglby grac bo jest Oleg ale jest Rudnik nie ten z ratusza co sie lansowal przed wyborami w ortalionie a pozniej niewdoczny... tylko ten Mlodzy Rudnik.. Kurvva mac po jakiego kur.. chuja jedzie Centarski skoro kur... Nie wychodzi na boisko, a wychodzi Skrzecz... To jest mega ropierdol taki jak kur... Jest rozpierdol w IV lidze gdzie gra kur.. mac trener Glowacki ktory wiadomo ze lepiej by obserwowal z boku co gaja i wyciagal wnioski. A teraz jeszcze bardziej swiadomie nie kasoeac KURWA MAC Z ELDORADO MOZE BYC chujalado !!!

  7. 03.11.19 21:14 Wylot

    Co ma gadać jak na wylocie?a pilkarzynom pasuje bo nic nie robią i są efekty Maser lata z „witaminami” chłop się stara będzie jak w Pogoni jak przyjadą na badania.

  8. 03.11.19 20:45 Zdzich

    A Zajaczkowski to zaraz powie ze chcą go do ekstraklasy linie malować zero warsztatu na PP to nawet się nie odezwał bo Lech odprawę prowadził słabo jak tak dalej będzie to spadek

  9. 03.11.19 18:59 Tomek

    Carlos po meczu z PP: "Paradoksalnie i na złość tu wielu, o zwycięstwie @StomilOlsztynSA dziś w dużej mierze zadecydowała taktyka i skład trenera". Carlos po dzisiejszym meczu: "A skoro trener nie chce Cetnara to po co go bierze na ławkę". Pan Carlos to jest chorągiewka?

                   
                   
__  _____ ______ _ 
\ \/ / _ \_  / _` |
 >  <  __// / (_| |
/_/\_\___/___\__,_|
                   
                   
 

Najnowsze artykuły

Twitter