Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Paweł Piekutowski

Stomilanki wygrały drugie spotkanie z rzędu. FOTORELACJA!

28.10.19 21:47   rys   5

Kryzys został zażegnany w wykonaniu piłkarek KKP Stomilanki Olsztyn. Podopieczne Dariusza Maleszewskiego wygrały drugie spotkanie z rzędu w I lidze kobiet. Tym razem pokonały 4:2 Unifreeze Górzno.

• KKP Stomilanki Olsztyn - Unifreeze Górzno 4:2 (1:2)

0:1 - Bała (20), 1:1 - Tarakanova (39), 1:2 - Bała (40), 2:2 - Roman (52), 3:2 - Tarakanowa (82), 4:2 - Kędzia (85)

KKP Stomilanki: Tomasiak - Krech, Kędzia, Rosiak, Mazurkiewicz, Zawistowska (73 Cichowska), Roman, Szóstko, Grzesik, Tarakanova, Augustyniak (87 Szczepańska).

- Mecz stał na wysokim poziomie - powiedział po meczu Dariusz Maleszewski, trener Stomilu. - Mój zespół zagrał bardzo dobre spotkanie. Niepotrzebnie straciliśmy jedną bramkę w niecodzienny sposób, ale zasłużyliśmy na zwycięstwo.

Teraz Stomilanki czeka blisko dwutygodniowa przerwa w rozgrywkach. W trzeci weekend listopada olsztynianki zagrają na wyjeździe z Polonią Środa Wielkopolska.