Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. sport.egit.pl

Podział punktów przy Piłsudskiego. FOTORELACJA!

11.10.19 22:42   rys   7

Stomil Olsztyn zdobył jeden punkt w starciu z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza. Bramkę na wagę jednego punktu dla olsztyńskiego klubu strzelił Szymon Sobczak. Mecz zakończył się wynikiem 1:1.

• Stomil Olsztyn - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:1 (0:0)

0:1 - Mikovič (48), 1:1 - Sobczak (63)

Stomil: Skiba - Bucholc, Biedrzycki, Remisz, Mosakowski - M. Gancarczyk (86 Skrzecz), Pałaszewski, W. Gancarczyk, Lech (75 Cetnarski), Siemaszko (61 Molloy) - Sobczak

- Doceniamy i szanujemy jeden punkt - powiedział po meczu Piotr Zajączkowski, trener Stomilu - Zdobyliśmy go z bardzo trudnym i silnym rywalem. W pierwszych 20-30 minutach mieliśmy bardzo dobre sytuacje, ale niewykorzystane. Końcówka pierwszej połowy należała do gości. Bardzo dobrze bronił w tym meczu Piotr Skiba. Po przerwie przegrywaliśmy, dlatego zrobiliśmy ofensywne zmiany i do końca walczyliśmy o zwycięstwo. Było to dobre spotkanie, emocjonujące, każdy zespół chciał wygrać ten mecz.

Kolejne spotkanie Stomil Olsztyn zagra na wyjeździe z Miedzią Legnica. Mecz zaplanowano na piątek (18 października) o godz. 20:45.

1. 17.10.19 18:35 oszukany

uwaga na stronę w internecie: kajaki.perkoz, oferta obuwia sportowego jest oszustwem. Przychodzą podrobione buty i nie te które się zamawia. Zero zwrotu bo to wysyłka z Chin

2. 15.10.19 08:54 Zorro

Dajta spokoj jak kto chce siedziec niecj siedzi, mozna dopingowac klaszczac. Poza tym siedzac nie zaslania sie nikomu. Co z naszym stadionem, kiedy remont, bo obciach jak kamera poleci po stadionie

3. 12.10.19 17:22 Korek

I gdzie te tłumy atakujące ektraklase? Gdzie te wpisy o kolejnych trybunach? Gdzie te wpisy Twitterowiczów? Czyżby się przymknęli?

4. 12.10.19 14:39 kibol

ty huligancio jak ci sie nie podoba to wogole nie przychodz i nie ty napewno bedziesz decydowal gdzie bedzie mlyn!!! chcesz popatrzec to na Warmie!!! co do meczu to czas dac odpoczac paru zawodnikom panie Zajac i dac pograc chlopakom ktorzy tu przyszli chodz ty tego nie chciales!!! gdzie jest mlody japonczyk?

5. 12.10.19 06:47 No commennts...

Na Lechii, Arce, Legii, Widzewie itp... Kibicevw kazdym wieku sie bawia dopinguja, w barwach chodza az milo a Ty chcesz tu drugie Wipizdziewo druga Sokolke ?.. takim nastawieniem to mecze zaraz beda bez jupiterow o 11 po kosciele, bo posiedziec mozna zawsze oby bylo na czym.. Brak slow.. SPW

6. 12.10.19 00:25 Huligancio2000

Generalnie to młyn niech wraca na odkryta tak jak to zawsze bylo czy na srodek.czy pod zegar ,niektorzy ogladaja mecz i nie chca na sile wstawac itd

7. 11.10.19 23:27 OKS budzimy sie ze wszystkim !

Jakos wszystko na spiaco, poza mlynem Tam jest pierdolniecie.. Ja tobosobiscie bymnchcial zeby z mlynu ktos ogarna S2 jeden tam na gniezdzie drugi tu na S2 rozruszac towarzystwo bo wiara na S2 tez kumata.. A tak Mlyn spiewa S2 klaszcze przy tym jak w teatrze.. Budzimy sie... Musi byc inaczej wiecej wiary. Ogarniamy sie !!Idziemy Dalej.. Catering poza stadionem no bajka, trzeba bylo koko kosciola rozstawic to z Mszy by ktos zaszedl ogarnac posilek.. Prezes wogole sie nie nadaje na prezesa, nie czuje klimatu.. Tu zeby cos sie dzialo trzeba osobe pokroju pana Radkiewicza tu trzeba zyc tym !!!!. Wojskowych chorujecie Swoich j.. Wstyd !!!.... Frekwecja mniejsza ale spowodowane pogodan( choc to kabatet ) bo kibicem sie jest nie bywa... Mecze w piatek moga byc juz chyba z nudzone. Moze warto grac w soboty, nie mowie akurat dzisiaj bo to TV ustalila.. Dzisiaj brakowalo wszystkiego, jestem zadowolony z remisu bo powinno byc 0 : 3 do przerwy i nawet punktu by nie bylo..