Warmia Energa Olsztyn odpadła z Pucharu Polski. Fot. Emil Marecki / sport.egit.pl.

Warmia Energa Olsztyn odpadła z Pucharu Polski. Fot. Emil Marecki / sport.egit.pl.

Wojewódzki Puchar Polski nie dla Warmii Energa

09.10.19 20:48   kyn   2  

W finale Wojewódzkiego Pucharu Polski Warmia Energa Olsztyn przegrała z Meblami Wójcik Elbląg 23:31. Mecz odbywał się w hali w Ostródzie.

 • Warmia Energa Olsztyn - Meble Wójcik Elbląg 23:31 (12:17)

Warmia Energa: Kłodziński, Pikura 1 - Mięsopust 1, Dzido 1, Starzec, Idzikowski, Pasymowski, Sikorski 1, Kosmala 4, Wadowski 3, Golks 1, Zemełka 1, Rupp 5, Deptuła 1, Malewski 3, Koledziński 1.

- Od początku spotkania gra się nam nie układała - powiedział po meczu trener Warmii Jarosław Knopik. - Od samego początku były momenty, gdzie próbowaliśmy to ratować, ale to było chwytanie się brzytwy. Zagraliśmy niekonsekwentnie i nie realizowaliśmy założeń przedmeczowych. Z tego miejsca chciałbym pogratulować zespołowi z Elbląga, bo zagrali bardzo dobre spotkanie i zasłużenie wygrali i zasłużenie będą reprezentować nasze województwo w dalszej fazie Pucharu Polski. Ciężko tak na gorąco powiedzieć dlaczego przegraliśmy. Na pewno nie realizowaliśmy tego planu meczowego, który sobie nakreśliliśmy. W zespole z Elbląga było więcej jakości, zaangażowania, chęci.

I dodaje: - W życiu sportowca jest taka sytuacja, że nigdy do końca nie jest się przegranym. Przegrywa się mecz, ale za chwilę czas na rewanż. Po tym poznaje się prawdziwych sportowców, że potrafią się podnieść po porażce, więc mam nadzieję, że szybko postaramy zamienić tę porażkę w dobrą grę i zagramy dobre spotkanie w Sierpcu. Gdy zagramy na miarę naszych możliwości, to możemy wygrać z każdym. Musimy się dobrze przygotować, zapomnieć o tym meczu w pucharze i jak najszybciej wrócić na swoje właściwe, dobre tory.

Już w sobotę olsztyńscy szczypiorniści zagrają ligowe spotkanie w Sierpcu z miejscowym Mazurem.

Warmia Energa Olsztyn - Meble Wójcik Elbląg 23:31

Tagi: Warmia Energa Olsztyn Jarosław Knopik Meble Wójcik Elbląg Wojewódzki Puchar Polski

Komentarze

 1. 10.10.19 07:51 KIBIC dużymi literami

  prawdziwe he he hahaha.JAK się nie znasz to nie pisz

 2. 10.10.19 01:58 hehe

  Czemu mecz sie nie odbyl w Uranii ?. Bo so tam sie odbywalo ?.. Przeciez Papke z 5 lat temu przed wyborami hale druga budowal....

      _      
     | |     
__  _____| |__  __ _ 
\ \ / / _ \ '_ \ / _` |
 \ V / __/ |_) | (_| |
 \_/ \___|_.__/ \__,_|
            
            
 

Redakcja sport.egit.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Twitter