Fot. sport.egit.pl

Fot. sport.egit.pl

Podcast "Rozmówki Biało-Niebieskie" #12 POSŁUCHAJ!

08.10.19 09:09   hcg   9  

W 12. odcinku podcastu gościem Krzysztofa Betkiera i Marka Kleitza był prezes Stomilu Robert Jurga.  Panowie podsumowali ostatni mecz i porozmawiali o promocji. Zapraszamy! Ponad półtorej godziny rozmowy z włodarzem Dumy Warmii, wiele ciekawych informacji, przede wszystkim o planach na najbliższą przyszłość.

LINK DO ZBIÓRKI NA RZECZ ANTOSI PODPORY

Tagi: Stomil Olsztyn Rozmówki Biało-Niebieskie Olimpia Grudziądz Termalica Nieciecza Fortuna I Liga I liga

Komentarze

  1. 16.10.19 19:27 greg

    Kiedy stadion do remontu??? Kiedy Prezes coś powie o sytuacji klubu i jej celach oraz czy są nowi inwestorzy?

  2. 16.10.19 19:25 oszukany

    Uwaga na stronę: http://www.kajakiperkoz.pl/ oferują buty markowe sportowe i przysyłają podróby z Chin bez możliwości zwrotu, ostrzegam

  3. 12.10.19 15:28 Tomek

    No to AZS pokazał, jak można zapowiedzieć, ogłosić i zrobić otoczkę przy nowym transferze, wykorzystując i doceniając sponsorów. No i pokazał, że nikogo się nie boi panie Marku

  4. 11.10.19 14:41 Xiao

    Gość niżej widze specjalista od wszystkiego. Trzymam kciuki, widze, ze klub idzie w dobrym kierunku pozdro z Białego ;)

  5. 10.10.19 17:38 Daniel

    Co z bzdury,zlotousty nieudacznik wyrzucony z galerii,fachowiec od golfa,no gdzie Ci sponsorzy,mieli byc w tym tygodniu?!!Zenada,to wszystko to sciema zeby kibice lykali jak pelikany jak to jest cudnie, prawda jest taka,ze w klubie jest atmosfera tragiczna I zaraz bedzie powazny problem skad wziasc kase na 40 pilkarzy....

  6. 10.10.19 10:02 STOMIL

    Pozytywnie zaskoczony jestem poziomem dyskusji Pana Jurgu. Byłem zwolennikiem pozostawienia Radkiewicza na stanowisku prezesa, ale jak widać Pan Jurga może wnieść sporo świeżości do tego klubu. Życzyć należy tylko powodzenia w kwestiach sportowych i głównie biznesowych bo jak widać gość wie o czym mówi będąc w stałym kontakcie z Brańskim . Panowie wszystkie ręce na pokład- czas wrócić tam gdzie nasze miejsce czyli do ekstraklasy. Jestem przekonany, że pod władaniem takich ludzi ten klub odzyska dobre imię.

  7. 09.10.19 17:15 kibic

    Pytanie na nastepne spotkanie z prezesem 1 czy jest mozliwość i czy klub szuka boiska dla zespołu rezerw i grup mlodziezowych żeby nie tulaly sie po wojewodztwie 2 czy klub mysli o dofinansowani ze srodkow rzadowych i wybudowaniu jakis boisk lub bazy treningowej? Ozywiscie brawa dla prezesa za duzo wiadomosci cos idzie w dobra strone , szpila musi byc wiec jestem ciekawy z czego pan Radkiewicz i za czyje pieiadzeskoro w kasie bylo pusto nagradzal bylych pilkarzy i kibicow chodz inicjatywa jak najbardziej na mejscu ! czy w rezerwach nie moze np graj Jegliński ?

  8. 09.10.19 16:00 Ave

    Pytanie, które sądziłem, że padnie w tej audycji tj. Czy w umowie Brański- miasto jest punkt do kiedy ma zostać odrestaurowana trybuna odkryta? Ile to będzie miejsc? Jaka jest szansa, że od rundy wiosennej pojemność się zwiększy do ponad 5000 miejsc? Czy jest możliwość stworzenia z biało niebieskich kolorów krzesełek napisu "STOMIL" na całej trybunie? Czy załatwi to kwesrie warunkowej licencji w razie awansu di ex w najbliższym czasie? (Oczywiście wliczając kołowrotki na odkrytej itd)

  9. 09.10.19 10:06 Levante

    Częściej zapraszajcie prezesa - dużo interesujących informacji przekazał, no i pokazał że coraz bardziej się juz wdraża w piłkę :)

       _ _      
      (_|_)     
 _   _ _ _  ___ 
| | | | | |/ _ \
| |_| | | |  __/
 \__,_|_| |\___|
       _/ |     
      |__/      
 

Najnowsze artykuły

Twitter