Juniorzy Olsztyn Lakers wygrali w Warszawie. Fot. Materiał prasowy Olsztyn Lakers

Juniorzy Olsztyn Lakers wygrali w Warszawie

25.09.19 22:07   rys   0

W ostatnią niedzielę (22 września) odbyła się 3. kolejka juniorskich rozgrywek Ligi Futbolu Amerykańskiego.

Juniorzy Wenglorz AZS UWM Olsztyn Lakers wspierani zawodnikami Seahawks Gdynia zmierzyli się w Warszawie z tamtejszymi juniorami Warsaw Mets. Po wcześniejszym przegranym meczu z Lowlanders Białystok młodzi Jeziorowcy wyszli na boisko bardzo skoncentrowani, bez niepotrzebnego stresu jak we wcześniejszym spotkaniu. Po pełnym czasie gry na tablicy widniał wynik 6:46.

Dzięki tak wysokiemu zwycięstwu olsztyńscy futboliści dalej liczą się w grze o mistrzostwo JLFA. MVP spotkania zostali wybrani Mateusz Rosłanowski oraz Dominik Borowski, na wyróżnienie po 3 przechwytach w obronie zasłużył również Maks Szyszko.

- Teraz drużynę juniorów czekają 2. tygodnie przerwy, analizy gry przeciwników, jak również szlifowania zagrywek - mówi Bartłomiej Krom, rzecznik prasowy AZS UWM Olsztyn Lakers. - Jeśli tą przerwę przepracują podobnie mocno jak poprzednią, a trenerzy wyciągną odpowiednie wnioski to 6 i 13 października w Olsztynie czekają nas bardzo ciekawe spotkania rewanżowe z Warszawą i Białymstokiem.