Piłkarki Stomilu Olsztyn mają dwa punkty na koncie. Fot. Paweł Piekutowski

Kolejny remis piłkarek Stomilu Olsztyn

07.09.19 20:24   rys   16

W II kolejce II ligi kobiet nowego sezonu piłkarki Stomilu Olsztyn zanotowały kolejny remis. Tym razem olsztyński zespół przez własną publicznością zremisowały 3:3 z Zamłyniem Radom.

• Stomil Olsztyn - Zamłynie Radom 3:3 (2:0)

1:0 - Gadomska, 2:0 - Dziemidowicz, 2:1 - Guz, 2:2 - Tkaczyk, 3:2 - Waszczuk, 3:3 - Tkaczyk

1. 14.09.19 12:38 Kumpela

Daria Augustyniak odeszła sama z OKS bo miała dość.

2. 14.09.19 01:35 oj

Sama odeszła, oszuście. Zero pokory.

3. 14.09.19 01:15 !!

A co Cię tak boli o Panie wielki. Żal tyłek ściska? Każdy odchodzi bo walisz z pyska. Dziewczynom nie płacisz to w du... Cię mają. Wymieniać nas wiele a Ty i tak masz swoje chore cele, jeździsz i sprawdzasz bo niewiadomych wiele. Coś jednak gryzie. Wszyscy to wiedzą i nasze dzieci też, manipuluj dalej a licencję stracisz wnet. Już my się o to postaramy, rodzice i ich dzieci, co straszysz i poniżasz, jak to mówisz... w sądzie się spotkamy. Oszust masz na imię.

4. 11.09.19 23:14 !

Noski rosły i rosnąć będę nie ma co. I on i on siebie już warci. Ona tu po to przyszła żeby zaistnieć dla siebie a on uważał, że zrobi innym po złości. Ona ugrała już swój własny cel w szatni dla siebie a trener to traci. Taki koń trojański. O co tu chodzi skoro trener to respektuje? Tam ją wyrzucili tu błyśzczeć chce. Jej więcej tu nie ma niż jest. O co tu chodzi skoro wyników już nie będzie? Koń trojański a lekarstwa brak. Chore decyzje a i chory to uklad, nasze dzieci na tym tracą. Nie rozumiem ja jak i większość rodziców swoich dziewczyn tu trenujących.

5. 11.09.19 21:25 Wiechu

Albo walczymy o 1 ligę albo o 1 miejsce w clj. Tak wiem kategoria wiekowa w clj ale te najlepsze co grały w clj nie zagrały w 2 lidze.

6. 08.09.19 19:22 Oko

Nie Rodzic a ojciec nazywajmy. :)

7. 08.09.19 15:01 Rodzic

do oko, przestań wypisywać bzdury, tylko to ci pozostało,a nosek to tobie rośnie

8. 08.09.19 11:25 Oko

"Żadna wartościowa zawodniczka nie odeszła " a nosek rośnie .Oddaj ten zespół dla Eweliny wstydu oszczędź

9. 08.09.19 08:50 kos

Dokładnie tak. "1. W sezonie 2019/2020 zespoły, które zajmą 1. miejsce w dwóch grupach I ligi kobiet, awansują do Ekstraligi. 2. W sezonie 2019/2020 do II ligi kobiet spadek zanotują drużyny, które zajmą miejsca od 6 do 12 w każdej z grup I ligi kobiet. 3. W sezonie 2020/2021 w rozgrywkach I ligi kobiet rywalizować będzie 12 drużyn w jednej grupie".

10. 08.09.19 08:37 kalifornia

To teraz I liga kobiet będzie bez podziału na grupy?

11. 08.09.19 07:35 .

Z takimi treningami to spadek pewny.

12. 07.09.19 23:38 kos

To zacytuje regulamin "1. W sezonie 2019/2020 zespoły, które zajmą pierwsze miejsca w czterech grupach II ligi kobiet rozegrają między sobą baraż (1-2, 3-4). Zwycięzcy meczów barażowych uzyskają awans do rozgrywek I ligi kobiet w następnym sezonie. 2. Drużyny, które zajmą w rozgrywkach piłkarskich sezonu 2019/2020 w tabeli II ligi kobiet miejsca od 4 do 12 spadają do właściwej terytorialnie III ligi w danym Związku Piłki Nożnej. 3. Zespoły, które zajmą 3. miejsce w każdej z grup II ligi kobiet rozegrają mecze barażowe o awans/utrzymanie w II lidze kobiet z czterema najlepszymi drużynami z III ligi kobiet".

13. 07.09.19 23:22 kłos do kos?

To ile zespołów spada do III ligi?

14. 07.09.19 22:52 Dalej

Nie ma co się przejmować początek sezonu, trzeba walczyć. Nie takie wyniki te dziewczyny robiły. Cieszy wygrana w clj. Brawo ! Super duet trenerski

15. 07.09.19 22:16 Obseervator

A tak o awansie w koło gadają. Chyba nie bardzo skoro na początek od jednego ze słabszych zespołów wracają tylko z jednym punktem a tydzień później z beniaminkiem to samo

16. 07.09.19 21:52 kos

Niestety tylko remis, tylko bo samymi remisami tej ligi nie utrzymamy. Pierwsza połowa nie zapowiadała tego, bo generalnie kontrolowaliśmy grę, swoje okazje wykorzystaliśmy, a Zamłynie co najwyżej zapędzało się pod nasze pole karne i ostatecznie nie było z tego wielkiego zagrożenia, ale było widać że jak na beniaminka to ta drużyna nie jest nastawiona defensywnie. Generalnie dosyć sennie było i wydawało się że 2:0 się dowiezie do końca, a może i coś się jeszcze strzeli po drodze. II połowa to już zupełnie inne spotkanie było. Zamłynie wyszło wysoko i agresywnie, zaczęły stwarzać sytuacje, my się odgryzaliśmy i zrobił się mecz, który do końca trzymał w napięciu. W CRJ było podobnie, Włókniarz w I połowie nie zagroził nam, my zagraliśmy ciut lepiej, bo Czarnecka robiła u nas wielka różnicę, przez większą część II połowy podobnie, dopiero w końcówce Włókniarz się obudził i tak się obudził, że ten mecz mogliśmy nawet przegrać, dopiero ostatnia akcja meczu zdecydowała o naszym zwycięstwie. Generalnie dzisiaj była mocna huśtawka nastrojów.