Stomil Olsztyn zremisował bezbramkowo w Głogowie. Fot. Paweł Piekutowski / stomilolsztyn.com

Stomil Olsztyn zremisował bezbramkowo w Głogowie. Fot. Paweł Piekutowski / stomilolsztyn.com

Stomil zremisował z Chrobrym. FOTORELACJA!

24.08.19 22:32   rys   9  

Piłkarze Stomilu Olsztyn w Głogowie nie byli wstanie strzelić gola miejscowemu Chrobremu. Nie dali sobie także strzelić gola, więc pierwszy raz w sezonie zanotowali remis. Było to czwarte z rzędu spotkanie bez porażki w wykonaniu podopiecznych Piotr Zajączkowskiego.

  • Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn 0:0

Stomil: Skiba - Bucholc, Remisz, Mosakowski, Kubáň - Siemaszko (74 Hinokio), Pałaszewski, Biedrzycki, Lech (67 Cetnarski), Niedziela, Sobczak (90 Hajda)

- Rozegraliśmy bardzo solidnie spotkanie - powiedział na konferencji prasowej Piotr Zajączkowski, trener Stomilu. - Do końca chcieliśmy zdobyć zwycięską bramkę. Dwukrotnie strzeliliśmy w słupek. Dodatkowo, w naszej ocenie należały się nam dwa rzuty karne. Mecz bardzo dobrze wytrzymaliśmy kondycyjne. Gratuluję gospodarzom punktu. My sobie też go dopisujemy i czekamy na kolejne spotkanie.

WYNIKI 6. KOLEJKI:

  • 25.08.19 16:00 Warta Poznań 1:1 GKS 1962 Jastrzębie
  • 24.08.19 19:45 Odra Opole 0:0 Radomiak Radom
  • 25.08.19 17:00 Sandecja Nowy Sącz 2:1 GKS Bełchatów
  • 24.08.19 19:00 Chrobry Głogów 0:0 Stomil Olsztyn
  • 25.08.19 14:45 Zagłębie Sosnowiec 1:2 GKS Tychy
  • 25.08.19 18:00 Chojniczanka Chojnice 0:1 Puszcza Niepołomice
  • 26.08.19 19:39 Stal Mielec 1:0 Miedź Legnica
  • 25.08.19 19:00 Wigry Suwałki 1:0 Bruk-Bet Termalica Nieciecza
  • 24.08.19 14:30 Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:1 Olimpia Grudziądz
  Drużyna M Pkt Z-R-P Br
1. Stal Mielec 6 13 4-1-1 9-7
2. Warta Poznań 6 13 4-1-1 9-5
3. Wigry Suwałki 6 11 3-2-1 7-5
4. GKS Bełchatów 6 10 3-1-2 9-4
5. Podbeskidzie Bielsko-Biała 6 10 3-1-2 9-6
6. Miedź Legnica 6 10 3-1-2 7-4
7. Puszcza Niepołomice 6 10 3-1-2 4-4
8. Stomil Olsztyn 6 10 3-1-2 5-6
9. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 6 9 3-0-3 7-4
10. Sandecja Nowy Sącz 6 9 3-0-3 6-8
11. GKS Tychy 6 9 3-0-3 13-8
12. Radomiak Radom 6 8 2-2-2 6-9
13. GKS 1962 Jastrzębie 6 7 1-4-1 7-7
14. Zagłębie Sosnowiec 6 7 2-1-3 5-6
15. Chojniczanka Chojnice 6 7 2-1-3 7-9
16. Olimpia Grudziądz 6 6 2-0-4 11-11
17. Odra Opole 6 2 0-2-4 1-7
18. Chrobry Głogów 6 1 0-1-5 2-14

Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn 0:0

Tagi: Stomil Olsztyn Chrobry Głogów

Komentarze

  1. 27.08.19 22:46 Kibic2

    Tanczyk I Koval do Stomilu

  2. 26.08.19 22:17 kibic

    Sedzia chuj i pedzio co przekrecil necz Glogowie

  3. 26.08.19 20:17 Rafal Sektor 2

    Czy wygrywasz czy nie Ja i tak kocham Cie w Moim Sercu STOMIL i na dobre i na zle !!!!!!!!

  4. 26.08.19 12:52 Remek

    Obejrze sobie skrót na stronie Chrobrego, bo już jest dostępny. A na Stomilu obejrze bardzo ciekawy film z drukowania biletów. Czyli jednak da się dostować do przepisów i coś dać o czasie

  5. 25.08.19 22:24 KFC

    Utyty "dziennikarz" klapał w klawiaturę o outsiderze. Poględził, poględził i jak zwykle przyniósł pecha! Wymienić!

  6. 25.08.19 22:22 zorro

    Dajta spokój chłopcom. Gadajo jak umiejo i sami zasiąćta przed tv i mówta tyle. No no , kiedy nowy stadion lepiej mówta!

  7. 25.08.19 18:18 Jarek

    To straszna lipa z tym Stomilem ten trener na wylocie.

  8. 25.08.19 14:02 Joga Bonito

    Przestańcie żartować z tym Stomilem. Z Odrą Opole przypadkowa wygrana nie oszukujmy się bo nie grali nic a teraz w Głogowie cieszycie się z punktu z ostatnią drużyna w tabeli. Zero ambicji w każdym meczu chowacie się za podwójna gardą i jak coś z przypadku uda się strzelić to są jakieś punkty. Kondycyjnie tragedia oddychacie rękawami po 30 minutach meczu i z kim byście nie grali nie dominujecie w żadnym aspekcie. Nie jestem kibicem żadnego klubu 1 ligi i pisze to co widzę.

  9. 25.08.19 11:19 Glogow

    Co wy macie za dziennikarzy gadali jak by byli nachlani Stomil świetny kondycyjnie to sabotaż?Po 15 min brak tlenu a dziennikarzyna pisze opowiada kłamstwa.To ten Kyniu gwiazda polsatu

 _     _             
| |   (_)            
| |__  _  __ _  __ _ 
| '_ \| |/ _` |/ _` |
| |_) | | (_| | (_| |
|_.__/|_|\__, |\__,_|
            | |      
            |_|      
 

Najnowsze artykuły

Twitter