KKP Stomilanki Olsztyn mają komplet punktów po dwóch spotkaniach. Fot. stomilanki.olsztyn.pl

KKP Stomilanki Olsztyn mają komplet punktów po dwóch spotkaniach. Fot. stomilanki.olsztyn.pl

Stomilanki wygrały w Koninie

24.08.19 18:55   rys   28  

Piłkarki KKP Stomilanki Olsztyn zanotowały drugie zwycięstwo z rzędu w I lidze kobiet. Olsztyńskie zawodniczki wygrały 3:0 z rezerwami Medyka Konin. Podopieczne Dariusza Maleszewskiego mają tym samym komplet punktów w nowym sezonie.

  • Medyk II Konin - Stomilanki Olsztyn 0:3 (0:1)

0:1 - Tarakanowa (44), 0:2 - Zawistowska (47), 0:3 - Tarakanowa (52)

KKP Stomilanki: Kaźmierczak - Krech, Kędzia, Mazurkiewicz, Grzesik, Szczepańska (46 Roman), Rosiak, Szóstko, Cichowska (87 Czarnecka), Tarakanowa, Zawistowska

WYNIKI 2. KOLEJKI:

  • 25.08.19 15:00 KS Raszyn 0:2 Lechia Gdańsk - kobiety
  • 25.08.19 14:00 Polonia Poznań 1:3 AP Kotwica Kołobrzeg
  • 24.08.19 12:00 Unifreeze Górzno 1:5 UKS SMS II Łódź
  • 25.08.19 12:00 Polonia Środa Wielkopolska 3:1 Ząbkovia Ząbki
  • 25.08.19 16:00 Piastovia Piastów 0:1 Praga Warszawa
  • 24.08.19 15:00 Medyk II Konin 0:3 KKP Stomilanki Olsztyn
  Drużyna M Pkt Z-R-P Br
1. UKS SMS II Łódź 2 6 2-0-0 11-1
2. KKP Stomilanki Olsztyn 2 6 2-0-0 9-1
3. Lechia Gdańsk - kobiety 2 6 2-0-0 5-1
4. Polonia Środa Wielkopolska 2 6 2-0-0 6-3
5. AP Kotwica Kołobrzeg 2 3 1-0-1 4-4
6. Praga Warszawa 2 3 1-0-1 3-3
7. Ząbkovia Ząbki 2 1 0-1-1 2-4
8. KS Raszyn 2 1 0-1-1 1-3
9. Unifreeze Górzno 2 1 0-1-1 2-6
10. Medyk II Konin 2 1 0-1-1 1-4
11. Piastovia Piastów 2 0 0-0-2 1-7
12. Polonia Poznań 2 0 0-0-2 1-9

Tagi: KKP Stomilanki Olsztyn Medyk Konin

Komentarze

  1. 27.08.19 21:31 nortmalna

    A nie przyszło do główki, że może ma coś ciekawszego do robienia w życiu od kopania piłki ...

  2. 27.08.19 14:50 oko

    Elizy Ostrowskiej nikt nie chce? Żaden klub? Nie dziwne wcale.

  3. 27.08.19 13:10 Kibic

    Do czytelnika to chyba tylko masz jakiś duży stopień inwalidztwa skoro zaczynasz zdanie od Ej ty

  4. 27.08.19 08:58 wow

    Ten Marcus Gdynia to trzecia liga?. Kiepsko wylądowały. Gonciarz może i nie ale Kamińska.

  5. 26.08.19 20:29 Super ktoś

    Z tego co wiem Sandra Gonciarz i Klaudia Kamińska zostały kupione przez Marcus Gdynia

  6. 26.08.19 19:57 Czytelnik

    Ej Ty. Jaki ty stopień masz inwalidztwa?? Zapytaj Trenera, klubu, zawodniczek. To jakieś nieosiągalne w czynie dla ciebie? Do kogo ty tutaj piszesz, kogo ty pytasz? Niech ten portal blokuje takie upośledzenie bo czytać nie idzie.

  7. 26.08.19 19:49 a

    Warto by było być szczerym z kibicami i mówić nie tylko o dobrych rzeczach ale i tych złych panie trenerze bo z tym akurat ma Pan problem

  8. 26.08.19 13:22 kasty

    Co w tym złego, że chcę się dowiedzieć dlaczego odeszły zawodniczki?

  9. 26.08.19 05:51 a

    Nie ma co się nakręcić sezon trwa i zobaczymy na koniec jak poszlo a co do dziewczyn to faktycznie chciały odejść i odeszły bo zaczęła się nie fajna atmosfera i to tyle

  10. 25.08.19 19:54 kos

    Po dwóch kolejkach nie można niczego przesądzać. Jest Gdańsk, jest II SMS który ma mocniejsze rezerwy od Medyka,a poza tym przypominam, że potrafiliśmy przegrać u siebie ze Środą Wielkopolska. Co do Bydgoszczy to mecze z Rolnikiem i Mitechem jeszcze przed nimi i nie ma co ich skreślać.

  11. 25.08.19 19:43 MO

    Widać jaki poziom ma nasze grupa I ligi po wynikach w ekstraklasie Bydgoszczy. Więc po awansie zostanie pewnie tylko Valentina, bo reszta to jednak nie ten poziom.

  12. 25.08.19 18:52 Majk

    Płaczki i zazdrośnice uciekać do piaskownicy. A Stomilanki najlepsze i basta. Widać jak zazdrośnice czekali na porażkę Stomilanek w Koninie. I co? A tu zonk i Stomilanki leją Medyka w Koninie w składzie zawodniczki Extraligi. Brawa dla Stomilanek i git! Jest moc i tak do końca!!

  13. 25.08.19 18:27 Lol

    Pani Edyto 5 zawodniczek które siedziały na ławce w ekstralidze weszły w pierwszym składzie 1 ligi grały cały mecz oprócz majdy która grała 45 minut pozdrawiam kłamczuszku

  14. 25.08.19 18:01 do Fan

    "Lamusy, dupa cicho :D" dzieki takim stwierdzeniom dazycie do tego aby tracic fanow

  15. 25.08.19 15:12 Stomilanki

    Jak dziewczyny sie nie poczują i będą graly dalej swoje to pewnie sięgną po ekstralige

  16. 25.08.19 15:00 kos

    Ale z tego co widziałem to wchodziły z ławki w pierwszym zespole.

  17. 25.08.19 14:54 Edyta

    To jedynie majda która coś gra w ekstralidze i jest doświadczona. Medyk ławkę tez musi zapełnić

  18. 25.08.19 14:16 kos

    Majda, Maskiewicz, Dominiczak, Helińska, Nowak, Bujak

  19. 25.08.19 13:40 Edyta

    Ciekawe które 5 hehehe... Kłamczuszki

  20. 25.08.19 13:12 Kamil

    Chciałbym powiedzieć ze w konienie grały 5 zawodniczek które na codzien trenują z 1 zespołem Konina i jeżdżą z nimi na mecze , które maja doświadczenie , ale zespół stomilanek miał to gdzieś po prostu grał swoje , większość dziewczyn odeszła bo chciała zapewne wrócić do rodzinnego miasta , a jeśli was to tak ciekawi zapytajcie ich samych bo trener nie jest niczego winy , to człowiek kosmos wydaje mi się ze daleko pociągnie ten zespoł , a wcale jak ktoś odchodzi niczego nie trzeba pisać

  21. 25.08.19 12:35 Fan

    Ojoj, jakie wy macie nudne życie, wieczni malkontenci, przed sezonem radość, że dziewczyny odchodzą, że będzie spadek, że w koncu derby z rywalem w II lidze. Sezon sie zaczal, komplet pkt na koncie to znowu ujadanie, ze odeszły. Chciały odejść to odeszły, trener ich nie widział w drużynie? trudno, gra sie dalej. Lamusy, dupa cicho :D

  22. 25.08.19 11:46 Kot

    Graty dziewczyny i szacun za wygraną!

  23. 25.08.19 11:36 kos

    Już nie ma co drążyć tematu, część dziewczyn sama chciała odejść i odeszły ,co było wiadomo pod koniec zeszłego sezonu.

  24. 25.08.19 10:53 a

    Zawsze będzie mówione o starej ekipie bo to były i są świetne dziewczyny.Właśnie czemu nie ma mowy co z dziewczynami czemu już nie grają i czemu trener się do tego nie odniesie.Gratulacje dla zespołu za wygraną

  25. 25.08.19 09:49 Kibic

    Oczywiście wszystko się zmienia, składy, drużyny, ludzie tak i w przypadku zespół z Medyka. Nie widać osób grających w ekstralidze jak również większość to nowe, młode dziewczyny. A dowiemy się moze wreszcie o Sandrze i Elizie? Tak kluczowe zawodniczki i nagle nie grają. Gdzie Klaudia, Sandra Gonciarz. Piszcie prawdę a nie tylko to co wam na rękę. My widzimy te kłamstewka. Prawdy można się dowiedzieć od wiernego kibica „kosa” który zawsze napisze obiektywnie czy to komuś się podoba czy nie....

  26. 25.08.19 01:15 gracjan

    nie będzie awansu

  27. 25.08.19 01:03 Emil

    I już nie będzie mowy o starej ekipie która ani razy w histori tego klubi nie wygrała na wyjeździe z Koninem , ohhh Tworzy się nowa HISTORIA Tego klubu i to właśnie o to te dziewczyby

  28. 24.08.19 19:22 kos

    Jestem miło zaskoczony, bo obawiałem się tego spotkania. Historycznie w Koninie zawsze było w łeb i to przeważnie wysoko, a u siebie nawet mając przewagę to poza pierwszym sezonem nie udało się wygrywać. Bałem się też wzmocnień z I drużyny Medyka, bo grały mecz przed nami i bałem sie kalkulacji że po wpadce z Raszynem będą za wszelką cenę broniły utrzymania w I lidze w związku z reorganizacją. Bałem się też szerszego boiska, gdzie my jesteśmy przyzwyczajeni do mniejszych odległości. Generalnie wygląda na to że żarty się skończyły :)

 _                          
| |                         
| |__  _   ___      ___   _ 
| '_ \| | | \ \ /\ / / | | |
| | | | |_| |\ V  V /| |_| |
|_| |_|\__,_| \_/\_/  \__, |
                       __/ |
                      |___/ 
 

Najnowsze artykuły

Twitter