Stomil wygrał 1:0 z Sandecją Nowy Sącz, fot. Emil Marecki

Stomil wygrał 1:0 z Sandecją Nowy Sącz, fot. Emil Marecki

Stomil wygrał trzecie spotkanie z rzędu. FOTORELACJA!

22.08.19 02:34   rys   6  

Piłkarze Stomilu Olsztyn w środowy wieczór wygrali trzecie spotkanie w tym sezonie ligowym. Podopieczni Piotra Zajączkowskiego pokonali 1:0 Sandecję Nowy Sącz. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył w 7. minucie Szymon Sobczak.

  • Stomil Olsztyn - Sandecja Nowy Sącz 1:0 (1:0)

1:0 - Sobczak (7)

Stomil: Skiba - Bucholc, Remisz, Mosakowski, Kubáň - Siemaszko (74 Hinokio), Pałaszewski, Biedrzycki, Lech, M. Gancarczyk (19 Niedziela) - Sobczak (65 Cetnarski)

- Ja dziękuję drużynie za trzy punkty i za heroiczną walkę, jaką zawodnicy stoczyli na placu i za wspaniały doping kibiców. A zwycięzców proszę nie sądzić - powiedział krótko na konferencji prasowej trener Stomilu, Piotr Zajączkowski.

WYNIKI 5. KOLEJKI:

  • 21.08.19 19:00 Olimpia Grudziądz 1:2 Wigry Suwałki
  • 21.08.19 20:00 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:2 Stal Mielec
  • 21.08.19 19:00 Puszcza Niepołomice 0:2 Zagłębie Sosnowiec
  • 21.08.19 19:00 GKS Tychy 5:1 Chrobry Głogów
  • 21.08.19 20:30 Stomil Olsztyn 1:0 Sandecja Nowy Sącz
  • 21.08.19 19:00 GKS Bełchatów 1:0 Odra Opole
  • 21.08.19 17:30 Radomiak Radom 2:2 GKS 1962 Jastrzębie
  • 21.08.19 17:00 Warta Poznań 2:1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • 21.08.19 20:00 Chojniczanka Chojnice 0:3 Miedź Legnica
  Drużyna M Pkt Z-R-P Br
1. Warta Poznań 5 12 4-0-1 8-4
2. Stal Mielec 5 10 3-1-1 8-7
3. GKS Bełchatów 5 10 3-1-1 8-2
4. Miedź Legnica 5 10 3-1-1 7-3
5. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 5 9 3-0-2 7-3
6. Stomil Olsztyn 5 9 3-0-2 5-6
7. Wigry Suwałki 5 8 2-2-1 6-5
8. Podbeskidzie Bielsko-Biała 5 7 2-1-2 7-5
9. Radomiak Radom 5 7 2-1-2 6-9
10. Zagłębie Sosnowiec 5 7 2-1-2 4-4
11. Puszcza Niepołomice 5 7 2-1-2 3-4
12. Chojniczanka Chojnice 5 7 2-1-2 7-8
13. Sandecja Nowy Sącz 5 6 2-0-3 4-7
14. GKS 1962 Jastrzębie 5 6 1-3-1 6-6
15. Olimpia Grudziądz 5 6 2-0-3 10-9
16. GKS Tychy 5 6 2-0-3 11-7
17. Odra Opole 5 1 0-1-4 1-7
18. Chrobry Głogów 5 0 0-0-5 2-14

Stomil Olsztyn - Sandecja Nowy Sącz 1:0

Tagi: Stomil Olsztyn Sandecja Nowy Sącz

Komentarze

  1. 23.08.19 22:42 Krzysztof podaj skład

    Nie chwalicie tych, co się pchają przed afisz i mądrzą się do swojej kamerki.

  2. 22.08.19 16:40 Witek

    trener to nie jest,kto zgadnie w ilu klubach pracował?

  3. 22.08.19 09:57 Poldi

    Brawo piłkarze. Organizacyjnie też to widać, że wnioski zostały wyciągnię - lepszy telebim, mniejsze kolejki. To na plus, bo marketingowo dalej to leży. Frekwencja idzie siłą rozpędu, bo jest dobra postawa piłkarzy - promocyjnie znów bardzo mało było robione pod kątem meczu. Były szumne zapowiedzi, że całe miasto będzie tym żyło - poza 2600 osobami na meczu, reszta chyba nie żyje. Nie zgodzę się z opinią wielu Twitterowców, że media społecznościowe poszły do przodu. One tylko uruchamiają się w trakcie meczu, a poza nimi jest cisza...

  4. 22.08.19 08:29 ObserwaTor

    Mówisz o 3 wzmocnieniach, tym trzecim ma być? (pozycja)

  5. 22.08.19 07:38 STOMIL

    Witam. Co do.meczu walka byla i dzieko Wam za to !!!. Wynik idzie w swiat mimo gry lekko mowiac ch.. . Brak trenera od przygotowania fizycznego !. Teraz jedziemy na Chroby ktory przegral piaty mecz a jedt faworytem w tym.meczu, mamy grac o zwyciestwo, ale jesli przywieziemy punkt bedzie bardzo dobrze !. Pocxatek sezonu cos za fizo kontuzji jest.. Zaraz beda 3 wzocnienia oby sie grajki sprawdzili a pidobno nie sa z lapanki chlopaki...Doping glosno brawa dla mlynowych !. Jefziemy jeszcze bardziej nakrecajcie sie !!!!!! To jest DUMA WARMII TO JEST TWOJ KLUB !!!!!

  6. 22.08.19 06:46 ObserwaTor

    Mam nadzieję, że po tym jak do zespołu dołączy Rosjanin i Portugalczyk to coś z grą na skrzydłach ruszy. Dałbym jeszcze szansę dla Japończyka od początku z Chrobry.

 _     _             
| |   (_)            
| |__  _ _ __  _   _ 
| '_ \| | '_ \| | | |
| | | | | |_) | |_| |
|_| |_|_| .__/ \__, |
        | |     __/ |
        |_|    |___/ 
 

Najnowsze artykuły

Twitter