Logo sport.egit.pl.

Logo sport.egit.pl.

Podcast "Rozmówki Biało-Niebieskie" #3 POSŁUCHAJ!

13.08.19 11:14   hcg   42  

Zapraszamy na kolejny odcinek podcastu "Rozmówki Biało-Niebieskie". Przeanalizowaliśmy zwycięstwo Stomilu nad GKS-em Jastrzębie (2:1), omówiliśmy sprawy organizacyjne i medialne, porozmawialiśmy o rezerwach.

Trzecia odsłona podcastu to 1,5 godziny ciekawej i żywiołowej rozmowy, z nowym gościem i dwoma ekskluzywnymi wywiadami z piłkarzami Stomilu. Zapraszamy.

 

Tagi: Stomil Olsztyn Rozmówki Biało-Niebieskie

Komentarze

  1. 15.08.19 18:13 katronowski

    Emil czy Kyniu to pasjonaci Stomilu, więc oni zawsze będą prowadzić lepiej portale... Co by się nie działo, to mają tę przewagę, że kochają swój klub, tak jak cała masa kibiców chodzących na nasz gruzowiskowy stadionik...

  2. 15.08.19 17:50 mydełko fa

    To jest czysto lenistwo tych ludzi przecież można sobie ustawić na sronach datę i godzinę ukazania się tekstu który można przygotować wcześniej ale nawet tak prostej sprawy nie potrafią. Stomil.olsztyn.pl czy sport.egit może a Ci bawią sie w piaskownicy

  3. 15.08.19 17:36 Maniek

    A czego wy się spodziewacie w dzień wolny od pracy? Dla nich to tez wolne. Aż ciśnie się przytoczenie slow Irka Gajewskiego w Hyde Parku, który powiedział, ze social media Stomilu są prowadzone dobrze. No właśnie widać, a ukoronowaniem tego jest dzień meczowy - zero zdjęć, jakiś krótki filmik jak ktoś wychodzi i wchodzi do szatni. To są właśnie social media na poziomie

  4. 15.08.19 17:19 Denis

    Bo pan rzecznik wystawił stoisko na green festiwal, działające od 14 do 18, czyli... jak jest mało ludzi. Czy ktoś tam myśli, ze ludzie zjeżdżają się na wieczorne koncerty? A No tak, bo trzeba posłuchać koncertów a nie pracować

  5. 15.08.19 15:47 mydełko fa

    Patrzcie wszyscy dają zapowiedzi meczu z Odrą a na stronie klubowej zero informacji. Jakoś nawet nasza kibicowska strona jest w stanie coś napisać a Ci jelenie śpią.

  6. 15.08.19 11:24 romek

    Wejdźcie sobie na Paja FB i zobaczcie jak odpisał komuś na transmisje z rezerw...I ten gościu mówi o sobie, że na nikogo nie naskakuje?

  7. 15.08.19 11:11 MO

    Panie Paju jak jesteś taki nadwrażliwy to człowieku zmień pracę. Jakoś inni dziennikarze nie stękają z każdego powodu

  8. 14.08.19 22:19 nortmalna

    Prawda

  9. 14.08.19 21:17 Romek

    Chociaż ten z AZS to coś robi pożytecznego, a pan rEcznik Stomilu to nic dla klubu...

  10. 14.08.19 20:39 nortmalna

    Pan rzecznik naoglądał się chyba kolesia z AZS-u i lata z gimbalem robiąc nie wiadomo co zamiast zając się w tym czasie robotą dla klubu a nie prywata

  11. 14.08.19 19:16 Tomek

    Mam poważnie pytanie. Kto odpowiada za te filmy z meczu rezerw? Co daje film z wejścia do szatni i z wyjścia z szatni? To tak się działa w poważnym klubie pierwszoligowym? Czy pan rzecznik potrafi wstawić zdjęcie nie do siebie na profil na Twitterku by go polubiły 3 osoby, a na profil klubu? Czy to jest aż tak dużo?

  12. 14.08.19 16:27 Franz

    Tak obserwuje to wszystko z boku i coraz częściej myśle, ze tu ktoś powinien przyjść obcy. Kamerzysta - amator, uciekający rzecznik i żona robiąca selfie. Super skład ma p Jurga

  13. 14.08.19 15:04 nortmalna

    Zwolnijmy Paja i zobaczymy, co zostanie z mediów w klubie. Oczywiście chłopak ma swoje wady, ale bez niego myślę, że małżeństwo klubowe robiące sobie selfiki, zamiast już robić wpisy na fejsie czy TT by zginęło.

  14. 14.08.19 13:27 Tomek

    Do wszystkich zwolenników Paja. Porozmawiajmy zatem o kulisach meczu rezerw (mecz w sobotę) i tego, co się tam ciekawego dowiedzieliście? :) Jestem ciekaw Waszej pomysłowości. PS. Kulisów z piątkowego meczu dalej nie ma, a za dwa dni kolejny mecz ;)

  15. 14.08.19 09:36 Klajc

    Dziwnie zaciąga redaktor klajc jakby nie po polsku.

  16. 14.08.19 09:11 Bartbo

    A co do podcastu, tez się przeraziłem 1,5 godzinnym słuchaniem, ale włączyłem sobie w robocie i poszło jak z bicza strzelił, fajnie, tego brakowało. Ciekawie też Hayd Park się zapowiada jako audycja cykliczna, brawo Panowie za rozwój.

  17. 14.08.19 09:08 Bartbo

    Sprawa jest dyskusyjna co do treści, każdemu nie dogodzisz, bo jeden lubi rybki, drugi gołębie. Fakt, faktem, że materiały muszą być szybciej i nie interesuje mnie to, jak to robią inni, mnie interesuje Stomil. Paju czyli pan Paweł robi fajne filmiki, widac , że ma dryg, ale Piter ma racje, musi się skupić na robocie , a nie pierdołach. W obecnej sytuacji w klubie maja wszystko, czego dusza zapragnie, więc ja nie widzę problemu, żeby spiąć porty i robić na szybkości. Rozumiem tez, że na wszystko potrzeba troszkę czasu itd, ale jednak trzeba szybciej. Nie wiem jak tam w klubie, ale mnie by kręciło, że szybciutko wrzuciłem filmik i ludki się jarają :)

  18. 14.08.19 07:19 Gienek

    Co za bełkot w obronie Paja...I później wszyscy się dziwią, ze media i marketing wyglądają jak wyglądają skoro się tylko chwali

  19. 14.08.19 00:00 Kamil

    "A co ma godzina udostępniania na profilu FB materiały z Polsatu, który wie tylko Polsat o której udostępni?" - sam sobie odpowiedziales "Media i marketing w klubach chwali się za szybkość i jakość działania." No ale ja rozumiem, ze tu trzeba dowalic wiec to nie argument. "90% z Was na pewno obejrzało materiał GKS, bo było ciekawe meczu" - tak bylem ciekaw sytuacji ze spalonym, ktorej nie zobaczylem. Bylem ciekaw tego karnego. No ale w sumie to normalne, ze nie zobaczylem bo skrot robil ktos inny wiec po co ogladac materialy, ktore nie pokazaly calego obrazu meczu. Materialy sa ciekawe i dlatego ja czekam na te zrobione przez nasz klub. Dla kogos kto tym klubem zyje, nie jest problemem poczekac dzien dluzej. Tak jak dla mnie jest funkcja cofania, tak dla ciebie jest funkcja przewijania do przodu (wtedy skrot nie jest juz tak dlugi ;) ). Czy Paju pomija wazne akcje Jastrzebia? No jakos nie zauwazylem braku sytuacji z tego meczu w relacji przygotowanej przez niego. Po raz kolejny pisze, ze to pierwszy dzien obozu. Co ma pokazac gdy pierwszego dnia po wyjsciu z busa, zjedli obiad/kolacje, i pograli w tenisa? Moze mial wejsc do pokoju Lechowi i nagrac go pod prysznicem? Badzmy powazni... "A co do siatkowki to zobacz, ze w jednym filmie masz i mecz, reakcje kibiców, (Z bliska a nie zamazane twarze jak u przestępców na zdjęciach Stomilu)" - no ja widzialem w relacji trybuny. Obejrzalem ostatni mecz okiem kamery na stronei AZSu. Nie dowiedzialem sie nic z tego zakonczenia a jedyne co zapamietalem to dziewczyne, ktora jadla banana. Film w slowmotion i przy normalnym tempie moze wyszloby z tego ok 45sek. Tak bylo 1:50. Tytul filmu - koniec sezonu. Masz racje, mozna cos fajnie pokazac ale w sumie co tu pokazano? Ktos skoczyl, ktos uderzyl w pilke, ktos przyjal. Nic istotnego z tego filmu nie wynikalo. Nawet wyniku nie wklejono. No ale skoro ktos twierdzi, ze to arcydzielo, to wole jednak to co jest na stronie Stomilu. Skoro nie potrafisz wysiedziezc dluzej niz 3 min ogladajac relacje z meczu to ja dziekuje za takiego kibica :D No ale przy okazji wspomne, ze miales skrot zawierajacy bramki i inne ujecia czas trwania 2:32 (zapewne dla ciebie i tak za dlugo). Chcesz komus dowalic - napisz wprost, ze tej osoby nie lubisz i co by nie zrobila to bedzie zle.

  20. 13.08.19 22:51 Piter

    A co ma godzina udostępniania na profilu FB materiały z Polsatu, który wie tylko Polsat o której udostępni? To zależy jak kto siedzi przy komputerze. Argument za to nie trafiony. Media i marketing w klubach chwali się za szybkość i jakość działania. 90% z Was na pewno obejrzało materiał GKS, bo było ciekawe meczu - materiał Stomilu dwa dni później obejrzany już tak nie rajcuje. I to widać po oglądalności - 1,5 tys GKS, 700 osób Stomil - a gdyby było bardzo fajne i ciekawe Stomilu to byłoby więcej nawet mimo różnicy w czasie opublikowania. Po to jest funkcja cofania, aby sobie na spokojnie obejrzeć. GKS pomija ważne akcje Stomilu? Paju robi to samo na odwrót, wiec nie patrz ze swojej pozycji Kamilu. GKS zrobił kulisy w niedziele wieczorem, a gdzie Stomilu? Materiały z obozu - mecz tenisowy powinien stanowić tło a nie główny punkt filmu, gdzie z 9 minut filmu 6 to tenis. Można to fajniej pokazać. A co do siatkowki to zobacz, ze w jednym filmie masz i mecz, reakcje kibiców, (Z bliska a nie zamazane twarze jak u przestępców na zdjęciach Stomilu), docenienie miast regionalnych, wywiady i to wszystko dzień po meczu i w formie 3 minut do przyjęcia. Social media Stomilu - mamy wtorek, a ktoś od kulis pokazuje treningi? Jakieś zdjęcia, ze coś się dzieje, ze zara wyjazd? Ze jakiś mecz przed nami? Siatkowki nie porównuje bo oni nawet nie zaczęli treningów, wiec nie ma się do czego odnieść.

  21. 13.08.19 22:30 kyła

    Mądry głos w dyskusji panie Kamilu :) Podpisuje się pod tym. Paju nie patrz na hejterów, rób swoje!

  22. 13.08.19 22:22 Kamil

    Postanowilem sprawdzic, o ktorej pojawily sie skroty na poszczegolnych stronach. Z tego co wiem nie mozna publikowac niczego wczesniej niz po 36 godzinach od zakonczenia meczu (wymog Polsatu). Bramki jaki pierwsze zostaly pokazane na stronie Polsatu Sport i u nas na FB pojawily sie 10 sierpnia o 09:57. Bramki na stronie FB Jastrzebia: 10 sierpnia o 10:05. Skrot z meczu na stronie Jastrzebia: 11 sierpnia o 10:28 - czas trwania: 5:19 Skrot na stronie Stomilu: 12.08.2019 o 14:43 czas trwania 10:01 Roznice miedzy tym co pokazalo Jastrzebie i my. Np. wiecej akcji i ujec, ktore z poziomu kamery ogolnej nie byly dobrze widoczne. Jastrzebie spowolnilo bramke Lecha z karnego ale juz samego faktu jego podyktowania nie pokazali. Akcji z brakiem spalonego na 3:0 tez nie pokazali. Reka ich zawodnika w polu karnym rowniez nie byla pokazana. O ilosci kamer nie wspomne. Mi sie ta ilosc ujec podoba bo mam wiele perspektyw, ktore bardzo czesto pokazuja co sie stalo a nie musze sie domyslac po pixelach. Ktos twierdzil, ze on liczy na bramki a nie na to, ze ktos wrzuca aut - mial to szybciej niz strona Jastrzebia. Ktos mowi, ze skrot meczu za dlugi? To zobacz jakie skroty robi Polsat Sport z meczy, ktore transmituje (Belchatow zrobil z naszego meczu skrot 15 min). Ja szanuje to co robi Paju bo dzieki temu moge najwazniejsze momentu meczu spokojnie obejrzec. Moge wrocioc do akcji, ktorej mi Polsat nie pokaze. Jak dla mnie kawal dobrej roboty. Jest cos na szybko (bramki) ale jest cos obszernego (skrot). Kazdy ma cos dla siebie. Co do meczu tenisa. Nie wiem czego mozna oczekiwac pierwszego dnia po przyjezdzie na zgrupowanie. Ktos oczekiwal od razu treningu? Odpoczynek po podrozy i ciekawostka w postaci meczu tenisa. Sport, ktory rowniez rozwija. Dla mnie cos innego i np. nie mialem pojecia, ze Cetnarski jak i Lech graja. Rozumiem, ze Paju mial pokazywac kolacje, podwieczorki no i oczywiscie materialy np. z sauny... Ogarnijcie sie troche. Jak dla mnie hejt dla hejtu. Co do AZSu. Rozumiem, ze pokazuja kazda akcje zakonczona punktem? Nie? Moze dlatego, ze wiekszosc akcji wyglada podobnie. Co mozna pokazac tak naprawde? Punkty koncowe decydujace o wygranej seta czy meczu. Porownywanie skrotu siatkowki jak i pilki noznej nie ma wiekszego sensu.

  23. 13.08.19 20:53 Hector83

    Panowie, nie jeden woli obejrzeć same bramki, a drugi (tak jak ja) 15min skrótu z meczu czy wysłuchać ponad godzinnego podcastu i ciągle mu mało. Zgadzam się natomiast że materiały muszą się pojawiać szybciej, mało kogo interesują skroty z meczu czy kulisy ktore pojawią się 3-4 dni po meczu.

  24. 13.08.19 18:35 Stomil

    Bym zapomniał. Mój skład na Odrę Opole- Skiba - Kuban, Remisz, Mosakowski (lub Kowalski), Bucholc - przed nimi Pałaszewski i Hajda, na skrzydłach Gancarczyk i Siemaszko, a z przodu tradycyjnie Sobczak i podwieszony Lech. Mocno liczę na transfer solidnego skrzydłowego bo wtedy będziemy mieć mocną ekipę . W Opolu tylko zwycięstwo .

  25. 13.08.19 18:30 Stomil

    Obiektywnie to świetnie się Was Panowie słucha. Trochę przeraża długość materiału, ale jak już się włączy to aż chce się słuchać kolejnych tematów. Każdy z osobna redaktor wnosi coś fajnego do dyskusji . Świetna inicjatywa z tym podcastem. Możecie pomyśleć nad stworzeniem jeszcze większego projektu tj "studio" z nagraniem video coś w stylu canal plus i ich rozmowy przy stole np w lidze + itp. Pozdrawiam

  26. 13.08.19 17:44 Piter

    Paju, jak to się nie obrażasz. Wszedłem sobie na Twojego twittera i tam jak ktoś zwraca Ci uwagę, to od razu odpowiadasz "po co tak agresywnie"? Przyznaj się, że nie ogarniasz z powodu Twojego braku organizacji, a nie zmian w klubie. Jakbyś się porządnie przygotował, to by nie było problemu. "Nowy Stomil" = stara jakość

  27. 13.08.19 17:30 Konrad

    Ktoś tu chyba kłamie. Mówię o zmianach właścicielskich i nowym prezesie - konferencja. Zero materiału tekstowego czy wideo. Jedynie jedno zdjęcie. Konferencja przed sezonem owszem była wstawiona, ale format to dramat - na co liczyłeś wstawiając całość?

  28. 13.08.19 17:07 Paju

    Piter, a gdzie napisałem, że nie mam pokory? Szanuję to, co napisałeś i nie ma sensu kłócić się. Konrad, konferencja była wstawiana.

  29. 13.08.19 16:57 Konrad

    Paju, a wiesz o co ja mam największy żal? Ze są zmiany właścicielskie w klubie, a z konferencji nie ma ani jednego materiału. Za to dostajemy mecz tenisowy z obozu. I to, ze w dni po meczu nie ogarniasz działań i wszystko milczy

  30. 13.08.19 16:54 Piter

    No i co z tego? Chwalisz się ze kończysz montować film o 24 i jesteś z tego dumny. Zamiast sobie ułożyć prace i nie marudzić to tylko wystawiasz się na ostrzał. Jak nie dajesz sobie rady to zmień tryb pracy albo odejdź. Dziennikarze zrobili wam taka nagonkę na Nowy Stomil, ze wszystko powinno być elegancko. A nie jest i jeszcze się z tego tłumaczysz zamiast z pokorą przyjąć uwagi.

  31. 13.08.19 16:30 Paju

    Staramy się wrzucać bramki oraz skrót oddzielnie. Rozumiem, że wiele osób może być zły na mnie, na nas (jako pracowników biura etc.), ale teraz będziemy mieć większe możliwości i jest szansa, aby wiele spraw poukładać oraz lepiej zorganizować działania na które mamy wpływ. Maciek Świniarski podczas audycji wspomniał mniej więcej jak to wyglądało.

  32. 13.08.19 16:21 Leszek

    Maniek - I to jest właśnie brak szkoleń. Bo ja na przykład chce zobaczyć jak najwiecej, kto inny chce tylko bramki. Wystarczy w filmie zrobić znaczniki tam, gdzie są gole i każdy happy :)

  33. 13.08.19 14:28 Maniek

    Leszek, a ja myślę, że w Stomilu za dużo chce się przemycić do wideo rzeczy, gdzie nie wiadomo co chodzi. Co mi po skrócie meczu, który trwa 15 minut? Dla mnie najważniejsze są bramki. Materiały z obozu - mnie to nie obchodzi, że ktoś z kimś gra na korcie tenisowym. Kibic oczekuje tzw. "mięsa" w szybkim podaniu. W Stomilu te "mięso" je poukrywane za besensownymi wstawkami, z których nie wiele wynika. A jak tak rozmawiacie o siatkarzach - zobacz, jest mecz, 3 minuty materiału, gdzie widzisz akcje, wypowiedzi itd. Czego więcej trzeba? A ludzie też to oglądają. No i czas przede wszystkim. Nie można czekać z tym nie wiadomo ile - w Stomilu to wręcz 3-4 dni, u siatkarzy masz na drugi dzień. Oba kluby mają sporo do poprawy i powinny się uczyć od siebie.

  34. 13.08.19 14:27 mydełko fa

    Skoro jeden czy tam dwoje robi materiały a reszta działu marketingu w tym czasie woli sobie robić selfiki, zamiast wspomóc, to co poradzić, ale mam nadzieję, że nastąpią w końcu i tu jakieś zmiany. Panie Gajewski z Pana taki biznesmen jak z koziej d... specjalnie weszłam na pana firmową stronę i jak to jest reklama Pana pracy to, współczuję ewentualnym kontrahentom.

  35. 13.08.19 14:20 ozos

    Ja skrót meczu z Jastrzębiem obejrzałem na kanale YT, a nie na Stomilu. To o czymś świadczy... Pietrek dobrze zauważył, że pracowników jest za dużo, a znajomości tematu brak... ps. ja też się nie nie znam na social mydia.

  36. 13.08.19 14:18 Leszek

    Kiero - A nie lepiej po prostu poszukać fachowca od FB, Insta itd? W olsztyńskich klubach robią to "na czuja". Uczmy się od zawodowców. Jakość materiałów video w Stomilu jest o niebo lepsza, niż u siatkarzy. Z prędkością wrzucania - fakt, jest odwrotnie.

  37. 13.08.19 14:09 Kiero

    Nie gloryfikuje AZS. Najpierw to patrzmy po sobie, co mona robić lepiej a dopiero później sięgajmy wyżej. Może współpraca między klubami? Chodź to chyba Stomil by musiał występować w roli podającego ręki

  38. 13.08.19 14:02 Leszek

    Kiero - w Olsztynie nie ma przykładu dobrego marketingu sportowego. Błagam, nie gloryfikuj AZS znowu...

  39. 13.08.19 13:49 Olieg Tarasienko

    Tarasienko znowu słabo?

  40. 13.08.19 13:38 SPW

    Taka prośba,nie zapraszajcie więcej Pana Gajewskiego,bo osmiesza się swoimi historyjkami,a o ta o sprzedawaniu biletów szkolnych to kompletne dno.No cóż jak się kombinowalo za młodego to tak już zostało...biznesmen...wolne żarty!

  41. 13.08.19 13:03 Kiero

    Panowie, jak ma być super w mediach i marketingu, skoro tak jak p. Marek wspomniał - a może ktoś się nie nadaje do tej roboty? Wy dostajecie materiały i chwalicie sobie. A co widzi zwykły kibic, którego trzeba przekonać do klubu? Ogłoszenie transferów jednym zdaniem, przerwa od mediów społecznościowych w czasie urlopy, mecz tenisowy jako materiał z obozu albo przechadzka po korytarzach, wideo na które trzeba czekać 3 dni (porównajcie materiały wideo z GKS i Stomilu z ostatniego meczu - długość, jakość i czas wrzucenia), zerowa promocja prezentacji czy pierwszego meczu. Materiały wideo po meczu - po co mam patrzeć, jak ktoś wyrzuca aut? Albo trzy bramki i skrót 10 minut - kto ma na to czas? Albo kulisy z sucharami, których nikt nie rozumie autora nie rozumie? Facebook w czasie meczu prawie nie istnieje, a o Instagramie nie wspomnę. Po co patrzeć na kluby z ekstraklasy, najpierw zacznijmy szukać w Olsztynie, jak są prowadzone marketing i media społecznościowe w innych klubach.

  42. 13.08.19 12:11 Zibi

    Uważam,że warto wyróżnić jeszcze Waldka Gancarczyka,który dał bardzo dobra zmianę,nie wiem czemu Panowie nawet nie wspomniali o nim.Natomiast na minus zdecydowanie jego brat Mateusz oraz Skiba,który zagrał fatalny mecz.

                           
                           
__      ____ _  __ _  __ _ 
\ \ /\ / / _` |/ _` |/ _` |
 \ V  V / (_| | (_| | (_| |
  \_/\_/ \__,_|\__, |\__,_|
                __/ |      
               |___/       
 

Najnowsze artykuły

Twitter