Logo sport.egit.pl. Fot. sport.egit.pl

Logo sport.egit.pl. Fot. sport.egit.pl

Podcast "Rozmówki Biało-Niebieskie" #2

06.08.19 15:40   hcg   38  

Za nami druga kolejka Fortuna I ligi. Stomil zagrał po raz drugi z beniaminkiem (Radomiak Radom) i po raz kolejny przegrał (1:2). Zapraszamy na drugi odcinek podcastu "Rozmówki Biało-Niebieskie".

W kolejnej odsłonie podcastu Krzysztof Betkier i Marek Kleitz opowiedzą o meczu w Radomiu, o przewidywaniach przed inauguracją ligi w Olsztynie i zamieszaniu medialnym wokół klubu. Do studia ponownie zaprosiliśmy olsztyńskich dziennikarzy - Maćka Świniarskiego z Radia Olsztyn i Bartka Kucharskiego z TVP Olsztyn. W telefonicznym łączeniu zapoznaliśmy się z opinią Macieja Iwańskiego, komentatora TVP Sport.

Tagi: Stomil Olsztyn Rozmówki Biało-Niebieskie

Komentarze

  1. 07.08.19 23:44 Bartbo

    Hej Stomilowiec, a Ty czyim przydupasem jesteś, że prawda Cię tak boli? Nigdzie nie napisałem,że łaził gdzieś prezes, tylko jego naczelny doradca. A co do Akademii, to w pełni się zgadzam, że jest kpiną. i organizacyjnie i szkoleniowo. Ale jak teraz obaj prezesi liżą się wiadomo po czym, to tak będzie... A gamoniem to sam sobie możesz być, jak lubisz :)

  2. 07.08.19 21:18 Maniek

    Smieszna ta prezentacja. Jak na klub mający się na „sportowe serce Olsztyna”, to ludzi co kot napłakał. Zerowa promocja wydarzenia. Zerowa promocja meczu (oprócz paru zdań na prezentacji). Ludzie na Twitterze robiąc zdjęcia i bawiący się w znajdź kropka. Jeśli tak ma wyglądać dalej klub pompujący się jako najlepszy w mieście, to przy tym składzie osobowym w dziale mediów i marketingu to nie zajedzie daleko

  3. 07.08.19 17:46 Stomilowiec

    Przestań tu bzdury pisać,wiem,że jesteś przydupasem cukiernika,brak argumentow to wymysla się kłamstwa,byłem na meczu w LW i nigdzie prezes nie lazil gamoniu,wymysl cos lepszego,a jeszcze twojego guru z cukierni wywala,bo to jest kpina kto tam trenuje dzieci i jak to wygląda.

  4. 07.08.19 16:01 Bartbo

    Przypomnę może również, że gdy pan Radkiewicz obejmował prezesurę, pojawiły się zaraz głosy, że przyszedł rozwalić, co zbudowano, zgasić światło, zamknąć. Nie rozwalił, a w perspektywie postawił na nogi, i za to chwała. Jednak wszyscy wiemy, że takim różowym prezesem, do rany przyłóż to on nie był. Teraz zobaczymy co zrobi nowa ekipa, na pewno nie po miesiącu ich oceniać.

  5. 07.08.19 15:52 Bartbo

    No chyba jednak było coś na rzeczy, skoro naczelny doradca ówczesnego prezesa łaził po stadionie w Lidzbarku Warmińskim i wszystkim prezentował nowego prezesa Akademii...

  6. 07.08.19 15:44 SPW

    Fish to bzdura,nigdy nie było takiego tematu,Pan Iwanski został rzecznikiem Warszawki opowiadajac teraz kłamstwa,wsadził na dyrektora kumpla menago i teraz probuje robić z siebie bohatera,bzdura kasa,kasa,jak jej nie było to ojcow sukcesu też nie było,rozwala to szybko co zostało zbudowane!

  7. 07.08.19 15:09 Fish

    Dziękuję panu Iwańskiemu za to,że rozjaśnił po części motywy działania(pisania)pana,,felietonisty"Tyszkiewicza

  8. 07.08.19 12:37 Olieg Tarasienko

    Olieg Tarasienko mój faworyt

  9. 07.08.19 12:37 Miro

    I jeszcze jedno fajne i obiektywne to by było, gdyby audycja była na żywo i kibice mogliby uczestniczyć i zadawać pytania w trakcie.

  10. 07.08.19 12:30 Miro

    Panie Maćku głównie chodziło mi o to,że to nie Tarasenko jest kozłem ofiarnym tylko cała drużyna słabo broni,ja uważam,że ten chłopak jak zagra w środku z Remiszem lub Kowalskim pokaże klasę i wtedy sięgnie Pan po ten popiół,pozdrawiam!

  11. 07.08.19 11:39 Maciek Świniarski

    Kiko: bo warto rozmawiać. Mamy opcję komentarzy, można tą drogą wymieniać opinie ze Słuchaczami. Przecież te podcasty nie są sztuką dla sztuki, tylko wstępem do szerszej dyskusji z osobami zainteresowanymi Klubem. Pozdrawiam!

  12. 07.08.19 11:19 kiko

    Wow, nawet fajna dyskusja się wytworzyła, bez zbędnego obrażania i wyzywania. Tak trzymać!

  13. 07.08.19 10:55 Krzysztof Kyniu Betkier

    Krzysztofie planujemy oczywiście rotację gości, z resztą chcemy zapraszać nie tylko dziennikarzy, ale także inne osoby związane ze środowiskiem. Nie przeszkadza nam stosunek interlokutorów do klubu, jeśli będzie negatywny, to gość ma takie prawo.

  14. 07.08.19 10:32 Maciek Świniarski

    Miro: widziałem dwa sparingi- na tyle czas pozwolił. Jeśli profesor wykłada się na prostym równaniu, to niezależnie, jak ciekawego wykładu by nie przygotował, taki błąd obniża jego autorytet w oczach studentów. Ja mu życzę jak najlepiej - powtarzam. Ale póki co, mnie nie przekonał. Moja skromna opinia. Każdy ma prawo do innej. Pozdrawiam!

  15. 07.08.19 10:17 Miro

    Ja mam pytanie do Pana Swiniarskiego - ile meczów sparingowych Stomilu Pan oglądał na żywo...wydaje mi sie,że żadnego.Dlatego pytam, jak mozna oceniac pilkarza,mam na mysli Tarasenke...ja widziałem go w 4 springach i we wszystkich zagrał jak profesor i był bardzo pewny i jestem przekonany,iż jeszcze pokaże na co go stać w lidze.Także prośba o nie wystawianie ocen jak się człowieka nawet na oczy nie widziało na boisku.

  16. 07.08.19 10:10 Robert K.

    Najlepsze jest to,że żaden z Panów nie grał w piłkę a komentuję jak reaguje szatnia, ja się pytam skąd Wy to wiecie,nie macie o tym pojęcia,bo zmiana prezesa, takiego, który był z drużyną na dobre i na złe, jeździł na mecze,załatwiał każdy problem i przede wszystkim znał się na tym i piłkarze to wsparcie czuli.Więc jak Pan Iwański gada o lodzie na głowę, to powinien sobie w pierwszej kolejności przyłozyć,bo nie ma pojęcia,piłkarze to nie głupki,wiedzą i widzą co się dzieje,a w tej lidze,przy tak wyrównanych drużynach wygrywa się właśnie atmosferą, której nie ma, bo teraz nie mają do kogo iść z problemem.Prezes, który nie wie co się dzieje,a na meczu piłkarskim siedzi w słuchawkach na uszach(szok!)dyrektor na telefon,bo siedzi w Warszawie,marketing leży,stąd nie ma wyników i wszyscy są załamani,ale tak czy siak muszą wygrać z Jastrzębiem,żeby uratować jeszcze klub przed szrotem trenerskim ze stolicy.

  17. 07.08.19 08:08 Krzysztof

    Ciągle te same twarze/głosy. A znajdzie się miejsce dla innych dziennikarzy? Typu Artur Dryhynycz z Gazety Olsztyńskiej czy Sebastian Chrostowski z Gazety Wyborczej Olsztyn? Jak głosy wszystkich, to wszystkich. A nie, patrz, oni napiszą coś negatywnego o klubie...

  18. 07.08.19 07:46 Albert

    Organizacja w klubie leży totalnie. Gdzie szumne zapowiedzi Nowego Stomilu? Wiem, że była euforia z przejęcia właścicielskiego, ale to 2 miesiące temu. Co robią ludzie w klubie? Doszło do tego, że jedna osoba jest kamerzystą, fotoreporterem, dziennikarzem i organizatorem na meczach? Co robi reszta? "Sponsoring" Juranda i Loando to kwota nie większa jak 5 tys miesięcznie. A i tego nie jestem pewien, czy to nie sponsorzy barterowi "po znajomości", bez wymiernych korzyści finansowych. Co robią panowie od ich pozyskiwania, czyli Jurga i Chodzko? Czemu na stronie nic się nie dzieję? Jeden sponsor w roli Juranda to trochę mało. 200 karnetów? Chyba w historii nie było tak miernej liczby. Jednym słowem mniej rządzenia, a więcej wszystkich do roboty, bo ci ludzie klubu nie zbawiają, a pan Branski przypominam był sporo wcześniej i mial wpływ na działania w klubie.

  19. 07.08.19 01:09 Krzycho

    Panowie co do organizacji, są zmiany właścicielskie i ja jeszcze odpuszczam sobie bo następuje przeorganizowanie w klubie, co do meczu słabo to wygląda ambicja ale pary brak, i niestety taktyka leży, pan Marek mówi o jakimś kwasie w drużynie, a mnie się bardziej wydaje że kwas jest na linii trener dyrektor.

  20. 07.08.19 00:12 nortmalna

    Ilu ma w sercu Stomil pokazuje ilość sprzedanych karnetów

  21. 06.08.19 22:49 sss

    Gorsze plotki rozpuszczano jako prezesem został M. Radkiewicz, a może to ci sami? Ci którzy nie mają Stomilu w sercu...

  22. 06.08.19 22:21 Olsztynianin

    Jak jeden z drugim chce obrażać to podpiszcie się z imienia i nazwiska jak zrobili to prowadzący, a nie jeden z drugim gal anonim jak to bywa na stronie Stomilu. Co drugi patrzy z zazdrością, że organizacyjnie klub wychodzi z dołku i do wszystkiego stara się przyczepić. Grajmy do jednej bramki, a nie anonimowo obraża się ludzi. Panowie redaktorzy dobra robota. Oby tak dalej.

  23. 06.08.19 22:18 kibice

    Tomek Olszewski wroc potrzebny trener od przygotowania fiz. Maciej Radkiewicz na prezesa. Pan Jurga out on nic nie kuma tam..

  24. 06.08.19 21:50 ozos

    Super! Czekam na kolejny odcinek, oby tylko było zwycięstwo! SPW

  25. 06.08.19 21:45 jeod

    Panie K.Betkier podcast super. Już drugi odcinek na fajnym poziomie. Ale błagam, nigdy więcej o naszym "stomilku" tylko o Stomilu! Nie zdrabniaj więcej, bo to slabo wygląda.

  26. 06.08.19 21:44 Kibic

    Iwański wprowadził Lembowicza i zaraz wprowadzi swojego trenerka żeby robić interesy.Kucharski i Świniarski kolesie bez pojęcia.

  27. 06.08.19 21:41 Kugel

    Moim zdaniem zabrakło springów z klasowymi drużynami a nie gra z czwartą trzecią ligą .

  28. 06.08.19 21:38 Bartek Kucharski

    Stomilowiec, prowadzący podczas rozmowy zadaje pytania. Do każdego można się odnieść i ocenić. Po to to jest :) A ja, chętnie przeczytam i usłyszę :)

  29. 06.08.19 21:20 Stomilowiec

    Szkoda,że Pan Iwanski nie wspomniał,że pan Lembowicz to jego kolega manager,którego tu ściągnął.A Pan Kucharski cały czas mówi,że przeczytal,usłyszał,może warto najpierw zobaczyć i trochę się znać żeby oceniać.Ja jestem kibicem Stomilu ponad 30 lat i to ja mogę oceniać,nie Panowie z Twittera.

  30. 06.08.19 21:06 Ave

    Super sprawa Panowie. Dobrze sie tego słucha. Z Tyszkiewiczem też nie rozumiem o co chodziło mu w tym artykule i pewnie Pan Iwański rozwiał wątpliwości.

  31. 06.08.19 19:36 Plusy ujemne.

    Jak donoszono o solidnych treningach Stomilu na obozach i na własnych obiektach , pytam, dlaczego brakowało kondycji w końcówce meczów. I jeszcze jedno, podczas gry kontrolnej Stomil zaaplikował Wigrom 4 gole tracąc jeden. Pytanie moje proste dlaczego Wigry zdobywają punkty i to nie z byle kim, a pretendentami do ekstraklasy, a Stomil dostaje baty od beniaminków?

  32. 06.08.19 19:32 Bartek Kucharski

    Jeżeli powiedziałem, że jest kontuzjowany to przepraszam - pomyłka, przejęzyczenie. Tak, przyjechałem z Ostródy. Reszta to opinia, a do tej jak wiadomo każdy ma prawo. Pozdrawiam.

  33. 06.08.19 18:56 Maciek Świniarski

    Maniek: dzięki za sugestię - słuszna uwaga. Najlepsze jest to, że o prezentacji dowiedziałem się... z Twojego komentarza. Na pewno poruszymy go nie tylko w rozmowach grona dziennikarskiego. Pozdrawiam!

  34. 06.08.19 18:21 Maniuś

    Stomilowiec: zamiast obrażać wszystkich po kolei, napisz coś sensownego. Gość, który chodzi na mecze za własną kasę, mimo że mógłby wchodzić na legitymację się przejęzyczył. Ktoś zgłosił temat promocji - może redakcja ogarnie za tydzień. A snujesz teorie spiskowe, że czytać się nie da.

  35. 06.08.19 18:14 Stomilowiec

    Nie został poruszony,bo to kółko wzajemnej adoracji z Iwanskim,który robi za adwokata kłamiac jak z nut na czele,bo kolesia menago wrzucił na dyrektora,tylko z Warszawy nie da sie zarządzać,jeszcze o tym się przekonaja kolesie.

  36. 06.08.19 17:30 Maniek

    Szkoda, ze nie poruszony został aspekt organizacyjny. W piątek pierwszy mecz. Klub dopiero w poniedziałek wieczorem ogłasza, ze robią prezentacje dwa dni później. Sprzedaż karnetów - zero promocji i tylko 200 sztuk przez dwa tygodnie. Promocja meczu - żadna. Dlaczego zatem tego nie skomentujcie, ze klub nie robi nic, aby przyciągnąć ludzi do siebie? Jest super kamerzysta tenisista i człowieka z wieloma certyfikatami z Gazety Olsztyńskiej, to jest tam kto do roboty. Dlaczego ten temat nie został poruszony?

  37. 06.08.19 17:19 Kiero

    Radom to miejsce ludzi zakompleksionych? Panie Kleitz, niech Pan spojrzy najpierw na swoje środowisko. Środowisko ludzi, którzy uważają, ze wszystko im się należy, są najlepsi, są jedyni godni w tym mieście. Status finansowy uważają za lepszy od innych i się wywyższają.. prosty przykład - na Twitterze każdy się puszy, ze mecz będzie wygrany, bo to nowa siła i jest hej super. Po przegranej nikt już nic nie pisze. A co do pana Iwańskiego i Tyszkiewicza, to każdy ma coś za uszami.

  38. 06.08.19 16:50 Stomilowiec

    Pan Kucharski proszę już nie przychodzić,bo Kubań nie dostał kontuzji,tylko pauzuje za czerwo,a wiedza z tego co przeczyta jest fatalna,zajmij się pan Sokolem Ostroda,z której przyjechał pan do Olsztyna.

                           
                           
__      ___   ___  ___   _ 
\ \ /\ / / | | \ \/ / | | |
 \ V  V /| |_| |>  <| |_| |
  \_/\_/  \__,_/_/\_\\__, |
                      __/ |
                     |___/ 
 

Najnowsze artykuły

Twitter