Logo sport.egit.pl. Fot. sport.egit.pl

Logo sport.egit.pl. Fot. sport.egit.pl

Posłuchaj nowego podcastu "Rozmówki Biało-Niebieskie" #1

30.07.19 11:51   hcg   11  

Stomil Olsztyn wystartował w nowym sezonie Fortuna I ligi, a my startujemy z nowym programem. Podcast Rozmówki Biało-Niebieskie to dyskusja o meczu, klubie, środowisku pomiędzy redakcją sport.egit.pl a zaproszonymi gośćmi.

W pierwszym odcinku podcastu Krzysztof Betkier i Marek Kleitz wprowadzą Was w kuluary transferów, działań klubowych działaczy i poproszą o opinie ekspertów. W pierwszym odcinku zaprosiliśmy do studia olsztyńskich dziennikarzy - Maćka Świniarskiego z Radia Olsztyn i Bartka Kucharskiego z TVP Olsztyn. Przeanalizowana zostanie inauguracyjna porażka Stomilu w Bełchatowie.

Tagi: Stomil Olsztyn Rozmówki Biało-Niebieskie

Komentarze

  1. 04.08.19 09:13 Maciek Świniarski

    Kiero - co powiem? Pewnie sporo. Nie bazując tylko na Twitterze ;) Zapraszam na 2gi odcinek podcastu. Miłej niedzieli (mimo wyniku)

  2. 04.08.19 00:59 Kiero

    Ciekawe, co pan Maciej powie na temat ostatniego meczu Stomilu, polegając na opinii innych ludzi z Twittera. Bo rozgrzeszenia pana Marka z transmisji nie biorę pod uwagę.

  3. 03.08.19 06:07 Maciek Świniarski

    Kiero, Hajde widziałem osobiście w akcji. Pana Jadczaka nie znam i nie wchodziłem z nim w dyskusję i nie staję po niczyjej stronie, tylko relacjonuję fakty :) Jacek: pytałem, czy to był Kujawa, ponieważ nie pamiętałem. Jak się okazuje - słusznie nie pamiętałem;) Bo chodziło o Zahora.

  4. 02.08.19 12:00 Jacek

    Siemaszko z Kujawa też razem nie grali ale redaktor swiniarski to widział i barwnie opisywał.

  5. 02.08.19 08:15 Kiero

    Wszyscy dobrze ze środowiska wiedzą, jak to wygląda od środka - transfery itd. No, ale Pan najwyżej musi zawsze stanąć po stronie właściciela (licząc na wywiad) i trochę przeistaczać fakty (czwartkowa dyskusja). Wchodzi pan z dyskusje z p. Jadczakiem na temat stadionu, byleby tylko przekazać swoje racje. Pompka pt. Nowy Stomil, będzie super, extra, była widoczna w wielu pana wpisach i to od pół roku (jak nie więcej), więc nie pan nie udaje świętego, w sprawie jedynego, słusznego klubu w Olsztynie. Podczas podcastu też parę razy dał pan złapać. Gdzie pan oglądał Hajde? Na jakimś sparingu? Był pan osobiście? Deprecjonuje pan zdanie kibiców, tylko by mieć dobre relacje z właścielem. Właściciel nie chciał kasy od miasta? To dlaczego sobie zastrzegł w umowie, by tyle kasy dawało miasto na klub? Kiedyś miasto teżdawało, bo było właścicielem. Ciekawe, czemu pan tak nie walczy o inne kluby w Olsztynie pod względem pieniędzy? No tak, bo Stomil to jedyny, słuszny klub w Olsztynie, który ma wspaniałych kibiców, organizację, marketing i media (wytykanie błedów innych w tym obszarze też panu przychodzi z dużą łatwością, o czym nie można powiedzieć o Stomilu). Tak więc proszę najpierw spojrzeć na siebie, a dopiero potem coś mówić

  6. 01.08.19 22:55 Maciek Świniarski

    Kiero, przykłady jakieś dasz konkretne? :)

  7. 31.07.19 20:25 Kiero

    Olsztyńska "elita"...Ta... Dziennikarze, którzy najpierw sami bili bębenek na Tweeterze przed sezonem awansem do ekstraklasy i wykłócali się w mediach społecznościowych o stadionie i procedurach licecyjnych. Potencjalne zwolnienie trenera Zajączkowskiego, o którym się wiele mówi, to przecież uderzenie w serca kibiców Stomilu - no jak to, zwalniamy "swojego" człowieka. Tylko będzie zaraz narracja, że to wszystko w budowę nowego klubu. Zmieniamy sposób zarządzania klubem i persony - ok, ma właściciel do tego prawo, ale obie nowe persony są mocno dziwne. Dziwne ruchy, które normalnie budziłyby podejrzenia wśród kibiców, ale dziennikarze ich przekonają, że to w imie "nowego Stomilu"...

  8. 31.07.19 15:34 Kibic

    Szkoda że Pan Iwański kłamie i broni Lembowicza który robi swoje interesy w naszym klubie.Rak przyszedł do Stomilu za 70 tyś Cetnarski za słaby to są transfery nowego dyrektora

  9. 31.07.19 00:19 Ave

    Fajnie się tego słucha . Dobra robota Panowie!

  10. 30.07.19 19:20 axxl

    fajny pomysł ale please Betkier zmień ton...bo mówisz jakbyś zapowiadał mecz NBA :)

  11. 30.07.19 17:35 Marek Vinicjusz

    Panie Marku, jak zawsze w punkt (G)

 _                   
| |                  
| |_ ___ _ __   __ _ 
| __/ _ \ '_ \ / _` |
| ||  __/ |_) | (_| |
 \__\___| .__/ \__,_|
        | |          
        |_|          
 

Najnowsze artykuły

Twitter