Stomil przegrał w Bełchatowie. Fot. Paweł Piekutowski / stomilolsztyn.com

Stomil przegrał w Bełchatowie. Fot. Paweł Piekutowski / stomilolsztyn.com

Fatalny start Stomilu

27.07.19 21:23   rys   28  

Piłkarze Stomilu Olsztyn zaliczyli mega falstart w pierwszym spotkaniu nowego sezonu I ligi. Podopieczni Piotra Zajaczkowskiego przegrali 0:3 z beniaminkiem I ligi GKS-em Bełchatów.

  • GKS Bełchatów - Stomil Olsztyn 3:0 (2:0)

1:0 - Golański (9), 2:0 - Zdybowicz (44), 3:0 - Wołkiewicz (56)

Stomil: Skiba - Bucholc, Tarasenko, Tecław, Kubáň - Siemaszko (83 Landowski), W. Gancarczyk (59 Cetnarski), Biedrzycki, Lech, M. Gancarczyk - Sobczak (68 Niedziela)

– Gratuluję gospodarzom i trenerowi zwycięstwa - powiedział po meczu trener Stomilu, Piotr Zajączkowski. - Gratuluję trzech bramek. To co cechowało Stomil poprzednim sezonie to odbiory w środku pola i akcje oskrzydlające, a tego do przerwy nam zabrakło. Po przerwie chcieliśmy jak najszybciej strzelić bramkę, mieliśmy sytuacje. Dostaliśmy trzecią bramkę, czerwoną kartę i na tym mecz się zakończył. Gospodarze mogli jeszcze podwyższyć prowadzenie. Na pewno porażka bardzo boli. Na pewno solidnie przeanalizujemy to spotkanie. Musimy wrócić do tego stylu gry, który nas cechował w poprzednim sezonie. Mamy solidnych i dobrych piłkarzy. W dzisiejszym dniu wszyscy zawiedliśmy. Zagraliśmy słabe spotkanie.

Kolejne spotkanie Stomilu 3 sierpnia w Radomiu z Radomiakiem.

WYNIKI 1. KOLEJKI:

  • 26.07.19 20:30 Stal Mielec 2:1 Warta Poznań
  • 27.07.19 19:47 Wigry Suwałki 1:1 Chojniczanka Chojnice
  • 26.07.19 19:00 Olimpia Grudziądz 5:0 Chrobry Głogów
  • 27.07.19 20:00 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 3:0 Sandecja Nowy Sącz
  • 27.07.19 18:00 Miedź Legnica 0:0 Odra Opole
  • 27.07.19 19:00 Puszcza Niepołomice 0:0 GKS 1962 Jastrzębie
  • 27.07.19 18:15 Zagłębie Sosnowiec 1:1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • 27.07.19 18:00 Radomiak Radom 2:1 GKS Tychy
  • 27.07.19 19:00 GKS Bełchatów 3:0 Stomil Olsztyn
  Drużyna M Pkt Z-R-P Br
1. Stal Mielec 1 3 1-0-0 2-1
2. GKS Bełchatów 1 3 1-0-0 3-0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1 3 1-0-0 3-0
4. Olimpia Grudziądz 1 3 1-0-0 5-0
5. Radomiak Radom 1 3 1-0-0 2-1
6. Zagłębie Sosnowiec 1 1 0-1-0 1-1
7. Miedź Legnica 1 1 0-1-0 0-0
8. Wigry Suwałki 1 1 0-1-0 1-1
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 1 0-1-0 1-1
10. Puszcza Niepołomice 1 1 0-1-0 0-0
GKS 1962 Jastrzębie 1 1 0-1-0 0-0
Odra Opole 1 1 0-1-0 0-0
13. Chojniczanka Chojnice 1 1 0-1-0 1-1
14. GKS Tychy 1 0 0-0-1 1-2
15. Stomil Olsztyn 1 0 0-0-1 0-3
Sandecja Nowy Sącz 1 0 0-0-1 0-3
17. Warta Poznań 1 0 0-0-1 1-2
18. Chrobry Głogów 1 0 0-0-1 0-5

GKS Bełchatów - Stomil Olsztyn 0:3

Tagi: Stomil Olsztyn Radomiak Radom

Komentarze

  1. 07.08.19 15:57 zoltar

    Stomil to drużyna z Olsztyna i godziny meczów mają odpowiadać olsztyniakom!

  2. 03.08.19 11:27 MECENAS

    Pytam czy kogoś pojebało z tymi godzinami meczu 20,30 20, 18,00 Stomil gra tylko dlla Olsztyna przyjezdni na taka godz z wojewodztwa co maja myslec mecz 20 koniec 22 powrot o płnocy

  3. 30.07.19 15:38 Kolo

    moze jeszcze by pan ściągnął kogoś z hotelu gdzie na urlopie byliście może tego tenisistę może kelnera może sprzątaczkę

  4. 30.07.19 06:32 Lider

    Wszystko miałeś panie Zajaczkowski tylko warsztatu brak i co nie szczęście ze się utrzymakiscie w poprzednim sezonie?Zaden trener z tego materiału nie zrobi drużyny pan ściągnął kolesiostwo z 3 i4 ligi sparingi planowane żeby wyniki pasowały nie ma pan pojęcia o piłce teraźniejszej nigdzie nie widział pan piłki na poziomie wyższym niż 3 liga i tak zawsze się zaczynało kiedy koniec pracy się zbliżał.0:3 0:4 0:7 może powrót do Jezioraka bo tam pan się dobrze czol

  5. 29.07.19 00:36 greg

    Pilkarzyki popsuly atmosfere. Nowy Stomil, sponsor, kaca a ci taka padake odwalaja. Mavie jaja to swoje wyplaty oddac na dom dziecka bo nie zasluzyliscie. Amatorzy zacznicie wreszcie wykonywac swoja prace godnie bo wstyd przynosicie. Sponsor powinien wyjac pasa...

  6. 29.07.19 00:27 greg

    A ja uwazam ze jak nie prsywioza teraz 3 punktow to Zajaca trzeba pozegnac a kilku pilkarzykow przesunac do rezerw. Nam potrzeba walczakow a nie panien

  7. 28.07.19 22:25 Gen

    #nowystomil03

  8. 28.07.19 22:05 Oksiak

    Kuban czerwo, w Radomiu też w plecy tylko ze z 2:1 albo 1:0 czyli dobrze ktoś prorokował 3 mecze o pkt. tylko ze frycowe to Belchatow i Radomiak powinen placić a nie my...przcież ekstraklase bedziemy atakować!!!

  9. 28.07.19 19:23 Kiero

    A gdzie podziali się ci wszyscy "dziennikarze" z TVP3 Olsztyn, Radia Olsztyn, którzy tak ocieplali siebie przy #NowymStomilu i pompowali balonik? Teraz nie mają odwagi, by coś napisać krytycznego? A za dwa tygodnie selfie z trybuny VIP i podpis na Twitterku "jak dobrze, że wrócili do domu".

  10. 28.07.19 16:06 WILK

    niedlugo Zajaczek na łączke słabo przygotowani zawodnicy bo jak mogli być przygotowani nie przepracowali całego sezonu ciagle doskakiwali inni słaba gra brak wybiegania woli walki wielu biegało jak z musu jak parobki tak się nie da grac ,ZAJąc do boksu

  11. 28.07.19 14:22 IKS

    A mnie wynik bardzo ucieszył :)

  12. 28.07.19 13:57 Olsztynianin

    Przecież ten Stawowy jak zobaczy ta oranżerię to się zesra, bo z niego taki trener jak ta cała polska myśl szkoleniowa - vide Pestka z Cracovii - paralityk do kwadratu

  13. 28.07.19 10:02 jasnowidz

    Nie ma co dziwic, Bucholc i ten szrot co przyszedl pokazali co potrafia. Cala obrona do zmiany. Zamiast pierwszej szostki z nowu walka o byt

  14. 28.07.19 08:01 No i koniec

    Z dużej chmury mały deszcz.Brakowało pieniędzy w klubie była gra, są pieniądze nie ma gry. Jak widać w życiu równowaga musi być zachowana zachowana.

  15. 28.07.19 06:46 STOMIL

    Kowalski w tamtym sezonie prezentowal sie przyzwoijcie Mossakowski tez czemu Oni razem nie wyszli tylko inni ?. Tylko nowa para stoperów ?. Czy naprawde trener ms cos do powiedzeniacw w tym Klubie ?. Tacy piłkarze jak Hajdo , Rak, Landowski ich trener nie chcial a są w kadrze p co chodzi ????. Przegraliśmy i tego sie nie zmieni. Siemaszko to nie jest skrzydłowy czy boczny pomocnik tylko napastnik. Brak Jeglinskiego będzie tez widoczny bo umial piłkę przetrzymać ale... Moze jeszcze Go sciagnicie z powrototem

  16. 27.07.19 23:39 Ajjajaj

    Zajac trzymaj sie i punktuj bo nowy menago już ma alternatywy...

  17. 27.07.19 23:31 Jebak

    Olimpia hahshshshsh to może jedynie powalczyć w warcaby

  18. 27.07.19 22:57 KS,

    Dlaczego jakoś w innych Zespołach, jest inaczej grają , zapierdalają chce im się , i to Drużyny na podobnym poziomie finansowym , lub Drugoligowym , a TU!!!!!!!!! Co żadnej Walki , nadstawienia nogi , chuj z Taką piłką , Może Olimpia powalczy, o obrone i honor województwa,

  19. 27.07.19 22:49 Warmia ,

    Wstyd kur.......... ,,,,, Wielki Wstyd, tu już nigdy nic nie będzie , jak ten jebany Rząd Polski , zadnej NADZEI !!!!!!!

  20. 27.07.19 22:47 Moks Stomil

    Od 2 miechów wiadomo ze niestety Kopernika zmienią na Stawowego ale to nie znaczy ze mamy robić "swoje" jak co roku, na wyjezdzie w plecy w Olsztynie remis...bo to nudne bedzie przy takiej stabilizacji..

  21. 27.07.19 22:47 kibic

    zeszli juz wszyscy na ziemie????!!!!! czy powtorzyc jeszcze w Radomu?? zawsze kiedy bylo tu spokojnie i kasa byla nie bylo wynikow!! a posadzenie Cetnarskiego na lawce za jakiegos Gancarczyka to jest tragedia !!!! i jakas obrona smieszna !!

  22. 27.07.19 22:43 Kiero

    Można powiedzieć, ze nic się nie stało. Bańka, którą napompowali dziennikarze i kibice na Twitterze, była niesmaowita. Dempich wykręcający się typowaniem zwycięstwa, bracia Ś, którzy wczoraj przekonywali Jadczaka, ze Stomil ma stadion na wymogi ekstraklasowe i reszta, która nie ma nic pokory i stabilna sytuacje finansowa uznaje za powód wywyższania siebie ponad innych. Brawo. Co teraz powiecie?

  23. 27.07.19 22:41 Wiem ze nic nie wiem..

    I tak.każdy wie ze Zając do wywalenia niestety , bo od 5-tej kolejki STAWOWY czeka i wtedy bedzie odbicie od ostatniego miejsca na srodek tabeli ..!!!!

  24. 27.07.19 22:32 STOMIL

    Trenerem zostanie Wojciech Stawowy byly trenerm m.in. Cracovii

  25. 27.07.19 22:28 Kopernik

    Nic się nie stało powie Kopernik .Dobry obiademk był w drodze powrotnej

  26. 27.07.19 22:25 Mnicho

    A co się dziwić trener bez wyników w poprzednich klubach warsztat na poziomie lat 90 sztab to kiedyś całkiem nieźli piłkarze a w drużynie kabaret, spady z innych klubów nie wzmocnienia-Siemaszko gdzie nie był to był problem z graniem głowa nigdy nie zagrał Biedrza z podkulonym ogonem wrócił bo Zajaczkowski przyjaźnił się z tata,Remi spadł piętro niżej Janek mentor w akademii i cały zaciąg od Zająca z Ruchu wisokie Mazowieckie Gancarczyk Nuedziela itd to co było w tamtym sezonie to cud teraz to jest to co będą grali,Panie Michale źli doradcy piłka to nie F1.

  27. 27.07.19 22:22 Kibic,

    Smiechu warty ten klub,

  28. 27.07.19 21:34 Prywatny

    Po prywatyzacji zaczynamy grac lepiej.

                  _       
                 | |      
__      _____  __| |_   _ 
\ \ /\ / / _ \/ _` | | | |
 \ V  V /  __/ (_| | |_| |
  \_/\_/ \___|\__,_|\__, |
                     __/ |
                    |___/ 
 

Najnowsze artykuły

Twitter