Marcin Malewski z tytułem menadżera ds. sportowych. Fot. Emil Marecki / sport.egit.pl

Marcin Malewski z tytułem menadżera ds. sportowych. Fot. Emil Marecki / sport.egit.pl

Energa na kolejny sezon z Warmią

19.07.19 08:42   rys   1  

Warmia Energa Olsztyn przedłużyła umowę sponsorską z tytularnym sponsorem.

- Przypomnijmy, że poprzednia umowa opiewała na dwa lata i zakończyła się w czerwcu br. - czytamy na oficjalnej stronie klubu. - To ogromny sukces negocjacyjny działaczy klubowych. Dzięki stabilnej sytuacji finansowej klub w letniej przerwie mógł dokonać wzmocnień i zakontraktować szeroką kadrę zawodników. Jeśli potwierdzą się rozmowy działaczy z dwoma kołowymi, to drużyna do sezonu 2019/2020 przystąpi w optymalnym, 19-osobowym składzie, do którego dodatkowo może zostać włączona młodzież ze Szczypiorniaka Olsztyn.

Po rezygnacji z funkcji dyrektora Leszka Dublaszewskiego klub musiał szukać zastępstwa. Obowiązki dyrektora pełni kierownik zespołu Karola Jabłońska. W działalność klubu mocno zaangażowali się też Jacek Zyśk (wiceprezes klubu) i Marcin Malewski (menedżer ds. sportowych).

W sierpniu ruszają przygotowania zespołu do nowego sezonu I ligi. Obecnie zawodnicy trenują indywidualnie.

Tagi: Warmia Energa Olsztyn

Komentarze

 1. 20.07.19 14:57 mokat

  czemu tak krotko

            
            
__   ____ _ ______ _ 
\ \ /\ / / _` |_ / _` |
 \ V V / (_| |/ / (_| |
 \_/\_/ \__,_/___\__,_|
            
            
 

Redakcja sport.egit.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Twitter