Mamed Chalidow. Fot. sport.egit.pl

Mamed Chalidow. Fot. sport.egit.pl

Mamed Chalidow wraca do klatki

08.07.19 09:13   rys   4  

Mamed Chalidow przerywa sportową emeryturę. Zawodnik MMA za pośrednictwem swojego FB poinformował, że wraca do walk w klatkach. I jak pisze robi to dla swoich fanów, którzy w ostatnim czasie dali mu wielkie wsparcie.

- Kiedy przyjechałem tu pełen wiary i nadziei 15 lat temu obiecano mi jedynie edukacje - czytamy we wpisie na FB. - Znalazłem nowy dom, rodzinę i fanów, którzy doprowadzili mnie do tego miejsca w sporcie w, którym jestem. Jakiś czas temu próbowano pozbawić mnie dumy i godności, która jest dla mnie tak ważna, opierając argumenty na podstawie pomówień skompromitowanego byłego policjanta i oszusta zaślepionego chęcią zemsty o niejasnych korzeniach, który podstępnie wykorzystał moje zaufanie, a kiedy zostal podejrzany o liczne przestępstwa postanowił moim kosztem poprawic swoją sytuację.

- Ktoś niedawno powiedział mi, że Polska to kraj w ,którym prędzej czy później kopie się pomniki - dodaje Chalidow. - Ja jednak nie straciłem ani kropli wiary, ani kawałka nadziei w to miejsce na ziemi, bo nie tworzą go granice ludzkich obyczajów, nie tworzą go też nieliczni krytykanci. To miejsce to wy. To dla was walczyłem przez lata. To dla was zostawiałem każdego dnia na sali wszystko co miałem - całego siebie.

Czytamy dalej w oświadczeniu: - To dla was dziś postanawiam wrócić ! Ci którzy chcieli zamknąć Khalidowa mogą już odpocząć. Sam wejdę do klatki... i mogę wam obiecać jedno: mocniejszy niż kiedykolwiek, wybudzony przez odgłosy broni we własnym domu, groźniejszy niż kiedykolwiek. Oczerniony i osądzony wrócę pewniejszy niż kiedykolwiek. Bo właśnie ta sytuacja pokazała mi ostatecznie, że niechętne jednostki zalewa fala lojalnych fanów wpierających mnie przez lata a za kilkoma pojedynczymi gwizdami stoją setki tysięcy tych, którzy wołali i wołają na trybunach moje imię. To wasze głosy niosły mnie ostatnie 15 lat. To dla was powrócę tam gdzie moje miejsce - do klatki... klatki MMA.

Tagi: Mamed Chalidow Arrachion Olsztyn

Komentarze

 1. 06.12.19 23:18 zombi

  kasa się kończy ... czas wracać!

 2. 08.07.19 17:15 Henio

  Super info wracaj i walcz

 3. 08.07.19 10:43 Chłopak z Olsztyna

  Cały czas z Tobą Mamed!

 4. 08.07.19 09:30 Barbara Awizen-Weiss

  Nigdy nie uwierzylam w te brednie. Życzę wielu sukcesów i dużo zdrówka.

           
           
 ___ __ _ ___ ___ 
 / __/ _` |/ __/ _ \ 
| (_| (_| | (_| (_) |
 \___\__,_|\___\___/ 
           
           
 

Redakcja sport.egit.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Najnowsze artykuły

Twitter