Stomil Olsztyn przegrał 0:2 z Widzewem Łódź. Fot. Paweł Piekutowski

Stomil przegrał z II-ligowym Widzewem Łódź. ZOBACZ WIDEO!

04.07.19 15:05   rys   4

Podczas pierwsze spotkania sparingowego w Nieborowie Stomil Olsztyn przegrał z Widzewem Łódź. Spotkanie z II-ligowcem zakończyło się wynikiem 0:2.

• Widzew Łódź - Stomil Olsztyn 2:0 (2:0)

1:0, 2:0 - Wolsztyński (19, 25)

Stomil: Leszczyński (46 Skiba) - Bucholc (46 Dziemidowicz), Remisz (46 Kowalski), Tarasenko (46 Mosakowski), Kubań (46 zawodnik testowany) - M. Gancarczyk (46 W. Gancarczyk), Tecław (Biedrzycki), Głowacki (46 zawodnik testowany), Lech (46 Cetnarski), Niedziela (46 Baran) - Siemaszko (46 Mętlicki, 90 Hinokio).

Stomil stracił bramki w pierwszej połowie, po błędach olsztyńskiej obrony. Katem Biało-Niebieskich dwukrotnie okazał się Rafał Wolsztyński, który najpierw wykorzystał pechowe dla olsztynian odbicie piłki od jednego z kolegów i w 19. minucie ładnym strzałem z 15 metrów pokonał Michała Leszczyńskiego, a potem w minucie 25. ośmieszył niezdecydowaną obronę Stomilu i ponownie umieścił piłkę w siatce.

- Muszę pochwalić zawodników za wielkie zaangażowanie oraz wspaniałą atmosferę, która panuje na treningach - ocenia Piotr Zajączkowski. - Nie poddajemy się po porażce, mecz będzie analizowany. widać było, że jeden i drugi skład Stomilu popełniał podobne błędy, chociaż w drugiej połowie mieliśmy sytuacje do zdobycia bramki. Dalej będziemy konsekwencje trenowali.

Na koniec zgrupowania w sobotę Stomil zagra z III-ligowym Pelikanem Łowicz.

Widzew Łódź - Stomil Olsztyn 2:0