Wiktor Biedrzycki. Fot. sport.egit.pl

Wiktor Biedrzycki. Fot. sport.egit.pl

"Biedrza" wraca do Stomilu

14.06.19 21:55   em   10  

W piątek popołudniu Wiktor Biedrzycki podpisał dwuletnią umowę ze Stomilem Olsztyn. Po rocznych wojażach po Polsce zawodnik wraca do swojego rodzinnego miasta.

- Cieszę się z podpisania dłuższego kontraktu i możliwości uczestniczenia w projekcie #NowyStomil - mówi Wiktor Biedrzycki. - W klubie będzie wszystko szło ku dobremu. Może Stomil w końcu zagra o coś więcej niż tylko o utrzymanie w I lidze.

Rok temu Biedrzycki odszedł do Górnika Zabrze. - Zagrałem w trzech spotkaniach Ekstraklas i dwa w europejskich pucharach - opowiada Biedrzycki. - Wiem, że to nie jest oszałamiająca liczba, ale zobaczyłem to wszystko od środa. Nie żałuje i dużo zyskałem jako zawodnik, ale też jako człowiek. Wyprowadziłem się z domu i musiałem pójść na swoje.

Po tym jak nie miał szans na grę w Górniku zawodnik trafił do Wigier Suwałki. - Pobyt w Wigrach sportowo też dał mi dużo - mówi piłkarz. - To co przeżyliśmy w ostatnim meczu z Rakowem Częstochowa to zapamiętam do końca życia (Wigry wygrały z Rakowem i kilka minut czekano na wynik z Katowic, gdzie Bytovia ostatecznie pokonała GKS Katowice. Taki rezultat dało utrzymanie dla Wigier - red. ). Idąc do Wigier nie spodziewałem się, że tak to będzie wyglądać bo po rundzie jesiennej zespół miał spokojniejszą sytuację. Mało punktowaliśmy na początku wiosny, dopiero pod koniec zaczęliśmy zdobywać więcej.

Wiktor Biedrzycki to pierwszy transfer Stomilu Olsztyn przed startem nowego sezonu I ligi.

 

Tagi: Stomil Olsztyn Wiktor Biedrzycki

Komentarze

  1. 17.06.19 16:56 kibic

    fajnie byloby jeszcze zastanowic sie nad Kunem i Szymonowiczem przydali by sie nam!!! Sobol i Serafin tez siekawi zawodnicy z Olsztyna

  2. 16.06.19 00:04 Kiks

    Pierwsze osłabienie Stomilu, Semenya wrócił . Wszystko zobaczył od środy a mógł od poniedziałku!

  3. 15.06.19 20:00 Qwerty

    Witamy ponownie z tych co grali z miłą chęcią widziałbym jeszcze Siemaszke Tanczyka Karankiewicza Kuna

  4. 15.06.19 19:59 KIBIC dużymi literami

    Młodzi i rozwojowi są bardzo potrzebni

  5. 15.06.19 19:56 KIBIC dużymi literami

    witajcie znawcy i malkontenci. Po co pisa po to aby pisać

  6. 15.06.19 17:17 prorok

    To zły transfer, to już było i niech nigdy nie wraca. Jeszcze piszą o Simaszce….ten to się rozwinął. Dwieście minut w sezonie na boisku i jak na napastnika przystało bez gola. Wzmocnienie , że szok. Jadnak przy Stomilu kreci się zbyt dużo ludzi, którzy chcą aby było po staremu. W zasadzie Barański powinien zabrać co jego i szukać innego miejsca do inwestowania......

  7. 15.06.19 14:14 Kierek

    Przecież Twitterowe panienki nie lubią powrotów synów marnotrawnych, więc z czego się cieszycie?

  8. 15.06.19 12:37 gucio

    Niepotrzebnie wraca on i cała grupa nieudaczników . To błąd. Jeśli tego nie zatrzymacie II liga wita

  9. 15.06.19 06:50 G

    Witamy Wicia!

  10. 14.06.19 23:20 STOMIL

    Siema o Remo tez dogadani beda

             _           
            | |          
 _   _  ___ | |__   ___  
| | | |/ _ \| '_ \ / _ \ 
| |_| | (_) | |_) | (_) |
 \__,_|\___/|_.__/ \___/ 
                         
                         
 

Redakcja sport.egit.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Najnowsze artykuły

Twitter