Grzegorz Lech. Fot. sport.egit.pl

Grzegorz Lech. Fot. sport.egit.pl

Lech: Jestem szczęśliwy. POSŁUCHAJ ROZMOWY!

06.06.19 19:39   kyn   5  

Nowy, roczny kontrakt ze Stomilem Olsztyn podpisał najlepszy piłkarzy drużyny Grzegorz Lech. O uczuciach po tym fakcie oraz o przyszłości zawodnika "Dumy Warmii" rozmawialiśmy podczas treningu Lecha z młodymi adeptami futbolu.

Tagi: Stomil Olsztyn Grzegorz Lech

Komentarze

 1. 11.06.19 16:06 Kierek

  Co za żenada komunikacyjna w tym klubie odnośnie transferów. Każde ogłoszenie przedłużenia, to jedno zdanie. Nawet nie ma historii zawodnika itd - ktoś tu się nie wysila. A dzisiaj to mistrzostwo świata - Ganczarczyk najpierw odchodzi, by później zdjąć tą informację...Panie Brański, czy Pan to widzisz? Chcesz Pan, żeby tak komunikacyjnie klub funkcjonował?

 2. 09.06.19 19:30 Op

  Dobrze ,niech gra ,jak mu tak super wychodzi.

 3. 06.06.19 22:33 Stomilowiec

  Bardzo fajnie zrobiony wywiad. Lech nawet przy wywiadzie , swoimi odpowiedziami pokazuje, że to prawdziwy lider tego zespołu. Opanowanie , konkret odpowiedzi. Mamy szczęście , że płynie w nim biało niebieska krew.

 4. 06.06.19 21:06 STOMIL

  Tyszkiewicz nie wciskaj swoich grajkow menadzerze.. Lapy precz to nie prywatny folwark.

 5. 06.06.19 20:19 Kibic kibiców

  Dobra robota Panowie. Oficjalna strona klubu wysiliła się marnym tekstem na dwie linijki ...

           
           
 ___ __ _ ___ ___ 
 / __/ _` |/ __/ _ \ 
| (_| (_| | (_| (_) |
 \___\__,_|\___\___/ 
           
           
 

Redakcja sport.egit.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Najnowsze artykuły

Twitter