Stomilanki strzeliły w meczu z Pragą pięć goli. Fot. sport.egit.pl

Stomilanki rozbiły Pragę. FOTORELACJA!

26.05.19 14:29   rys   2

Piłkarki KKP Stomilanki Olsztyn na własnym boisku rozbiły zawodniczki z Warszawy. Podopieczne Dariusza Maleszewskiego pokonały 5:0 stołeczną drużynę.

• KKP Stomilanki Olsztyn - Paraga Warszawa 5:0 (1:0)

1:0 - Bukowska (1), 2:0 - Tarakanowa (74), 3:0 - Rosiak (76 k), 4:0 - Bukowska (81), 5:0 - Roman (87)

KKP Stomilanki: Kaźmierczak - Krech, Tarakanowa, Roman, Rosiak, Grzesik, Senkbeil, Gieroś (69 Gonciarz), Zawistowska (82 Horoń), Bukowska, Kamińska

- Cieszymy się z tego zwycięstwa - mówił po meczu trener Stomilanek Dariusz Maleszewski. - Zasłużone nasze trzy punkty, mimo tego, że może optycznie wyglądało to tak, że drużyna z Pragi przeważa na boisku. My gramy po to żeby się cieszyć z futbolu. Bliżej awansu jest drużyna z Bydgoszczy, ale do końca ligi nie wiadomo co się wydarzy. My wychodzimy na boisko i gramy tak żeby cieszyć się na koniec.

1 czerwca olsztyński zespół zagra na wyjeździe z KS Raszyn.